Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Protiniai dantys
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas odontologei
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Florestina
QUOTE(Eveli` @ 2010 04 12, 22:45)
Norejau paklausti, labai skauda kai traukia siulus?  ax.gif  4u.gif  man susiuvo tirpstanciais, bet kazkodel vis tiek reikia istraukti juos  g.gif
*

Visiškai neskauda. Net nesijaučia nieko. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2010 04 12, 20:50)
unsure.gif keista, nes tiek mano dantiste, tiek drauges kurios studijuoja odontologija sake, kad tikrai neveikia nuskausminami su puliais  g.gif bet gal vaistai vaistam nelygus ir puliavimas galu gale.. tuo labiau man buvo susipynusios saknys, skalde ir t.t tai kankino mane 2val trb  doh.gif cia pries 12metu gal.. dar vaikas beveik buvau.. tikrai nereikia laukt, nes kitos gali but ne tokios laimingos kaip jus  4u.gif  4u.gif
*

Jei prieš tiek metų - tai tikiu, tada ir vaistų pasirinkimas ne koks buvo. Man prieš 16 metų rovė pūliuojantį irgi tokio rovimo didžiausia priešui nelinkėčiau. O čia prieš kelis metus rovė pūliuojantį protinį privačiai ir nieko nejutau. Gydytojas liepė kažkokius specialius vaistus ir viskas. doh.gif
amberr.
Blemba, vakar istrauke ta danti, o siandien iskrito kazkoks nedidelis juodas slidus toks vaizdas daiktas.. galvoju ar cia kresuliukas ar seip kazkas.. unsure.gif drauge prigasdino, kad reikia eit jei kresulys, kad vel pakrapstytu gyd, kad jis vel uzsidetu, nes kitaip sunkiai gis doh.gif nenoriu as nieko judint daugiau.. gal galit patart 4u.gif 4u.gif
Eveli`
Na va, as jau po siulu traukimo biggrin.gif visiskai neskaudejo, nu gal truputuka blush2.gif matyt is baimes ax.gif
Florestina
QUOTE(Eveli` @ 2010 04 13, 18:39)
Na va, as jau po siulu traukimo  biggrin.gif  visiskai neskaudejo, nu gal truputuka  blush2.gif  matyt is baimes  ax.gif
*

Aš prisimenu, kaip pirmą kartą bijojau siūlų traukimo. blush2.gif
Citrinukas
visoms toks, kurios bijo dantuku operacijos, galiu pasakyti, kad neseniai grizau is ligonines. operavo du retinuotus protinius dantis. Kadangi laaabai bijojau narkozes, tai dariausi tik su vietiniu uzaldymu. Tikrai nieko neskaudejo. Girdejau, kad grezia, truputi pakale. bet jokio skausmo ir didelio nemalonumo nejauciau. taip kad NEBIJOKIT smile.gif nes as bijojau kaip kvailiuke lotuliukas.gif
Eveli`
O man dare su pilna narkoze ir mano paskutinis klausymas buvo: o ar as mirsiu? lotuliukas.gif va taip va buna.. blush2.gif
Citrinukas
QUOTE(Eveli` @ 2010 04 15, 23:33)
O man dare su pilna narkoze ir mano paskutinis klausymas buvo:  o ar as mirsiu?  lotuliukas.gif  va taip va buna..  blush2.gif
*

jei as buviau darius su narkoze, mano turbut irgi toks klausimas butu buves smile.gif) o kadangi be jos, tai buvau isitikinusi, kad taip paprastai nepavyks manes numarinti biggrin.gif 4u.gif
devintas dangus
sveiki,
o man dygsta vienas dantis, vakar net žandą pradėjo skaudėt, nes aplink smegenys tokios patinusios doh.gif Na ir ką, šiandien atsikeliu ryte, ogi žandas ištinęs g.gif
Ar čia normalu augant protiniam?Nes kiti kai augo buvo nemalonus jausmas, bet, kad žandas patintų nuo danties tai gyvenime nebuvo dar schmoll.gif
Gal tą dantuką augantį galima kokiu šaltalankių aliejuku patept, ar kokia arbata paskalaut g.gif Nes jausmas tai ne iš maloniųjų, toks lyg būčiau sumušta doh.gif g.gif
Eveli`
Cia yra normalu 4u.gif Gali ir temperatura pakilt, ir galva skaudet, ir kakla... Tokie jau tie protiniai dantys, kaip sake mano gydytoja. biggrin.gif Aisku, patepimai nepakenks 4u.gif Pabandyk Kamistad, juo daznai vaikuciams tepa dantenas kai dantukai dygsta 4u.gif man padejo ax.gif
Magnifique
Man jau siūlus ištraukė,bet sakė kaule skylė nelabai gerai traukiasi,tai dar turėsiu pas chirurgę vaikščiot doh.gif O jau tuoj 3 sav. bus po op! doh.gif
JaunaDvynukuMamyte
Sveikos. Geguzes pradzioje ir manes laukia pilna narkoze ir 3 dantu salinimas.. Gerai kad pilna smile.gif Tai ne taip baisu bus. Kiek supratau Kaplana gerai gaudosi siuose reikaluose. As jau beveik 4 menesiai gyvenu ant tableciu. Pradejo gesti protinis dantis, tai buvau ir perdozavus Ibuprofeno.. Geriau ir Ketanoa it Ibuprofena 600 mg, ir 200 mg, ir paracetamoli... pries pora menesiu jau niekas nebepadejo. Poto su drauges pagalba, pasiknaisus jos vaistineleje atradau Apap tabletes. Juos sekmingai 2 menesius ir geriu. isgeriau apie 100 tableciu. Buna dienos kai neskauda, net kartais savaite neskauda tai ir negeriu. Bet vos tik juntu kad pradeda skaudet lekiu gert ta Apap. Po minutes nuima skausma ir uztenka 4--5 valandoms. Parasyta kad galima gerti iki 8 tableciu per para, tai buna 1 uztenka dienai, buna 6 tenka gerti. Tai va klausimas butu ar sitie analgetikai visi, ar nepakenks veliau pilnai narkozei? Ar nebus kokiu komplikaciju? Stengiuosi paskutiniu metu iskesti ta skausma. Buna suskauda pulsuojanciai 5 minutems, ir poto atslugsta skausmas... Tai bus jau kaip 3 pilna narkoze per paskutinius metus. Todel labai tikiuosi kad analgeiku vartojimas nepakenks, nes prigazdino, kad gali nesuveikti narkoze is vis... blush2.gif
JaunaDvynukuMamyte
Tai bus jau kaip 3 pilna narkoze per paskutinius 6 metus. (praleidau skaiciu, tai pasitaisau.
Intrinsa
JaunaDvynukuMamyte, jūs taip ilgai kentėjot skausmą, laukėt? tiek vaistų perdozuota, vertėtų kepenis pasitikrinti..
Apap yra tas pats paracetamolis

JaunaDvynukuMamyte
QUOTE(Intrinsa @ 2010 04 19, 05:47)
JaunaDvynukuMamyte, jūs taip ilgai kentėjot skausmą, laukėt? tiek vaistų perdozuota, vertėtų kepenis pasitikrinti..
Apap yra tas pats paracetamolis
*

