Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Džeinė @ 2008 11 06, 20:09)
bigsmile.gif va tokia tai norėčiau, gal pameni kur matei??


nepamenu tixliai unsure.gif
bet as jas visas radau viename puslapyje, jei neklystu kazkurioje senesneje temoje linkas buvo, bet tas nelabai gelbeja..
na jei kada uzklysiu, butinai pranesiu, o melyna jau issiunciau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(astulia @ 2008 11 06, 21:32)
na, manau, kad turiu, jei pradėjau pati siuvinėt  tongue.gif  kur siųst? palaikysi man kompaniją?  bigsmile.gif


as irgi labai noreciau paprasyti schemutes, nes labai jau grazus paveixlelis 4u.gif
miriukas@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yume: 06 lapkričio 2008 - 22:54
QUOTE(astulia @ 2008 11 06, 17:08)
manau, pribrendo ir man jau laikas kokį didesnį darbą pasičiupt, tai šiandien pradedu tokį  wub.gif
palinkėkit man sėkmės ir lygių kryžiukų  tongue.gif


Labutis,
Astulia, linkiu ir as tau dideliausios sekmes siuvinejant si nuostabu paveiksla
mirksiukas.gif
Atsakyti
kiek grozibiu! nerealu. as baigiau ir jau padovanojau savo pirma blina.reiks foto susimedziot ir pasigirt smile.gif ir jau pradejau siuvinet sniegena (?) is "siuvineju kryzeliu" zurnalo.neatlaikiau nenusipirkus sio numerio.tik bankrotas vel gresia nes siulu reik daug biggrin.gif
Atsakyti
ačiū visoms už palaikymą aciuks.gif

QUOTE(milka@ @ 2008 11 06, 22:22)
Sveikinu, kad pagaliau subrendai  biggrin.gif Geras pasirinkimas, originalus  thumbup.gif
O katinus metei per bortą  blink.gif


blush2.gif katino jau pusę turėjau, kai pamačiau, kad padariau labai diiiiiidelę klaidą, nesąmonė būtų ardyt doh.gif tai sakiau, nebegadinsiu sau nervų su juo, gal kada iš naujo jo imsiuos irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(laujus @ 2008 11 06, 13:59)


Kaip gaila, bet ir čia su Klimtu ne viskas gerai verysad.gif — ,,Bučinyje“ trūksta 7 schemos lapo g.gif
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2008 11 06, 22:38)
Oi kaip malonu, oi kaip faina, kad užkrėčiau jus šia liga ax.gif  mirksiukas.gif

siūlus perku įvairiai ir parduotuvėje ir internetu, žiūriu kur pigiau ir greičiau. Dabar pigiausia čia, kiek domėjausi
http://www.siuvineji...imo-siulai.html



Paukščiuk, iš tikro esate mano idėjinė įkvėpėja, ačiū Jums 4u.gif
O dėl siūlų- kaip tik ten dabar ir užsisakiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anona @ 2008 11 07, 13:32)
Kaip gaila, bet ir čia su Klimtu ne viskas gerai  verysad.gif — ,,Bučinyje“ trūksta 7 schemos lapo  g.gif


schmoll.gif Jei dar kur užmatysiu "Bučinį", būtinai parašysiu į až.
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 11 07, 11:17)
ačiū visoms už palaikymą aciuks.gif
blush2.gif katino jau pusę turėjau, kai pamačiau, kad padariau labai diiiiiidelę klaidą, nesąmonė būtų ardyt  doh.gif  tai sakiau, nebegadinsiu sau nervų su juo, gal kada iš naujo jo imsiuos  irnesakyk.gif


o tai gal ta klaida bendro vaizdo labai nepakeis, gal ir visai nebūtina tada ardyt. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikiniauskienė: 07 lapkričio 2008 - 11:48
QUOTE(zuikiniauskienė @ 2008 11 07, 11:48)
o tai gal ta klaida bendro vaizdo labai nepakeis, gal ir visai nebūtina tada ardyt. mirksiukas.gif


jei taip paliksiu, katinas laaabai ilgas atrodys hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Anona @ 2008 11 07, 12:37)
Kaip gaila, bet ir čia su Klimtu ne viskas gerai  verysad.gif — ,,Bučinyje“ trūksta 7 schemos lapo  g.gif
Papildyta:
Paukščiuk, iš tikro esate mano idėjinė įkvėpėja, ačiū Jums  4u.gif
O dėl siūlų- kaip tik ten dabar ir užsisakiau.  smile.gif

Klimto turiu daug schemu, tik laikinai neprieinu prie to kompiuterio, kuriame viska sukrauta, jeigu nieko nerasi greitu laiku, imesk man savo email'a i a/z , tai galesiu atsiusti, kai turesiu galimybe prieiti prie to kompiuterio, aisku, jeigu dar reiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Etaeta, gal turi Klimto ir šią schemutę, Motina ir vaikas (bučiau dėkinga, mano meilas redasakalnike@yahoo.com)
user posted image

P.S. Nes šioje nuorodoje, 3-čias shemos lapas, paspaudus sochronit original gaunasi nepilnas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 07 lapkričio 2008 - 13:18
Kačių mylėtojoms mirksiukas.gif , man pasirodė labai mielos pagalvėlės
http://photo.163.com...82/19527201/#p6
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 11 07, 14:16)
Etaeta, gal turi Klimto ir šią schemutę, Motina ir vaikas (bučiau dėkinga, mano meilas redasakalnike@yahoo.com)
user posted image

P.S. Nes šioje nuorodoje, 3-čias shemos lapas, paspaudus sochronit original gaunasi nepilnas  ax.gif

Gal ir turiu, zinau, ka turejau gal 6 paveikslu schemas, kuriu tiksliai - nepamenu, bet dabar atjungtas kompiuteris, tai jeigu per savaitgali pajungs , tai galesiu imesti i pasta
Atsakyti