Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Siuvinėjimas kryželiu
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Siuvinėjimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
ulyta
merginos cia temutes radau neistrintas gal galim toliau jose bendrauti blush2.gif
Niktė
QUOTE(LuckyLay @ 2008 10 23, 07:28)
sveikutes as ir noreciau pasirodyti  blush2.gif  jei kam bus idomu, idesiu atskiru meduku paveiksliukus 4u.gif
*

labai gražu thumbup.gif norėtųsi kiekvieną iš arčiau pamatyti ax.gif

QUOTE(IngaKo @ 2008 10 23, 09:26)
Aciu uz pagyrimus dar karteli smile.gif
Rodausi, kad is tikruju siuvinetas paveikslas, nufotkinau fragmenta is arciau user posted image
*

nesimato schmoll.gif

QUOTE(obelele25 @ 2008 10 23, 10:08)
Sveikos mergaitės,pagaliau prisiruošiau ir aš įkelti savo darbelį.Tiesa jis siuvinėtas prieš kokius 4 metus,spalvos rinktos savarankiškai.Net pati dabar nebežinau kodėl jas pati parinkinėjau,matyt tada pas mus nebuvo DMC.Visą tą laiką šis dramblys tarnauja kaip pagalvėlė  thumbup.gif 
*

thumbup.gif

Ačiū už temelę 4u.gif
ulyta
tai kad si temute buvo jau senokai sukurta bent kelios iskarto bet radau kad ji neistrinta tai ir pamaniau gal galim cia rasyti tikiuosi niekas nesupyks biggrin.gif
Mur mur
laba visoms 4u.gif

tik reikia, kad kas pataisytu temutes uzvardinima, ne 51, o 52 ax.gif

IngaKo
na, ta spalvu gausa tikrai uzburrianti. medalis tau uz kantrybe ir ryzta, o svarbiausia uz baigta darbeli bis.gif

kitu darbeliai irgi labai saunus, sirdis ir akys dziaugiasi smile.gif labai grazu kaip fragmentus is arciau parodo wub.gif kaip kad padare Dzeine
Alatėja_
registruojuos naujuos namučiuos pioneer.gif
giedress
na, kadangi neištrinta, tai galim draugauti čia biggrin.gif

kad nedingtų gražūs darbeliai, įmetu dar ir 51 temukę:

51 tema

IngoKo, pagyrų niekada nebus per daug clap_1.gif O dar tokiam šauniam darbeliui good.gif Labai gražus darbas 4u.gif
LuckyLay
grizus iskart idesiu kiekvieno nuotrauka smile.gif cia buvo paskutinysis darbas mano ax.gif
IngaKo
Kazkuri is merginu klause, is kur schema savo burbulu gavau. O gi visagalis internetas suveike biggrin.gif Bubble Flower vadinasi HAED firmos.
milka@
Sveikos, mergaitės 4u.gif
Registruojuosi ir aš naujoj temoj. Labai gražių darbelių užderėjo thumbup.gif
Zhuvycia
O štai ir dėžucia, antroji, mano mažiausiajai (kol kas) dukrytei. Tačiau čia jau yra pavyzdys, kaip žmogus nusivažiuoja, kai dirba be noro. Pradėjau ją labai užsidegusi, labai smagiai pasiuvau, pradėjau siuvinėti, o besiuvinėjant baaaisiai aptingau. Buvau suplaavus daugiau visko prisiuvinėti, bet vos vos išstenėjau raides ir dar šone tą šaliką, kuris turėjo būti rėmelis. Kad atsvertų šiek tiek kompoziciją, tuos karoliukus prisiuvau ir bud zdarov. Ot mamka. Kaip reiks dabar dar dvi dėžutes užbaigti - vieną užsimojau padaryti mozaiką, visą apklijuoti akmeniukais stikliniais, o kitą - aptraukti medžiaga. Na, krov s nosa reikės baigti...

