Įkraunama...
Įkraunama...

Indiškas serialas "Mažoji nuotaka"

Sveikos , gal kas ziurtite sita seriala i prieki ? is pradziu atrode , kad bus neidomus , o dabar laukiu kiekvienos serijos bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sinsin @ 2015 09 07, 22:43)
Sveikos , gal kas ziurtite sita seriala i prieki ? is pradziu atrode , kad bus neidomus , o dabar laukiu kiekvienos serijos  bigsmile.gif  ax.gif

aš žiūriu abudu indiškus...vieną įsirašiau ir peržiūriu.Man patinka...visai įdomu žiūrėti,nes visai kitokie papročiai,pažiūros...Ir toliau žiūrėsiu. biggrin.gif
Atsakyti
neatsižiūriu indiškų serijalų...labiau laukiu ,nei išgirtų turkiškų...Ir per TV3 ir per TV1 -visai neblogi susipažint su jų kultūra....smagiai peržiūriu abu ,kai turiu laiko. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amapatria: 18 rugsėjo 2015 - 14:10
QUOTE(Amapatria @ 2015 09 18, 16:09)
neatsižiūriu indiškų  serijalų...labiau laukiu ,nei išgirtų turkiškų...Ir per TV3 ir per TV1 -visai neblogi susipažint su jų kultūra....smagiai peržiūriu abu ,kai turiu laiko. thumbup.gif

Siuo metu as irgi visai susidomejus tuo per tv1, tik tas letas veiksmas siek tiek erzino, bet priemiau kaip ju ypatuma ir tiek biggrin.gif per tv3 man laikas nepalankus, tai nepradejau, o per tv 1 uzkabino, jau net i prieki paziurejau, tiesa indiskai ir nieko nesupratau, bet tam tikri motyvai kartojasi daugybeje seriju, todel ir nesuprantant kalbos aisku, kokia esme smile.gif labai idomi kultura, tik man kilo klausimas, kurios cia visuomenes dalies gyvenima rodo, ar didele tokia dalis, nes labai daug ir skurdžių zmoniu pas juos, bent jau lusnynu rajonai nemenki, dar visai neatskleidzia kastu sistemos, gal labiau uzsieniui orientuotas serialas, tai ir nesigilina g.gif is principo man jis patinka taip pat thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, kurios žiūri šį serialą, labai prašau atsakyti, kaip mirė Ranviras? Mano mama praleido tas serijas, kuriose jis žuvo, o aš visą internetą perkapsčiau, bet niekaip neaptinku serijos , kurioje paaiškėtų kas jam nutiko. Pagelbėkit prašau. Parašykit kas jam nutiko.
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2016 11 09, 14:43)
Merginos, kurios žiūri šį serialą, labai prašau atsakyti, kaip mirė Ranviras? Mano mama praleido tas serijas, kuriose jis žuvo, o aš visą internetą perkapsčiau, bet niekaip neaptinku serijos , kurioje paaiškėtų kas jam nutiko. Pagelbėkit prašau. Parašykit kas jam nutiko.

jis mire nes ant jo uzriedejo akmuo , tuo metu jie buvo su amolu , o ranviras ipareigojo amola vesti ragne ir rupintis visa jo seima .
Atsakyti
Ačiū, sinsin smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sinsin @ 2015 09 07, 22:43)
Sveikos , gal kas ziurtite sita seriala i prieki ? is pradziu atrode , kad bus neidomus , o dabar laukiu kiekvienos serijos  bigsmile.gif  ax.gif

Žiūriu ir aš ir dukrytėi labai patinka tik gaila kad i pabaiga jau. I preki peržiūrėjom visas serijas tik pusę supratimom pusę ne, buvo indų kalba su rusiskais titrais. Žinau kad dar bus Įdomu o sakse bus aleko žmona kaip jis pasveiks,tarunas pavogs mergaitės kause ir tamanija nu bus veiksmo indiško dar,ai dar slokas sugrys i serialą o sakse bus jo buvusi mergina intrigų dar bus verta dar žiūrėti ,nenoriu visko rašyti paskui neįdomu bus žiūrėti 😀
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimmuske: 03 gruodžio 2016 - 23:26
QUOTE(rimmuske @ 2016 12 03, 23:24)
Žiūriu ir aš ir dukrytėi labai patinka tik gaila kad i pabaiga jau. I preki peržiūrėjom visas serijas tik pusę supratimom pusę ne, buvo indų kalba su rusiskais titrais. Žinau kad dar bus Įdomu  o sakse bus aleko žmona kaip jis pasveiks,tarunas pavogs mergaitės kause ir tamanija nu bus veiksmo indiško dar,ai dar slokas sugrys i serialą o sakse bus jo buvusi mergina intrigų dar bus verta dar žiūrėti ,nenoriu visko rašyti paskui neįdomu bus žiūrėti 😀

Kur jus radot su rusiskais subtitrais Yra internete lietuviu kalba iki 733 tai lieks tik kelios serijos noreciau paziuret iki galo
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2016 12 14, 03:44)
Kur jus radot su rusiskais subtitrais Yra internete lietuviu kalba iki 733 tai lieks tik kelios serijos noreciau paziuret iki galo

http://latino-serial..._online/page/7/
pabandykit čia paieškoti,užmiršau rusišką pavadinimą.Aš dabar tik indiškus ir težiūriu,jei ką klauskit,jei būsiu mačius -pakomentuosiu,nes yra labai įdomių.Aišku,jei mėgsti be sekso ir indiškus papročius.

Atsakyti