Įkraunama...
Įkraunama...

TV serialas "Kaulai"

Nuo vasario 13 dienos, antradieniais bus rodomas naujas įtempto veiksmo JAV serialas „Kaulai”, kuriame suvaidino filmo „Šaltasis kalnas” žvaigždė Emily Deschanel, serialo „Bafi – vampyrų žudikė” žvaigždė Davidas Boreanazas, tokiuose kultiniuose serialuose kaip „CSI kriminalistai”, „Draugai”, „Darma ir Gregas” ir „Volkeris. Teksaso reindžeris” suvaidinęs aktorius T.J. Thyne, iš serialų „Dingę” ir „CSI Majamis” pažįstama aktorė Tamara Taylor ir kiti.

Gana sarkastiškas šio serialo šūkis skelbia: „Norėdamas išnarpliot žmogžudystę, turi išrengt ją iki kaulų!” Mistinė nusikaltimų veiksmo drama „Kaulai” pasakoja sukrečiančių žmogžudysčių istorijas – seniai dingę žmonės, kurių artimieji nepraranda vilties juos surasti ir svajoja juos mylėti dar labiau, nei iki tol, randami po žeme. Iš jų belikę tik… kaulai.

Stipri šešių profesionalų komanda, pasitelkusi naujausias technologijas ir juodąjį humorą, imasi tirti sunkių nusikaltimų ir tik kaulai jiems gali pasakyti, nuo kieno kulkos mirė žmogus…

Pasak šio serialo kūrėjų, „Kaulai” ypač turėtų patikti tiems, kurie mėgsta serialus „CSI kriminalistai”, „Dingę” ir net „X failai”.
Atsakyti
Aš tai žiūrėsiu nes vaidins D.Boreanaz,man jis simpatulka wub.gif Ir šiaip jaučiu įdomus serialas bus thumbup.gif
Atsakyti
reiks žiūrėti būtinai, nes CSI labai patinka ir Dingę taip pat, tai tikiuosi ir iš šio serialo daug gerų emocijų thumbup.gif .
Atsakyti
Gal ir nieko serialas g.gif ,bet per tokius dažniausiai užmingu,tai manau lopšinė bus nebloga hihihi.gif
Atsakyti
Labai geras serialas thumbup.gif
Antras sezonas išvis super ax.gif
Atsakyti
reiks butinai ziureti si seriala.labai patinka CSI,kad ir kaip ryte anksti reik kelti,bet vis tiek akis isvertus bigsmile.gif spoksau si seriala.taip pat tas apie daktara patinka,nepamenu jo vardo blush2.gif tikrai pritariu,kad si sezona tv3 pasistenge ir vakarais yra ka pziureti thumbup.gif
Atsakyti
laukiu šito serialo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu įdomu įdomu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Parsisiunciau pora seriju per dc++, ale taip ir nepaziurejau biggrin.gif Nes pradzia lyg ir nesudomino, o toliau jau neisziurejau biggrin.gif Nors per telika kartais gal ir paziuresiu, vis idomiau pries miega biggrin.gif
Atsakyti
Nu man tai kažkaip laikas nelabai tinka, kadangi kompas toli nuo tv, tai visą mano laiką suryja SM, serialams mažai jo belieka, na bet viena kokia serija vistiek ištaikysiu kada pažiūrėt. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vytule @ 2007 02 03, 21:11)
reiks žiūrėti būtinai, nes CSI labai patinka ir Dingę taip pat, tai tikiuosi ir iš šio serialo daug gerų emocijų  thumbup.gif .


taigi ji kartu si Dinge rodys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikutė @ 2007 02 06, 10:25)
taigi ji kartu si Dinge rodys  g.gif

Vytulė "Lost'O" II sezoną, kurį rodo per LTV, jau yra mačius. Kaip čia taip nepastebėjai bigsmile.gif

Manau bus į ką akę užmesti prieš CSI cool.gif
Atsakyti