Kentejau, nes vos pradejo skaudeti, aiskusavaite galvojau praeis, poto uzsirasiau i zalgirio klinikas. laukiau beveik 3 menesius. atejau ten, o pasake kad tik operacija, tai vel laukti.. na taipir iseina kadtenka kenteti
sad.gif bet paracetomolis nebepadejo...o apapkazkaip neblogai
Magnifique
Pagaliau!Pagaliau!Pagaliau nebereiks pas burnos chirurgę vaikščiot! thumbup.gif thumbup.gif Esu pašventinta,kaip beveik sveika thumbup.gif
velute
sveikutes.ale ir man Telsiuose niekas netraukia protinio,liepia vaziuot operuotis.tai jus man pasakykit kiek tas malonumas kainuoja?o gal kas daro per ligoniu kasa tkius dalykus.?kazkaip pinigeliu kaip atliekamu ir nera,o skausmas zudantisir visa puse sutinusi.ir taip pastoviai kankinuosi po pora savaiciu.o kai per nestuma buvo sukiles,tai galvojau kad isprotesiu ir as ir mano leliukas.dabar planuociau antra nestuma,bet galvoju reik susitvarkyt ta danti
Florestina
QUOTE(velute @ 2010 04 22, 13:02)
sveikutes.ale ir man Telsiuose niekas netraukia protinio,liepia vaziuot operuotis.tai jus man pasakykit kiek tas malonumas kainuoja?o gal kas daro per ligoniu kasa tkius dalykus.?kazkaip pinigeliu kaip atliekamu ir nera,o skausmas zudantisir visa puse sutinusi.ir taip pastoviai kankinuosi po pora savaiciu.o kai per nestuma buvo sukiles,tai galvojau kad isprotesiu ir as ir mano leliukas.dabar planuociau antra nestuma,bet galvoju reik susitvarkyt ta danti
*

Man taip rodos, kad jums turėtų duoti siuntimą operacijai į atitinkamą gydymo įstaigą, kur tokias operacijas daro.
Brazile
sveikos, po poros savaiciu ir manes laukia protinio dantuko operacija..nereik ne sakyt, kad jau dabar kosmarus sapnuoju doh.gif operuos gydytoja A. Saikuviene Zalgirio klinikose, kiek ieskojau ko blogo apie ja, nieko neradau, tai truputi ramiau biggrin.gif vienas pagrindinis klausimas jau patyrusioms: ar skauda, kai atlieka ta visa procedura?? suprantu, kad "uzsaldo", bet ar tikrai neskaudes? unsure.gif ar daug pinigeliu paskui reik isleist vaistams? kiek laiko zmonese negalesiu rodytis?laukia egzaminu sesija... Dekoju uz atsakymus smile.gif
Magnifique
QUOTE(Brazile @ 2010 04 22, 20:17)
sveikos, po poros savaiciu ir manes laukia protinio dantuko operacija..nereik ne sakyt, kad jau dabar kosmarus sapnuoju doh.gif  operuos gydytoja A. Saikuviene Zalgirio klinikose, kiek ieskojau ko blogo apie ja, nieko neradau, tai truputi ramiau  biggrin.gif  vienas pagrindinis klausimas jau patyrusioms: ar skauda, kai atlieka ta visa procedura?? suprantu, kad "uzsaldo", bet ar tikrai neskaudes? unsure.gif  ar daug pinigeliu paskui reik isleist vaistams? kiek laiko zmonese negalesiu rodytis?laukia egzaminu sesija... Dekoju uz atsakymus smile.gif
*

Apie Šaikuvienę galiu atsiliepti tik LABAI LABAI gerai thumbup.gif thumbup.gif Užšaldyt užšaldys ir labai gerai,o kiek laiko negalėsi rodysti-nežinau,nes man ne rovė,o operavo,tai namie sėdėjau pradžiai 4 dienas,tada dar gavau nedarbingumo lapelį savaitei,bet čia todėl,kad pas mane ten viską išgręžė ir išpjaustė.O plačiąjai visuomenei nesirodžiau visiškai (tik kiek pas gydytoją reikėdavo) savaitę turbūt,nes buvau ŽIAURIAI ištinus ir dar su didžiule mėlyne ant žando doh.gif Tai atrodžiau lyg tikrai sumušta būčiau doh.gif
Bet šiaip,gydytoja tikrai PUIKI wub.gif Esu jai dėkinga už rūpestį,puikia priežiūrą ir puikiai atliktą darbą.Daugumai svarbiausias dalykas,kad ji dirba greitai,be jokių pasicackinimų.Patirties daug turi,tai rauna lauk mikliai ir visi sako,kad labai gerai...kuo greičiau ištraukia tuo geriau.Vaistų...Aš pati sunaudojau 10 tablečių po 600mg ir 10 tab. po 400mg. ibuprofeno,tai bendrai kainavo apie 14-16 lt,o šiaip gydytoja kiekvieno vizito metu liepdavo seselei suleist deksametazolio.
Brazile

