Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos per TV

Kadangi neradau sios temos,nutariau suzinoti kokias loterijas per tv jums labiausiai patinka,kokias zaidziate?O gal ir nelosiate bet taip patinka pasiziureti ir pasidziaugti kitu laime?Pasigirti laimejimais,pralaimejimais ir t.t.Gal teko dalyvauti kam?
Dar seniau labai patikdavo milijonierius,bet dabar man labiau patinka teleloto,kiekviena sekmadieni turiu po 2 bilietukus.Kartais islosiu,bet labai retai verysad.gif daugiausiai laimejau 15 lt uz istriszaines.
Vienu metu nusipirkau 12 bilietu,bet ir visus pralosiau,sakiau gyvenime nebepirksiu...bet ir vel perku,ir vel tikiuosi laimeti. bis.gif Kartais sekasi,kartais ne.Gal si sekmadieni pavyks milijona laimeti ax.gif g.gif
Papildyta:
O gal kas bande skambinti i televiktorina "duodam" per tv 1?as kambinau,bnet nedasiskambinau,ir uztai man nueme 2 lt nuo saskaitos.
Atsakyti
mes teleloto vergai doh.gif perkam ne po daug,bet sąžiningai kiekvieną savaitę mirksiukas.gif
į DUODAM mano uošvis ir skambino,ir sms siuntė,bet aišku nieko schmoll.gif tongue.gif O va sąskaitą tai neblogą gavo:16lt vien loterijai,o dar + PVM blink.gif Tai noras lošti kaip mat išgaravo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzyte @ 2006 02 18, 15:17)
gal kas bande skambinti  i televiktorina "duodam" per tv 1?as kambinau,bnet nedasiskambinau,ir uztai man nueme 2 lt nuo saskaitos.

kiek aš stebėjau tą oteriją ir kiek žinau ten amžiais neprisiskambini, o pinigėlius nuskaičiuoja, GRYNAS AFERIZMAS mad.gif ten loterija tiktai pasypelnymui dry.gif , man juoinga klausyt kai žmonės ten skambinėja ir bando kažką laimėt, mes patys žaidžiam (kartais) tik teleloto ax.gif
Atsakyti
Beveik nedalyvauju jokiose loterijose nes netikiu, kad galiu ką nors išlošti. O per TV1 tai iš viso kažkoks absurdas, mano pažįstami skambino keletą kartų - tai niekada neprisiskambino ir tik pinigus prarado. Nesuprantu ar iš viso realu ten yra prisiskambinti.
Atsakyti
Kartais paslapcia nuo vyro teleloto bilieta nusiperku,bet per telika loteriju neziuriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatita @ 2006 02 18, 20:23)
Nesuprantu ar iš viso realu ten yra prisiskambinti.

manu ne schmoll.gif leidžia prisiskambint vienam kitam "dėl akių" ten tik pinigų plėšimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(J&A @ 2006 02 18, 20:40)
manu ne  schmoll.gif  leidžia prisiskambint vienam kitam "dėl akių" ten tik pinigų plėšimas  g.gif

Na ir aš taip manau nes kiek kas skambino tai dar negirdėjau, kad kas nors papultų į tiesioginį eterį ir turėtų galimybę pabandyti atsakyti į klausimą.
Atsakyti
QUOTE(Renatita @ 2006 02 18, 20:43)
Na ir aš taip manau nes kiek kas skambino tai dar negirdėjau, kad kas nors papultų į tiesioginį eterį ir turėtų galimybę pabandyti atsakyti į klausimą.

O TEN IR KLAUSIMAI BŪNA TOKIE, KAD ATSAKYTŲ BET KURIS MOKYKLINUKAS doh.gif VISKAS TAM, JOG PULTŲ VISI SKAMBINT cool.gif
Atsakyti
QUOTE(J&A @ 2006 02 18, 20:59)
O TEN IR KLAUSIMAI BŪNA TOKIE, KAD ATSAKYTŲ BET KURIS MOKYKLINUKAS  doh.gif  VISKAS TAM, JOG PULTŲ VISI SKAMBINT  cool.gif

Nu rimtai, pvz. žiūri į tą gyvatėlę, kur reikia žodį atspėti ir atsakymas akivaizdžiai akis bado. Kai pirmą kartą tą laidą pamačiau tai pamaniau, kad jau labai protinga esu, kad iš karto atsakymą pamačiau. Tai sesė juoktis pradėjo - sako čia visada tokie lengvi atsakymai, o kartu ir žmonių apgaudinėjimas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatita @ 2006 02 18, 21:05)
Kai pirmą kartą tą laidą pamačiau tai pamaniau, kad jau labai protinga esu, kad iš karto atsakymą pamačiau.

biggrin.gif tai va reikėjo pūlt skalambint visais varpais bigsmile.gif o gal būtų pasisekę hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(J&A @ 2006 02 18, 21:18)
biggrin.gif tai va reikėjo pūlt skalambint visais varpais  bigsmile.gif o gal būtų pasisekę  hihihi.gif

Tai gerai, kad sesė sulaikė, nes jau būčiau puolus skambint lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatita @ 2006 02 18, 21:19)
Tai gerai, kad sesė sulaikė, nes jau būčiau puolus skambint  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

.....ir sąskaitą privedus prie bankroto unsure.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti