Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

Negerai odontologinių procedūrų metu su kontaktiniais lęšiais būti, visų pirma, dėl galimo dirginimo akims. Gręžimo metu atsirandantis aeorozolis su kietomis dalelėmis erzina akis. Pavojinga, jei dalelių patektų tarp lęšio ir akies. Be to, tampomi skruostai, gali vokai pasitempti, dėl ko irgi papildomas dirginimas. Kita priežastis, dėl ko nerekomenduojama būti su kontaktiniais lęšiais operacijų metu - galimos sunkios komplikacijos (labai retai pasitaikančios) kai prireikia gaivinimo ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2010 03 14, 15:25)
Negerai odontologinių procedūrų metu su kontaktiniais lęšiais būti, visų pirma, dėl galimo dirginimo akims. Gręžimo metu atsirandantis aeorozolis su kietomis dalelėmis erzina akis. Pavojinga, jei dalelių patektų tarp lęšio ir akies. Be to, tampomi skruostai, gali vokai pasitempti, dėl ko irgi papildomas dirginimas. Kita priežastis, dėl ko nerekomenduojama būti su kontaktiniais lęšiais operacijų metu - galimos sunkios komplikacijos (labai retai pasitaikančios) kai prireikia gaivinimo ir t.t.

Et..teks akinius dėtis verysad.gif aš jų taip nemyliu...niekur viešumoj nesirodau,tai pasiimsiu į ligoninę ir prieš pat operaciją išsiimsiu lęšius,o iškart po operacijos įsidėsiu vėl.
Atsakyti
O mano istorijos finalas ne pats linksmiausias. Šįryt pabudau patinusiu veidu, nuvažiavau pas gydytoją. Deja, tik gerai nušlifavo kraštą ir prirašė vaistų. Stiprus uždegimas, rauti negalima, nes galimos komplikacijos. Kitą savaitę gydytojas išvyksta į komandiruotę, todėl rauti bus galima tik po Velykų. Tikiuosi, kad greitai bus daromas balandžio darbo grafikas ir galėsiu galutinai paskirti rovimo datą, sakiau daugiau jokių laiko tempimų nebus. g.gif
Atsakyti
Na va, rytoj vaziuosiu "prisiduoti" doh.gif baisu, bet.. gal viskas bus gerai ax.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveli` @ 2010 03 15, 20:38)
Na va, rytoj vaziuosiu "prisiduoti"  doh.gif  baisu, bet.. gal viskas bus gerai  ax.gif  biggrin.gif  4u.gif


Susitvarkysi ir viskas bus gerai. O man jau irgi paskirtas laikas. ax.gif
Atsakyti
labi, oi moterys, kazkoks kosmaras tas protinio danties rovimas ir laikas po jo. Man rove pries savaite, kankinjuosi iki dabar, mat komplikuotas rovimas buvo. Dabar sedziu su istinusia galva, skaudancia ausimi, patinusia gerkle ir dejuoju, jau asaros pacios bega nuo neturejimo jegu kovoti su skausmu. Jokie analgetikai nepadeda schmoll.gif
Geriau ir Nimesil, ir Ketanov, ir amerikoniskus Alove ir degtine, ir brendi ir Tylenoli ir pleciancius,....
KOSMARAS netikejau kad taip bus. o dar laukia siuvima,s mat dabar tik gydo danties kanala, tai zaizda reiukai kas dvi valandos tamponeliu steriliu priziureti blink.gif
Moterys kodel mes taip turime kenteti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilke @ 2010 03 29, 13:12)


Negąsdink, aš ir taip bijau man po Švenčių raus. fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 03 29, 16:33)
Negąsdink, aš ir taip bijau man po Švenčių raus. fear.gif



Tikiuosi kad jums nebus tokiu vargu. Va mano sese tai vargo nemate, po minute trauke ir jokiu skausmeliu po to.
O va as tai kankinuosi, o dar siuvimas laukia ir po to visa savaite prieziuros. jau snd pradejau antibiotikus gerti, nes negaliu tverti.

Turekite kur butelaiti konjakelio ir pavartokite vis nuskausminimui, jei skaudes, gal jum tai pades :-)

Sekmes
Atsakyti
QUOTE(Dilke @ 2010 03 29, 13:12)
labi, oi moterys, kazkoks kosmaras tas protinio danties rovimas ir laikas po jo. Man rove pries savaite, kankinjuosi iki dabar, mat komplikuotas rovimas buvo. Dabar sedziu su istinusia galva, skaudancia ausimi, patinusia gerkle ir dejuoju, jau asaros pacios bega nuo neturejimo jegu kovoti su skausmu. Jokie analgetikai nepadeda schmoll.gif
Geriau ir Nimesil, ir Ketanov, ir amerikoniskus Alove ir degtine, ir brendi ir Tylenoli ir pleciancius,....
KOSMARAS netikejau kad taip bus. o dar laukia siuvima,s mat dabar tik gydo danties kanala, tai zaizda reiukai kas dvi valandos tamponeliu steriliu priziureti  blink.gif
Moterys kodel mes taip turime kenteti  verysad.gif

O TU DIEVE! Negąsdinkit!Man jau šį ketvirtadienį pjaus lauk protinį verysad.gif unsure.gif
Su analgetikais man bus problema..jokių priešuždegiminių papildomai gert nebegaliu (geriu juos pastoviai,maksimalią dozę faktiškai)...Tai visokie Nimesil,Diclac-atkrenta.Liks koks ketanovas,bet matyt reiks leistis jį,nes skrandis jau ir taip labai kenčia...
O Jums rovė ar pjovė?Ta prasme jau buvo jis išdygęs?Nes man baisiausia tai,kad jis neišdygęs,tai bijau pagalvoti,ką ir kaip jie ten darys... doh.gif Ar aplink viską apipjaus...ar prapjaus ir tada kiš reples į dantenas ir raus...?
Atsakyti
Pas mane tai pilnai išdygęs, netgi taisytas ir negyvas. ax.gif Man raus kitą ketvirtadienį ir dar po pietų, bus visas rytas nusiteikimui.
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 03 29, 20:55)
O TU DIEVE! Negąsdinkit!Man jau šį ketvirtadienį pjaus lauk protinį  verysad.gif  unsure.gif
Su analgetikais man bus problema..jokių priešuždegiminių papildomai gert nebegaliu (geriu juos pastoviai,maksimalią dozę faktiškai)...Tai visokie Nimesil,Diclac-atkrenta.Liks koks ketanovas,bet matyt reiks leistis jį,nes skrandis jau ir taip labai kenčia...
O Jums rovė ar pjovė?Ta prasme jau buvo jis išdygęs?Nes man baisiausia tai,kad jis neišdygęs,tai bijau pagalvoti,ką ir kaip jie ten darys... doh.gif  Ar aplink viską apipjaus...ar prapjaus ir tada kiš reples į dantenas ir raus...?



Buvo pusiau isdyges, puse jo matesi, kita puse buvo po vadinamu kapseliu, tai vat ji ir pjove ir po to skalde danti ir rove lauk. Viena sesute laike galva, o gydytoja po prakaitu zandikauli prasketusi rove doh.gif

Tikiuosi gi kad mazuma tokiu kaip as - su tokiom komplikacijom verysad.gif
Atsakyti
Nesigąsdinkit smile.gif Ne visi protiniai dantys tokie "sudėtingi" ir taip sunkiai raunami. Ir ne visiems, ir ne visuomet taip sunkiai gyja.
Atsakyti