user posted image

user posted image

Čia dar puikiai matosi, kaip "gerai" apskaičiavau S raidės vietą... Bet jau ardyti neįstengiau, tegul po daugelio metų mano dukrytė žinos, kad čia siuvinėjo mama, o ne kokia mašina lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Paieškojusi HAED firmos dizainų, radau va kokį įdomų dalyką

http://www.jthanson.co.uk/qsbelieve.htm

Či amerginos sudeda savo progresus ir matosi, kiek procentų jau išsiuvinėta. Įdomu, ar ne. Na, bet jų ir darbeliai doh.gif doh.gif doh.gif Tokie kaip ir IngosKo.
Brno
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 10 23, 11:46)
O štai ir dėžucia, antroji, mano mažiausiajai (kol kas) dukrytei. Tačiau čia jau yra pavyzdys, kaip žmogus nusivažiuoja, kai dirba be noro. Pradėjau ją labai užsidegusi, labai smagiai pasiuvau, pradėjau siuvinėti, o besiuvinėjant baaaisiai aptingau. Buvau suplaavus daugiau visko prisiuvinėti, bet vos vos išstenėjau raides ir dar šone tą šaliką, kuris turėjo būti rėmelis. Kad atsvertų šiek tiek kompoziciją, tuos karoliukus prisiuvau ir bud zdarov. Ot mamka. Kaip reiks dabar dar dvi dėžutes užbaigti - vieną užsimojau padaryti mozaiką, visą apklijuoti akmeniukais stikliniais, o kitą - aptraukti medžiaga. Na, krov s nosa reikės baigti...

Čia dar puikiai matosi, kaip "gerai" apskaičiavau S raidės vietą... Bet jau ardyti neįstengiau, tegul po daugelio metų mano dukrytė žinos, kad čia siuvinėjo mama, o ne kokia mašina  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

Nu zinok man vistiek labai grazu wub.gif kad ir islenda kokie ten "nedadarymai" biggrin.gif Bet jau raidyciu sriftas koks pasakiskai vaikiskas, toks na grynai "onytiskas", prie vardo labai dera thumbup.gif
O dezute pati aptraukei medziaga, ar jau turejai tokia?
Zhuvycia
QUOTE(Brno @ 2008 10 23, 12:53)
Nu zinok man vistiek labai grazu  wub.gif  kad ir islenda kokie ten "nedadarymai"  biggrin.gif  Bet jau raidyciu sriftas koks pasakiskai vaikiskas, toks na grynai "onytiskas", prie vardo labai dera  thumbup.gif
O dezute pati aptraukei medziaga, ar jau turejai tokia?
*

Aha, man irgi tas šriftas labai prie širdies, ir prie skiautininės dėžutės, ir prie Onytės vardelio. O dėžutė tai pasiūta, pati pasiuvau per porą val, iš kinieęių kažkokio tinklapio ištraukiau. Labai smagiai ir lengvai siuvosi, ji ten visa minkšta, viduje sintepono prikimšta o ne aptraukta.

Ačiū už pagyras wub.gif
ulyta
Zhuvycia mant labai grazi tavoji dezute super o ta raidele tai toks vaizdas kad ji taip ir turi but thumbup.gif
Adera777
Zhuvycia, antroji dėžutė, taip pat kaip ir pirmoji, labai miela 4u.gif
Šaunuolė thumbup.gif
Zhuvycia
QUOTE(*dano_mama* @ 2008 10 23, 13:08)
Zhuvycia mant labai grazi tavoji dezute super o ta raidele tai toks vaizdas kad ji taip ir turi but  thumbup.gif
*

QUOTE(Adera777 @ 2008 10 23, 13:10)
Zhuvycia, antroji dėžutė, taip pat kaip ir pirmoji, labai miela  4u.gif
Šaunuolė  thumbup.gif
*

Ačiū mergytės labai už palaikymą. Žiūrėk, dar trečia su ketvirtąja visai nesunkiai man ir gausis, dėka jūsų pagyrimų ax.gif
Alatėja_
Zhuvycia, abi dėžutės pasakiškos thumbup.gif tikrai nenuleisk rankų ir kibk į likusias dvi biggrin.gif
milka@
Zuvycia, nu aš tai taip nei pro kur nesugebėčiai doh.gif Labai gražu, o svarbiausia rankų darbo. Ir ne bet kokių ranko, o MAMYTĖS thumbup.gif Tai ir suteikia darbams šilumą.
Brno
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 10 23, 12:00)
Aha, man irgi tas šriftas labai prie širdies, ir prie skiautininės dėžutės, ir prie Onytės vardelio. O dėžutė tai pasiūta, pati pasiuvau per porą val, iš kinieęių kažkokio tinklapio ištraukiau. Labai smagiai ir lengvai siuvosi, ji ten visa minkšta, viduje sintepono prikimšta o ne aptraukta.

