Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(LuckyLay @ 2008 10 23, 15:47)
viktem butinai parodyk smile.gif  o situs tai kazkur zurnale uzmaciau, pagalwojau kad gal visai nieko seimynai bus pasidziaugt vaizdais koridoriuj biggrin.gif biggrin.gif


Manasis taip pat mamos koridoriuje kaba smile.gif
Papildyta:
QUOTE(LuckyLay @ 2008 10 23, 16:19)
groozis smile.gif mano darbeliai irgi pas mama biggrin.gif nera kur daugiau det, bet jie dar anxciau daryti, kai jaunesne buwau, tai menkuciai tokie  blush2.gif


Visai jie ne menkučiai. Tu labai jau savikritiška.
Atsakyti
na ten koks maziukas peliukas issiuvinetas ar dar kas biggrin.gif mazesniai kantrybes neuztekdavo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LuckyLay @ 2008 10 23, 16:32)
na ten koks maziukas peliukas issiuvinetas ar dar kas biggrin.gif  mazesniai kantrybes neuztekdavo biggrin.gif biggrin.gif


Na bet visus siuvinėjai su viltimi SAVO rankomis sukurti grožį. mirksiukas.gif
Manoji, štai išsiuvinėjo tą mažutį katinėlį. Įrėminom kaip "tikrą" paveikslėlį. Kaip ji juo didžiuojasi biggrin.gif . Užaugus sakys- na čia tai nerimtas toks- tik mokiaus.... cool.gif blush2.gif
Atsakyti
kaip ir as dabar biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
vajai kiek grozio prirodet! apsalus. as tai siuvineju siuvineju savo pakalnutes ir taip letai einas kazkotai. jau padovanot savaite veluoju ir dar uztruksiu... dar baisu kad nesigaus kazkas...toks nerimas tvyro. bijau kad medziaga nepavestu nes tokia skystoka palikus.
Atsakyti
QUOTE(LuckyLay @ 2008 10 23, 15:32)
stai mano zadetieji medukai smile.gif

Gerai sugalvota-visi metu laikai smile.gif
Atsakyti
asioo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2008 10 23, 17:43)
vajai kiek grozio prirodet! apsalus. as tai siuvineju siuvineju savo pakalnutes ir taip letai einas kazkotai. jau padovanot savaite veluoju ir dar uztruksiu... dar baisu kad nesigaus kazkas...toks nerimas tvyro. bijau kad medziaga nepavestu nes tokia skystoka palikus.


Tu tik nesijaudink ir viskas bus gerai. Kai issiuvinesi truputi pakrachmolink ir islyginus viskas bus OK rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites, gavau paprastu DMC siuliuku papildyma. Kainyte po 1,60 Lt
Atsakyti
Siuvinėju ir aš po truputį. Šiandien parsinešiau įrėmintus tigrus. Siuvinėta apie metus, bet kadangi ant juodos aidos, tai žiemą buvau atidėjusi - sunku įžiūrėti. Baigiau pavasarį, įrėminau tik dabar...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 10 23, 22:30)
Siuvinėju ir aš po truputį. Šiandien parsinešiau įrėmintus tigrus. Siuvinėta apie metus, bet kadangi ant juodos aidos, tai žiemą buvau atidėjusi - sunku įžiūrėti. Baigiau pavasarį, įrėminau tik dabar...
user posted image


Gražūs tigriukai thumbup.gif Dar niekad neteko and juodos kanvos siuvinėt. Bet idomu būtu pabandyt g.gif
Atsakyti
Nebepamenu jau kuriai dėkoti už nuorodą ax.gif , tai bent pasirodau kokią dovaną paruošiau vestuvėms. Tik raides be reikalo siuvinėjau metalizuotais siūlais: ir vargo daug, ir slysta, o rezultatas neturėjo mano akimis žiūrint tokio didelio efekto.
user posted image
user posted image
Atsakyti