Įkraunama...
Įkraunama...

"Amerikietiškos imtynės"

Niu ką mergaitės, neradau atidarytos naujos temos, tai vėl aš skelbiu atidarymą 4u.gif
Atsakyti
nesamone, nes viskas suvaidinta schmoll.gif
Atsakyti
Aciu Vicious uz nauja tema! Kaip vakar patiko?
Atsakyti
Labuka mergiotes! siandien ar poryt idesiu naujus vidiakus is "Summer Slam 2008" ploja.gif
Papildyta:
QUOTE(wilioke_ @ 2008 08 24, 17:45)
nesamone, nes viskas suvaidinta schmoll.gif

Tai kad pati parasei nesamone smile.gif gal jau geraiu parasyk temuose apie serialus kad ten irgi biggrin.gif "viskas suvaidinta"
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 08 24, 18:14)
Aciu Vicious uz nauja tema!   Kaip vakar patiko?

patiko, kur jau nepatiks smile.gif
gerai, kad to Cenos nepritrėškė, gaila gi būtų mirksiukas.gif
bet va dėl Michaels... eina sau... čia gi tikrai labai rimta trauma... nu nežinau, tas Jericho kaip bebūtų antžmogiškai elgiasi unsure.gif doh.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Senokai nemačiau,bet vis viena mano meile Edge biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
O man kazkaip nelabai patiko... Michaels tiesa sakant atsibodo su mina ir eisena,apgaves Jerico ir gavo gerai smile.gif Nors Sean Michaels ir veteranas ir populiarus bet atsibodo,biski gaila jo. Cena ko toliau to idiotiskai atrodo smile.gif
Atsakyti
Aciu uz nauja tema!:oro_buckis: mes jau kaip seima cia friends.gif
Man tai Cena jau senai juoka kelia,tai gal net neverta prabilti apie ji doh.gif
Kazkaip mano antipatiju vis daugiau susilaukia Shon'as,ir gerai kad gavo,buvo uz ka.Nors zinoma kad ji lbj gerbiu kaip kovotoja,o prisiminus DX laikus tai isvis mirksiukas.gif
Batista kaip atgaivina RAW tai ne tas zodis!Man patinka tas ju feudas su Cena ax.gif Tik labai Triple H pasigendu,ir Jeff'o...
notworthy.gif
user posted image
Atsakyti
smile.gifP+2008 08 25, 18:28-->
QUOTE(juste smile.gifP @ 2008 08 25, 18:28)

Juste! Batista-mano!!!!!!! o del Sexy boy tiesa sakai,atsibodo jis ir dar toks intriganelis-senis. Taip.. Taip.. Dar JBL jau nerealiai uzkniso...
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 08 25, 14:53)
O man kazkaip nelabai patiko... Michaels tiesa sakant atsibodo su mina ir eisena,apgaves Jerico ir gavo gerai smile.gif Nors Sean Michaels ir veteranas ir populiarus bet atsibodo,biski gaila jo. Cena ko toliau to idiotiskai atrodo smile.gif

nu bet klausyk, Batista tai juk nesivaldo doh.gif Cena jam tai padėti norėjo... netyčia gi sudavė ax.gif nežinau, dabar kažkaip manau, kad Batista čia užsirovė, o Cena kaip ir teisus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 08 25, 19:54)
nu bet klausyk, Batista tai juk nesivaldo doh.gif Cena jam tai padėti norėjo... netyčia gi sudavė ax.gif nežinau, dabar kažkaip manau, kad Batista čia užsirovė, o Cena kaip ir teisus mirksiukas.gif


Oi tai tik skandalo pradzia,perziurek video is saito kuri daviau smile.gif ten tai jau bajeriai tarp Cenos ir Batistos smile.gifsmile.gif Batista kartu su Cena dar taps Tag Team champions,o jau iskarto kita revansho kova per Cenos ziopluma prap** Tag Team triniti.gif
Atsakyti