Ačiū už pagyras  wub.gif
*

Pati ta dezute pasiuvai? blink.gif thumbup.gif Man kaip labai nedraugaujanciai su siuviniais, tai skamba kaip is fantastikos srities blush2.gif Na kai zmogus talentingas ir kurybingas, tai viskas jam graziai gaunasi thumbup.gif
Zhuvycia
QUOTE(Brno @ 2008 10 23, 13:33)
Pati ta dezute pasiuvai?  blink.gif  thumbup.gif  Man kaip labai nedraugaujanciai su siuviniais, tai skamba kaip is fantastikos srities  blush2.gif Na kai zmogus talentingas ir kurybingas, tai viskas jam graziai gaunasi  thumbup.gif
*

O tu užtad labai gražiai moki pagirti ir pasidomėti kitų darbeliais, čia tavo pats didžiausias talentas wub.gif wub.gif wub.gif
Mur mur
na, Zhuvycia, tikrai auksaranke thumbup.gif laimingi vaikai turedami tokia kurybinga mama mirksiukas.gif
na, kazkaip paziurejus paveiksliuka, galeciau galva guldyti, kad ji toooookia pirkta, o ne namuose siuta... wub.gif
lauksim kitu dezuciu 4u.gif
Džeinė
QUOTE(Mur mur @ 2008 10 23, 10:04)
kitu darbeliai irgi labai saunus, sirdis ir akys dziaugiasi smile.gif labai grazu kaip fragmentus is arciau parodo  wub.gif  kaip kad padare Dzeine
*

ax.gif ačiū 4u.gif

QUOTE(Zhuvycia @ 2008 10 23, 12:12)
Ačiū mergytės labai už palaikymą. Žiūrėk, dar trečia su ketvirtąja visai nesunkiai man ir gausis, dėka jūsų pagyrimų  ax.gif
*

aišku kad padarysi, juk tiek laukiančių rezultato yra mirksiukas.gif
šauniai darbuojies thumbup.gif 4u.gif taip ir toliau bigsmile.gif

kagi, registruojuos ir aš naujuos namučiuos smile.gif
Zhuvycia
QUOTE(Mur mur @ 2008 10 23, 14:08)
na, Zhuvycia, tikrai auksaranke  thumbup.gif laimingi vaikai turedami tokia kurybinga mama  mirksiukas.gif
na, kazkaip paziurejus paveiksliuka, galeciau galva guldyti, kad ji toooookia pirkta, o ne namuose siuta... wub.gif
lauksim kitu dezuciu  4u.gif
*

Ačiū labai, bet iš tikrųjų, man atrodo, tiems vaikams daug mieliau būtų, jei aš daugiau su jais žaisčiau, o ne jiems ką nors meistraučiau lotuliukas.gif Atsimenu savo mamą - nuolat tai mezga, tai siūna, tai dar ką kuria, bet man nuo to būdavo nei šilta nei šalta. Va, kai bus dėžutės pridėtos saldainių per Kalėdas, tada tai jau buuus kažkas tokio lotuliukas.gif

QUOTE(Džeinė @ 2008 10 23, 14:09)
ax.gif  ačiū  4u.gif
aišku kad padarysi, juk tiek laukiančių rezultato yra  mirksiukas.gif
šauniai darbuojies  thumbup.gif  4u.gif  taip ir toliau  bigsmile.gif
*

Tame ir įdomumas, kad niekas nelaukia rezultato, nes dar nieeekas apie jį nežino, gi Kalėdinės dovanos čia, tai slepiu baisiausiai mirksiukas.gif
Alatėja_
džiaugsis džiaugsis vaikai ne tik dovanom, bet ir tavo darbu, širdim įdėta, gal ne dabar, bet kai paaugs, ati tikrai mirksiukas.gif
Džeinė
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 10 23, 13:35)
Tame ir įdomumas, kad niekas nelaukia rezultato, nes dar nieeekas apie jį nežino, gi Kalėdinės dovanos čia, tai slepiu baisiausiai  mirksiukas.gif
*

mes laukiam !!!!!!!!!!!! biggrin.gif thumbup.gif
Zhuvycia
QUOTE(Džeinė @ 2008 10 23, 14:52)
mes  laukiam !!!!!!!!!!!!  biggrin.gif  thumbup.gif
*

Aaaa, tada aišku lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
viktem
[quote=Zhuvycia,2008 10 23, 12:51]