Labai labai aciu uz atsakyma smile.gif pjaustys ir man sake..turbut teks man truputi data koreguot, jei savaite busiu melynai patinus biggrin.gif gal destytojai pamate bala pakels thumbup.gif

QUOTE(Magnifique @ 2010 04 23, 07:57)

Apie Šaikuvienę galiu atsiliepti tik LABAI LABAI gerai  thumbup.gif  thumbup.gif  Užšaldyt užšaldys ir labai gerai,o kiek laiko negalėsi rodysti-nežinau,nes man ne rovė,o operavo,tai namie sėdėjau pradžiai 4 dienas,tada dar gavau nedarbingumo lapelį savaitei,bet čia todėl,kad pas mane ten viską išgręžė ir išpjaustė.O plačiąjai visuomenei nesirodžiau visiškai (tik kiek pas gydytoją reikėdavo) savaitę turbūt,nes buvau ŽIAURIAI ištinus ir dar su didžiule mėlyne ant žando doh.gif  Tai atrodžiau lyg tikrai sumušta būčiau  doh.gif
Bet šiaip,gydytoja tikrai PUIKI  wub.gif  Esu jai dėkinga už rūpestį,puikia priežiūrą ir puikiai atliktą darbą.Daugumai svarbiausias dalykas,kad ji dirba greitai,be jokių  pasicackinimų.Patirties daug turi,tai rauna lauk mikliai ir visi sako,kad labai gerai...kuo greičiau ištraukia tuo geriau.Vaistų...Aš pati sunaudojau 10 tablečių po 600mg ir 10 tab. po 400mg. ibuprofeno,tai bendrai kainavo apie 14-16 lt,o šiaip gydytoja kiekvieno vizito metu liepdavo seselei suleist deksametazolio.
*

Magnifique
QUOTE(Brazile @ 2010 04 23, 12:05)
Labai labai aciu uz atsakyma smile.gif pjaustys ir man sake..turbut teks man truputi data koreguot, jei savaite busiu melynai patinus biggrin.gif gal destytojai pamate bala pakels thumbup.gif
*

Mėlynės greičiausiai nebus,nes ten retai kada būna,tiesiog man netyčia vieną pjūvį bedarant kraujagyslę stambesnę perpjovė doh.gif Šiaip tik,kad patinsi gal.Tik nežinau kiek,nes man darė turbūt 4 ar tai 5 pjūvius ir dar gręžė kaulą,tai nežinia nuo ko labiausiai tinsta...
pupa-spurga
Beturiu vieną protinį dantį. Kasmet išsiraunu po vieną smile.gif . Tai va, prieš tris dienas trečią išrovė.
Brazile
QUOTE(pupa-spurga @ 2010 04 23, 19:01)
Beturiu vieną protinį dantį. Kasmet išsiraunu po vieną  smile.gif . Tai va, prieš tris dienas trečią išrovė.
*

ir kaip jauciates?? ar skauda, ar patine?
Kalpana
velute, Kauno Klinikose ar Klaipėdoj "valdiškose" gydymo įstaigose pašalins tą dantį, jei atvyksite su siuntimu, nebrangiai. Reikės susimokėti už sunaudotas medžiagas ir vaistus.
Fiorella
Labukas 4u.gif

