Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(LauraSim @ 2008 10 29, 22:06)
labai gražu  wub.gif  aš ir norėčiau mokėti tai pasiūti pagalvėlę  blush2.gif  bet neįsivaizduoju kaip taip apsiūti su ta dekoratyvine juostele  g.gif

Va va aš norėčiau siuvinėt kalėdinę kojinę, bet žinaukad pasiūt nemokėsiu tai vis atidadu siuvinėjima.
Atsakyti
pagalviukas tai super smile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 10 29, 22:58)
egle.k pasirodyk savo darbelį.

nono.gif kantrybes biggrin.gif , judu labai mazais tempais,jei vakare pasiuvineju pusvalanduka tai labai tuo dziaugiuos,o kadangi labai daug pavieniu kryziuku doh.gif tai nelabai yra ka rodyti,o beto ir neturiu photo.gif padariusi.
Man regis pati jau turetum pasirodyti,seniai rodeisi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.k: 29 spalio 2008 - 21:46
na as siandien susipykus su kompu,akyse jau getonuoja ,kai ieskai ant greicio zinutes.
tiesiog3 paziurek mano parase,nes niekaip nesugebejau kitaip susitart su kompu,kad nuotrauka idetu.matyt lietus ar klimaksas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aneta23: 29 spalio 2008 - 21:47
QUOTE(egle.k @ 2008 10 29, 22:44)
nono.gif  kantrybes biggrin.gif , judu labai mazais tempais,jei vakare pasiuvineju pusvalanduka tai labai tuo dziaugiuos,o kadangi labai daug pavieniu kryziuku  doh.gif tai nelabai yra ka rodyti,o beto ir neturiu photo.gif padariusi.
Man regis pati jau turetum pasirodyti,seniai rodeisi mirksiukas.gif

Tai jei pasiuvinėsi, tai atnešk darban parodyt. žinai kokia aš smalsi... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 10 29, 23:52)
Tai jei pasiuvinėsi, tai atnešk darban parodyt. žinai kokia aš smalsi... mirksiukas.gif

sunglasses2.gif Gerai jau gerai ryt atnesiu....
Atsakyti
QUOTE(egle.k @ 2008 10 29, 22:54)
sunglasses2.gif  Gerai jau gerai ryt atnesiu....

clap.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2008 10 29, 19:52)
nors ornamentas issiuvinetas senokai, bet pagalvele pasiuvau siandien


labai miela pagalvėlė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 10 29, 16:56)
Panašus labai į tavo avatarą  mirksiukas.gif



Cia netycia taip isejo, kad panasus i avatara doh.gif sesute pati isirinko jai patinkanti paveiksla, tai ir tenka siuvineti

Aciu visom uz pagyrimus ax.gif aciuks.gif
Atsakyti
Šaunuolės merginos, kad darbuojatės, gražūs darbeliai, ypač Rugsėjės pagalvėlė patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
LuckyLay
rugsėjė labai saunus darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 10 29, 22:37)
Va va aš norėčiau siuvinėt kalėdinę kojinę, bet žinaukad pasiūt nemokėsiu tai vis atidadu siuvinėjima.

aš tai kojine apibrėžiau ir paėmiau pamušalo ir nunešiau siuvėjai... bigsmile.gif
visų darbai superiniai thumbup.gif thumbup.gif šaunuolėėės 4u.gif
patiko rugsėjės undinėlė,bet dar laaabiau patiktų jos spintoj numestas ir paslėptas tas su drugeliais blush2.gif ax.gif ,kad tas pabaigtas būtų ax.gif
Atsakyti