Labutis Zhuvycia,
Cia tai bent sedevra parodei!!! bigsmile.gif Kaip nuostabiai ta dezute atrodo!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Noriu paklaust kaip tu tuos sonus taip graziai ir vienodai isgaubtus padarei (gal galetum schemute i AZ ??). ???
O del S raideles vietos tikrai nera ko pergyvent. As tai turbut tokiu atveju uzdeciau virsuj kabliuka <ONYTE"s> (neradau klaviaturoj vieno, tai uzdejau dviguba). Neva taip tycia noreta issiuvinet. tongue.gif
Gal pasikartosiu,- bet vaikai tikrai laimingi tokia mamyte turedami!!! 4u.gif
SEKMES tau dideliausios!!!
Zhuvycia
QUOTE(viktem @ 2008 10 23, 15:09)
Labutis Zhuvycia,
Cia tai bent sedevra parodei!!! bigsmile.gif  Kaip nuostabiai ta dezute atrodo!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 
Noriu paklaust kaip tu tuos sonus taip graziai ir vienodai isgaubtus padarei (gal galetum schemute i AZ ??). ???
O del S raideles vietos tikrai nera ko pergyvent. As tai turbut tokiu atveju uzdeciau virsuj kabliuka <ONYTE"s> (neradau klaviaturoj vieno, tai uzdejau dviguba). Neva taip tycia noreta issiuvinet.  tongue.gif
Gal pasikartosiu,- bet vaikai tikrai laimingi tokia mamyte turedami!!! 4u.gif
SEKMES  tau dideliausios!!!

*

Anoks čia šedevras irnesakyk.gif Bet ačiū labai, kaip medumi širdį tepate wub.gif O dėžutę ėmiau iš šito puslapio, dešimt kartų peržiūrėjau ir padariau minkšta dėžutė

Jei siūsi ir ko nesuprasi, rašyk į až, paaiškinsiu mirksiukas.gif
LuckyLay
stai mano zadetieji medukai smile.gif user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
viktem
[quote=LuckyLay,2008 10 23, 15:32]
stai mano zadetieji medukai smile.gif

Grazu- visus metu laikus turi! Ziema, kai pabosta saltis- zvilgteli i vasara ir atvirksciai rolleyes.gif . As peizazu nesiuvineju, bet kazkada.... senai.... buvau viena padarius. Jame berzelis sau rymojo. Paieskosiu- jei rasiu pasirodysiu irgi.
Papildyta:
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 10 23, 15:18)
Anoks čia šedevras irnesakyk.gif Bet ačiū labai, kaip medumi širdį tepate  wub.gif  O dėžutę ėmiau iš šito puslapio, dešimt kartų peržiūrėjau ir padariau minkšta dėžutė

Jei siūsi ir ko nesuprasi, rašyk į až, paaiškinsiu  mirksiukas.gif
*

Aciu tau. 4u.gif
LuckyLay
viktem butinai parodyk smile.gif o situs tai kazkur zurnale uzmaciau, pagalwojau kad gal visai nieko seimynai bus pasidziaugt vaizdais koridoriuj biggrin.gif biggrin.gif
viktem
Vakar šiukšlinau forumą nesugebėdama atsiųst dukrytės darbelių. Šiandien bandau taisyt situaciją. user posted image user posted image

Apie juos vakar šiek tiek buvau aprašiusi.
Atsiprašau už antrojo paveikslėlio dydį, nieko ten nesimato- labai jau maži tie kryžiukai mirksiukas.gif
LuckyLay
kokie mieli smile.gif wub.gif
viktem
O čia tas mano berželis. user posted image
Siuvinėtas 90/92-siais. Nebepamenu tiksliai. Dabar jis pas mamą kaba.
LuckyLay
groozis smile.gif mano darbeliai irgi pas mama biggrin.gif nera kur daugiau det, bet jie dar anxciau daryti, kai jaunesne buwau, tai menkuciai tokie blush2.gif
ulyta
ohoho kad pasipyle grozybiu super visi darbeliai wub.gif mirksiukas.gif
viktem
QUOTE(LuckyLay @ 2008 10 23, 15:47)
viktem butinai parodyk smile.gif  o situs tai kazkur zurnale uzmaciau, pagalwojau kad gal visai nieko seimynai bus pasidziaugt vaizdais koridoriuj biggrin.gif biggrin.gif
*

Manasis taip pat mamos koridoriuje kaba smile.gif
Papildyta:
QUOTE(LuckyLay @ 2008 10 23, 16:19)
groozis smile.gif mano darbeliai irgi pas mama biggrin.gif nera kur daugiau det, bet jie dar anxciau daryti, kai jaunesne buwau, tai menkuciai tokie  blush2.gif
*

