Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

israse, kaip suprantu,kad nekiltu uzdegimas:)
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 08 07, 11:53)
Dar nėsyk neteko vartot antibiotikų, esant kažkokioms dantų bėdoms, problemoms ax.gif
Dėl kokios priežasties jums visus kartus skyrė antibiotikų?


Man po rovimų irgi nereikėjo antibiotikų. Mano sesuo įsitikinusi, kad jie privalomi, todėl prašiau gydytojo, kad jai išrašytų ir jis pažadėjo, kad tą padarys. Bet sesuo rovimą atidėjo iki sugrįš iš komandiruotės. Ji grįžo, bat dabar gydytojas atostogauja. Tai laukiam rudens. g.gif
Atsakyti
sveikos mamos,
gal kanors gero zinot apie vilniaus centro poliklinikos odontologus?
kaip zinia, brangokas privatus gydymas.
Atsakyti
sveikos,pas mane virsuj vienas protinis jau islindo ir gana graziai auga,tikiuosi ir toliau taip bus,kitu nesimato,bet jauciu apacioj jie ir neisdygs ,nes neber jiem vietos,o virsuj kadangi du istraukti del breketu ,tai tikiuosi protiniais kompensuosiu dantu skaiciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 26 rugpjūčio 2009 - 12:15
Labas 4u.gif ar gali toje pacioje puseje augti 2 protiniai dantys? MB apatinio zandikaulio kaireje puseje jau turi danti, bet jau 3 diena kaip jam skauda visa kaire puse ir jaucia ten sukietejima, lyg dygtu dar vienas g.gif
Atsakyti
QUOTE(juodukeee @ 2009 08 27, 12:52)
Labas 4u.gif  ar gali toje pacioje puseje augti 2 protiniai dantys? MB apatinio zandikaulio kaireje puseje jau turi danti, bet jau 3 diena kaip jam skauda visa kaire puse ir jaucia ten sukietejima, lyg dygtu dar vienas g.gif

na tokiu dalyku dar gyvenime negirdejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juodukeee @ 2009 08 27, 11:52)
Labas 4u.gif  ar gali toje pacioje puseje augti 2 protiniai dantys? MB apatinio zandikaulio kaireje puseje jau turi danti, bet jau 3 diena kaip jam skauda visa kaire puse ir jaucia ten sukietejima, lyg dygtu dar vienas g.gif


Jei vienas viršui, kitas apačioj- tai gali. O tarp kitko pas mane už protinio dar yra vietos, bet ten tik žandikaulis (daryta panoraminė nuotrauka).
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 08 27, 14:34)
Jei vienas viršui, kitas apačioj- tai gali. O tarp kitko pas mane už protinio dar yra vietos, bet ten tik žandikaulis (daryta panoraminė nuotrauka).

panele turejo omenyje,kadd abu vienoj pusej ir vienoj vietoj g.gif
Atsakyti
jetus mergaites turbut esu blondine, bet man niekas et nesake zodzio protinis doh.gif tai jus man tasakykit tas 8 dantis tai cia protinis ar ne blush2.gif
Nes issiroviau 8 danty uzvakar ir iki siol man zandas istynes ir skauda tai net nzn ar cia normalu ar ne g.gif ir dar labai pradejo skaudeti seiles ryti doh.gif ar taip turi buti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2009 08 29, 11:50)
jetus mergaites turbut esu blondine, bet man niekas et nesake zodzio protinis  doh.gif  tai jus man tasakykit tas 8 dantis tai cia protinis ar ne  blush2.gif
Nes issiroviau 8 danty uzvakar ir iki siol man zandas istynes ir skauda tai net nzn ar cia normalu ar ne  g.gif ir dar labai pradejo skaudeti seiles ryti  doh.gif ar taip turi buti  blush2.gif

taip,cia protinis dantis smile.gif na man dar netrauke,bet kiek zinau taip gali buti :0 o dar tik vienas istrauktas?kodel ji trauke?arr buvo islindes?
Atsakyti
Sveikos.Man uzvakar isrove apatyni paskutyniji danti jai neklystu tai jis protinis.Tai nu ziauriai dabar skauda.Negaliu ryti.Sedziu ant nuskaisminamuju.Ir uzviena kudienuosi nes nagaliu valgyti.
O kai as nevaiksciojau pas stomatologus pacios iniciatyva nes ziaurei bijau,tai man dar reikes 3 rauti.Du virsutynius ir viena apatyni.Tai kai pagalvoju kas laukia tai eina sykt. verysad.gif Nes mano dantukai visi sugede.Ir jau nebeatstatysi juos.
Atsakyti
QUOTE(JurSan @ 2009 08 29, 14:07)
Sveikos.Man uzvakar isrove apatyni paskutyniji danti jai neklystu tai jis protinis.Tai nu ziauriai dabar skauda.Negaliu ryti.Sedziu ant nuskaisminamuju.Ir uzviena kudienuosi nes nagaliu valgyti.
O kai as nevaiksciojau pas stomatologus pacios iniciatyva nes ziaurei bijau,tai man dar reikes 3 rauti.Du virsutynius ir viena apatyni.Tai kai pagalvoju kas laukia tai eina sykt. verysad.gif Nes mano dantukai visi sugede.Ir jau nebeatstatysi juos.

oho,o kodel tau juos trauke?kaip supratau ,nes sugede?o jie jau isdyge tau? g.gif
Atsakyti