Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(giege @ 2008 10 25, 20:17)
Tos schemos, kurios darytos firmų (pvz. DMC, Dimensions ir kt.), yra geros. Bet tos, kurias kažkas padarė iš nuotraukų, abejoju. Nors buvo paveiksliukų, kurie man patiko, bet aš bijočiau rizikuoti ir siuvinėti. Bet čia tik mano nuomonė.
Aha, ypač įtarimų kelia koks portretas iš 15 spalvų arba Windows'ų užsklandos doh.gif
QUOTE(sizike @ 2008 10 26, 22:28)
rodau pagaliau įrėmintą mamos siuvinėtą magnoliją  mirksiukas.gif mačiau šitoj temoj ne vieną kartą siuvinėtą tokią paprastesnę magnolija, bet šita gyvai atrodo tarsi lieta akvarelėm didis.gif

Nu bet čia grooožis bigsmile.gif Atrodo, net faktūrą jauti žiūrėdamas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2008 10 26, 21:57)
o gal galima butu keleta foto is arciau pasigrozet ? blush2.gif

labai prastai fotografavosi su mobiliu per antirefleksinį stiklą verysad.gif doh.gif tai detalės iš arčiau nesigavo doh.gif o darbas tai kitam mieste hihihi.gif tai nežinau, kada dabar vėl jį išvysiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2008 10 26, 23:00)
labai prastai fotografavosi su mobiliu per antirefleksinį stiklą  verysad.gif  doh.gif tai detalės iš arčiau nesigavo  doh.gif o darbas tai kitam mieste hihihi.gif tai nežinau, kada dabar vėl jį išvysiu hihihi.gif

tai gal kada isvysim smile.gif kiek laiko uztrukai siuvinejimui? ir kokio formato ?
Atsakyti
sizike, didžiausi pagyrimai tavo mamai, tikrai fantastiškai gražiai atrodo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diudas: 26 spalio 2008 - 22:06
QUOTE(amiyra @ 2008 10 26, 22:04)
tai gal kada isvysim  smile.gif  kiek laiko uztrukai siuvinejimui? ir kokio formato ?

mama siuvinėjo kokius 3-4 mėnesius ir sakė, kad tai iki šiol buvo vienas jos sunkiausiai siuvinėtų darbų, nes laaabai daug pavienių kryželių, ypač fone rolleyes.gif o dydis apie 53 cm ilgio mirksiukas.gif
Atsakyti
blush2.gif apakino grozis net kas parasyta neperskaiciau biggrin.gif blush2.gif na tai saunuole tavo mama bigsmile.gif man tiek kantrybes neuztektu ax.gif biggrin.gif



QUOTE(sizike @ 2008 10 26, 23:06)
mama siuvinėjo kokius 3-4 mėnesius ir sakė, kad tai iki šiol buvo vienas jos sunkiausiai siuvinėtų darbų, nes laaabai daug pavienių kryželių, ypač fone  rolleyes.gif o dydis apie 53 cm ilgio  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2008 10 26, 23:06)
mama siuvinėjo kokius 3-4 mėnesius ir sakė, kad tai iki šiol buvo vienas jos sunkiausiai siuvinėtų darbų, nes laaabai daug pavienių kryželių, ypač fone  rolleyes.gif o dydis apie 53 cm ilgio  mirksiukas.gif

oj kaip greitai.
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2008 10 26, 22:28)
rodau pagaliau įrėmintą mamos siuvinėtą magnoliją  mirksiukas.gif mačiau šitoj temoj ne vieną kartą siuvinėtą tokią paprastesnę magnolija, bet šita gyvai atrodo tarsi lieta akvarelėm didis.gif


Na ir grozis!!! thumbup.gif Kaip tik vakar issisaugojau schema sito paveikslo. Dabar net suabejojau,ar buten tokia,su fonu,ar be g.gif LAAAAAAAABAI GRAZU!
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2008 10 26, 19:39)
Izida, paveiksliukas nuostabus  wub.gif


Dekui.

QUOTE(astulia @ 2008 10 26, 21:13)
Izida, nuostabus darbas  thumbup.gif


Dekui.

QUOTE(viktem @ 2008 10 26, 21:33)
[color=green]Labutis,

Izida- tavo paveikslas labai grazus. Labai greitai tu su juo susitvarkei (nebent man taip pasirode, nes dar visai nesenai tik veideli terodei).



Aciu. Susitvarkiau per 3 savaites.

QUOTE(sizike @ 2008 10 26, 22:28)
rodau pagaliau įrėmintą mamos siuvinėtą magnoliją  mirksiukas.gif mačiau šitoj temoj ne vieną kartą siuvinėtą tokią paprastesnę magnolija, bet šita gyvai atrodo tarsi lieta akvarelėm didis.gif



Fantastiškas darbas wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2008 10 26, 22:11)
Na ir grozis!!! thumbup.gif  Kaip tik vakar issisaugojau schema sito paveikslo. Dabar net suabejojau,ar buten tokia,su fonu,ar be g.gif  LAAAAAAAABAI GRAZU!

šita su fonu buvo kažkokia kinietiška mirksiukas.gif o ta paprastesnė su mažiau spalvų yra kažkokia Sunset mirksiukas.gif

visoms ačiū už pagyras mamai aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2008 10 26, 22:33)
žinok jooo... jau apžiūrėjau viską lens.gif prasiuvinėjo jau gal 6 psl iš 30  lotuliukas.gif  blink.gif
man tai šita magnolija gražesnė už tą paprastesnę versiją, nes tokia "murzinesnė" ir tikroviškesnė atrodo hihihi.gif jojo, tam paprastesniam variante tik dalis fono ir tik viena spalva siuvinėjama  mirksiukas.gif


O apie kokia dar gele snekat,-gal kazka praleidau? rolleyes.gif
Atsakyti
Sizike, super paveikslas. Tikrai, atrodo it piestas bigsmile.gif
Atsakyti