Visai jie ne menkučiai. Tu labai jau savikritiška.
LuckyLay
na ten koks maziukas peliukas issiuvinetas ar dar kas biggrin.gif mazesniai kantrybes neuztekdavo biggrin.gif biggrin.gif
viktem
QUOTE(LuckyLay @ 2008 10 23, 16:32)
na ten koks maziukas peliukas issiuvinetas ar dar kas biggrin.gif  mazesniai kantrybes neuztekdavo biggrin.gif biggrin.gif
*

Na bet visus siuvinėjai su viltimi SAVO rankomis sukurti grožį. mirksiukas.gif
Manoji, štai išsiuvinėjo tą mažutį katinėlį. Įrėminom kaip "tikrą" paveikslėlį. Kaip ji juo didžiuojasi biggrin.gif . Užaugus sakys- na čia tai nerimtas toks- tik mokiaus.... cool.gif blush2.gif
LuckyLay
kaip ir as dabar biggrin.gif biggrin.gif
tvikse
vajai kiek grozio prirodet! apsalus. as tai siuvineju siuvineju savo pakalnutes ir taip letai einas kazkotai. jau padovanot savaite veluoju ir dar uztruksiu... dar baisu kad nesigaus kazkas...toks nerimas tvyro. bijau kad medziaga nepavestu nes tokia skystoka palikus.
juratere
QUOTE(LuckyLay @ 2008 10 23, 15:32)
stai mano zadetieji medukai smile.gif

Gerai sugalvota-visi metu laikai smile.gif
LuckyLay
asioo ax.gif
viktem
QUOTE(tvikse @ 2008 10 23, 17:43)
vajai kiek grozio prirodet! apsalus. as tai siuvineju siuvineju savo pakalnutes ir taip letai einas kazkotai. jau padovanot savaite veluoju ir dar uztruksiu... dar baisu kad nesigaus kazkas...toks nerimas tvyro. bijau kad medziaga nepavestu nes tokia skystoka palikus.
*

Tu tik nesijaudink ir viskas bus gerai. Kai issiuvinesi truputi pakrachmolink ir islyginus viskas bus OK rolleyes.gif
IngaKo
Mergaites, gavau paprastu DMC siuliuku papildyma. Kainyte po 1,60 Lt
astute_k
Siuvinėju ir aš po truputį. Šiandien parsinešiau įrėmintus tigrus. Siuvinėta apie metus, bet kadangi ant juodos aidos, tai žiemą buvau atidėjusi - sunku įžiūrėti. Baigiau pavasarį, įrėminau tik dabar...
user posted image
milka@
QUOTE(astute_k @ 2008 10 23, 22:30)
Siuvinėju ir aš po truputį. Šiandien parsinešiau įrėmintus tigrus. Siuvinėta apie metus, bet kadangi ant juodos aidos, tai žiemą buvau atidėjusi - sunku įžiūrėti. Baigiau pavasarį, įrėminau tik dabar...
user posted image
*

Gražūs tigriukai thumbup.gif Dar niekad neteko and juodos kanvos siuvinėt. Bet idomu būtu pabandyt g.gif
Dvi
Nebepamenu jau kuriai dėkoti už nuorodą ax.gif , tai bent pasirodau kokią dovaną paruošiau vestuvėms. Tik raides be reikalo siuvinėjau metalizuotais siūlais: ir vargo daug, ir slysta, o rezultatas neturėjo mano akimis žiūrint tokio didelio efekto.
user posted image
user posted image
juratere
QUOTE(astute_k @ 2008 10 23, 22:30)

thumbup.gif Super darbas,labai grazus. Ir ireminta labai graziai!
viktem
[quote=astute_k,2008 10 23, 22:30]

Grazu, bigsmile.gif Tigrai tokie paslaptingi. Paveikslas tvarkingas ir labai kruopsciai padarytas. thumbup.gif
Papildyta:
[quote=Dvi,2008 10 23, 23:06]
Nebepamenu jau kuriai dėkoti už nuorodą ax.gif , tai bent pasirodau kokią dovaną paruošiau vestuvėms. Tik raides be reikalo siuvinėjau metalizuotais siūlais: ir vargo daug, ir slysta, o rezultatas neturėjo mano akimis žiūrint tokio didelio efekto.

Bendras vaizdas labai elegantiskai atrodo. good.gif O nuotraukoj tikrai nelabai matosi kad siuliukai metalizuoti, bet dovanosi ne nuotrauka, o paveiksliuka,- gyvai manau viskas matosi ir atrodo puikiai. mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.