Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Laaaabai saunus darbai 4u.gif saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2008 11 02, 14:40)

o sitas lauks dar ilgiau, smile.gif  nes turi sulaukti beveik dvynuko, o tada dar reikes sugalvoti, kur pakabinti

Miesto vaizdas labai mielas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etaeta: 02 lapkričio 2008 - 19:10
Mane istiko siaubas... Ipusejau viena paveiksla ir kazkam parupo ismesti mano spalvu kodu lentele. Gal kas zinot kur galeciau rasti ar siaip kolekcionuojat Rankdarbiu kraiteles numerius. Buciau nerealiai dekinga jeigu kas atkapstytu 2004 geguzes men numeriuka, nes antraip nusirausiu plaukus blink.gif
Atsakyti
Sveikos,

jau iš to skubėjimo tai vis pajuokinimas gaunas, nes nuotrauka tai kaip čia pasakius g.gif . Bet vistiek rodau praeitos savaitės ir ilgojo savaitgalio triūsą. Šįkart jau aromatizuotas. Ryt jaučiu perfotkinsiu ir geresnę nuotrauką įdėsiu, nes truputį spalvom pažaidžiau, o čia vargiai matosi.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(elvija @ 2008 11 02, 22:39)
Mane istiko siaubas... Ipusejau viena paveiksla ir kazkam parupo ismesti mano spalvu kodu lentele. Gal kas zinot kur galeciau rasti ar siaip kolekcionuojat Rankdarbiu kraiteles numerius. Buciau nerealiai dekinga jeigu kas atkapstytu 2004 geguzes men numeriuka, nes antraip nusirausiu plaukus  blink.gif

Ka siuvineji? Gal ta peizaza? Gali pasiziureti mano albume. Turiu as ta zurnala,-tau pasiseke mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Aruna @ 2008 11 02, 14:40)


Idedu savo neremintus darbelius

Grazus tas tamsus darbelis thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
imetu tokia nuorodele ten ji kaip ir kaledine. klaidziojau po neta ir netyciukais radau gal kam pravers

http://www.tiag.com/...xmasangels.html
Atsakyti
Gal yra siuvinėjusių šį paveiksliuką:
http://picasaweb.goo...390812002277810
Mane domina, kokius metalizuotus siūlus naudoti?
Ir norėčiau pamatyti baigto darbelio nuotrauką (ar ne per daug blizga tie metalizuoti siūlai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giege: 03 lapkričio 2008 - 10:56
Merginos, kažkada pamenu buvo rodyti čia bonsai. Gal 3 ar net 5.... Atsimenu, kad man labai patiko, bet tuo metu nedašilo paprašyt schemučių. Gal kažkas turit? Čia turėtų prisimint Zuikiniauskienė, Reska, nes tikrai siuvinėjo Saliuky, o ji jau mėnesį neprisijungia prie SM unsure.gif
Žadėta nuotrauka.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 03 lapkričio 2008 - 11:35
QUOTE(giege @ 2008 11 03, 10:54)
Gal yra siuvinėjusių šį paveiksliuką:
http://picasaweb.goo...390812002277810
Mane domina, kokius metalizuotus siūlus naudoti?
Ir norėčiau pamatyti baigto darbelio nuotrauką (ar ne per daug blizga tie metalizuoti siūlai).


aš jį siuvinėju, pirkau rinkinį, siūlai ten buvo pridėti, tokie plonyčiai tie metalizuoti.
dar metalizuotais nesiuvinėjau, bet esu mačius išsiuvinėtą tokį irgi originalų rinkinį - labai gražus rezultatas buvo, nepastebėjau jokio blizgesio, kai nusipirkau, net nustebau, kad ten buvo to aukso įdėta smile.gif
Atsakyti
[quote=libaja,2008 11 03, 13:25]
Merginos, kažkada pamenu buvo rodyti čia bonsai. Gal 3 ar net 5.... Atsimenu, kad man labai patiko, bet tuo metu nedašilo paprašyt schemučių. Gal kažkas turit? Čia turėtų prisimint Zuikiniauskienė, Reska, nes tikrai siuvinėjo Saliuky, o ji jau mėnesį neprisijungia prie SM unsure.gif

As turiu bonso paveiksleli, kur salia ir buda sedi mirksiukas.gif jeigu reikia galiu atsiust, parasykit savo el. pasta ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2008 11 03, 12:30)
aš jį siuvinėju, pirkau rinkinį, siūlai ten buvo pridėti, tokie plonyčiai tie metalizuoti.
dar metalizuotais nesiuvinėjau, bet esu mačius išsiuvinėtą tokį irgi originalų rinkinį - labai gražus rezultatas buvo, nepastebėjau jokio blizgesio, kai nusipirkau, net nustebau, kad ten buvo to aukso įdėta smile.gif


Gal galėtum pažiūrėti, kuri DMC metaliko spalva artimesnė rinkinyje esančiam metalikui (kiek žinau, spalvos neatininka, bet kuri būtų artimesnė):
ar E3821, ar E3852?
http://www.dmc.com/m...colourcard.html
Atsakyti
QUOTE(seteriuke @ 2008 11 03, 15:08)
As turiu bonso paveiksleli, kur salia ir buda sedi mirksiukas.gif  jeigu reikia galiu atsiust, parasykit savo el. pasta ax.gif  4u.gif

Ne, tikrai ne toks. Man reikia skirtingų kelių bonsiukų nelabai didelių. Ačiū už gerus norus 4u.gif
Atsakyti