Įkraunama...
Įkraunama...

Laida jaunimui

Sveikos,

norėčiau išgirsti jūsų nuomonę apie laidas jaunimui. Ar jos reikalingos?
Gal kaip tik auginate paauglį ar paauglę, studentą ar studentę - kokia turėtų būti laida, skirta būtent tokiems žiūrovams?

Realybės, muzikos šou, filmai... Gal vertėtų prisiminti tokios laidos kaip "Ant palangės" laikus.

Būčiau dėkinga už pačius įvairiausius komentarus mirksiukas.gif



Atsakyti
Ant Palanges buvo jega, o ne laida. Nebuvo nieko panasaus, buvau paaugle, nemaciusi uzsienio kanalu, laukdavau issiziojusi. Bet velnias zino, ar siuolaikini jaunima sudominsi tokia laida. g.gif siais Interneto, palydoviniu TV laikais. g.gif
Atsakyti
Aš taip pat manau, kad jaunimo pokalbiais susėdus ratu jau nebesudominsi. Tačiau jei kalbėtume jų kalba, gal pavyktų pasakyti ir šį tą pozityvaus ir kartu jiems patrauklaus? blink.gif
Atsakyti
As metus su dirbau su 14-18 metu chebryte, man tada buvo 24. Na atrodo nera tas skirtumas toks arklinis ir imanoma su jais susikalbeti, bet kaip nerealiai jie skiriasi nuo musu paauglysteje. Na ne visi, zinoma, bet kai dirbti ne individualiai, o su grupem, tai labiau giliniesi i bendra vaizda. devil.gif. As manau tu visai lengvai gali nueiti i kokia mokykla ir padaryti apklausa mokytoju ir mokiniu, kas juos domintu, kokios temos, koks formatas ir panasiai. rolleyes.gif
Atsakyti
Apklausa? Šiaip išties nebloga idėja. Na matai, aš labiau orientuojuosi į akademinį jaunimą studentiją, tad, manau, pasitelkus įvairias apklausas per jųjų organizacijas, gal šis tas ir gautųsi. Tik va laikas jau šiek tiek spaudžia... g.gif
Atsakyti
Aaa, su akademiniu jaunimu. Bet cia irgi sunki uzduotis, bet pacius galima ikinkyti. manau norinciu tikrai atsirastu, ypac kokiose rezisurose, zurnalistiniuose ir panasiai. O apklausa tai greitai gali padaryti, per pazistamus visus perduoti studentams, ciuku ciuku, greitai. O nors is kokios serijos turi buti ta laida? Na vis tiek kazkokie remai yra.
Atsakyti
Komanda darančiųjų kaip ir yra. Sumanymas - rimtos (aktualios) ir pramoginės laidos derinys, orientuotos į studentiją, bet suprantamos ir ex studentams mirksiukas.gif Rimtąją dalį kaip ir sudėliotumėm, bet sunkiau su pramogine - kas įdomu būtų pamatyti ir paprastam žiūrovui tokioje laidoje? Nesinorėtų nuslysti į lalailos stilių. Tas akuso viduriukas: kad rimtumas neatgrasytų, o eiliniai pliotkai nepadarytų laidos banalios... schmoll.gif
Atsakyti
Gimnazistai ir ant palanges tikrai geros laidos buvo.
Atsakyti
Jo, man Gimnazistai tai net kruciau buvo, ypac kai tas situacijos suvaidindavo. Ir dar absoliuciai ne i tema. Skaitau laikrasti straipsni pavadinimu "Ieskau iliuzijos", ziuriu nuotrauka matyta. Ogi ziuriu per ketvirti puslapio kaip Dalyves avataras. biggrin.gif
Atsakyti
Geras! biggrin.gif O kas ten per straipsnis? Aš tą paveiskliuką iš kažkokio internetinio puslapio ištraukiau.. blink.gif
Atsakyti
Tai kaip su ta laida reikalai? gal jau rodoma kur nors ?
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinuko leliuko mama- 2006 @ 2005 10 01, 15:42)
Gimnazistai ir ant palanges tikrai geros laidos buvo.


Prisimenu ir as sitas laidas thumbup.gif Laukdavau irgi issiziojusi biggrin.gif Turbut ir dabar mielai paziureciau ka nors panasaus, nors is paauglystes jau kaip ir isaugau blush2.gif
Atsakyti