Prieš savaitę buvau pas savo ortodontę pasitikrinti po breketų nuėmimo ir ką, man vienas protinis apačioje pradėjo dygti, bet vos vos nosikę iškišo ir tiek... Nei skauda, nieko, bet dygsta kreivai, nes burnoje vietos nėr, jau vieną dantuką pasuko, išvada - traukt laukan... scare.gif tai vat šiandien penktą valandą keliauju egzekucijon scare.gif o tiek visko prisiskaičiau, kad dabar jau į kelnes sysioju, kaip man prisiversti nueiti iki kėdės reiks nežinau scare.gif teks SB įdarbinti šiuo klausimu, nes esu bailė juoda. Jau kai paprastą dantį tvarko turi suleisti(kaip gydytojas sako) arklio dozę, tai kas bus, kai man ten su protiniu krapštysis blink.gif begemoto dozę teks suleisti... Ir išvis ten kažkokia tai nejautra kiek skaičiau tai laidinė?? Ar kaip?? Esu tikras begemotas, bijau tai nerealiai, atrodo, kad šiandien mano paskutinė gyvenimo diena scare.gif lotuliukas.gif
Prometėja
Sveikos, mergaites,

Rašau norėdama pasiteirauti jau patyrusių protinių dantų rovimo "džiaugsmus" patarimo 4u.gif

Šį pirmadienį Žalgirio poliklinikoje man išrovė protinį dantį; viskas šiaip praėjo gana sklandžiai, (nors žiauriai bijojau), - bet tikrai, - net kažkaip nustebino, - labai lengvai ir greitai atsisveikinau su savo protiniu smile.gif

Vakar visa diena lyg ir viskas gerai buvo, nei skaudėjo, nei ką, o va šiandien ryte pabudau su tokiu jausmu, kad ten kur tas dantis buvo, - dantenos patinę, paburkę... tai pasižiūriu, iš tikrųjų jos man vos ne kaip užpūliavusios atrodo verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Skaudėt bet jau kol kas bent jau taip neskauda, - tik visą laiką, jaučiu, kad burnoje toje vietoje lyg "karšta būtų" sad.gif

Ar Jums yra taip buvę? Ką tokiu atveju daryti?
Liorka
As per praita menesi atsisveikinau su keturiais protiniais smile.gif Man po kiekvieno ne tik kad ten istine budavo, bet net gerkle skaudedavo, lyg angina kokia sirgciau smile.gif Jei neskauda tai nemanau, kad reikia ka nors daryti, tie paburkimai praeina po keletos dienu smile.gif
Kalpana
Paburksta audiniai kažkiek visuomet, nes vyksta uždegiminė reakcija, po to pereinanti į gijimo procesus. Šilumos pojūtis toje vietoje irgi rodo uždegimą. Bet taip paprastai būna visuomet, nes yra žaizda. Jei stipriai skaudėtų, tai reiškia, kad kažkas negerai. Jei neskauda, ar skauda nedaug, tai, tikriausiai, viskas normalu. Aišku, jei nerimaujat, tai nueikit pas gydytoją pasirodyti. Taip pat reikėtų kreiptis į gydytoją, jei pradėtų blogėti (sustiprėtų skausmas, pradėtų tinti skruostas ir pan.).
Prometėja
QUOTE(Kalpana @ 2010 04 28, 21:44)
Paburksta audiniai kažkiek visuomet, nes vyksta uždegiminė reakcija, po to pereinanti į gijimo procesus. Šilumos pojūtis toje vietoje irgi rodo uždegimą. Bet taip paprastai būna visuomet, nes yra žaizda. Jei stipriai skaudėtų, tai reiškia, kad kažkas negerai. Jei neskauda, ar skauda nedaug, tai, tikriausiai, viskas normalu. Aišku, jei nerimaujat, tai nueikit pas gydytoją pasirodyti. Taip pat reikėtų kreiptis į gydytoją, jei pradėtų blogėti (sustiprėtų skausmas, pradėtų tinti skruostas ir pan.).
*

Ačiū už patarimus, - truputi nuraminot smile.gif Skaudėti tai vis dar skauda, bet skauda pačias dantenas. Aišku, jos patinę, nusipirkau skalauti kažkokį tai skalavimo skystį, skirta po panačių intervencijų tai žiūrėsim... Kažkaip savaitgaliui nesinorėtų užtinusiai vaikščiot, bet kol kas tik skauda, bet netinsta, tai gal praeis smile.gif)
Svajaaa
sveikos,as cia vis ieidavau tik pasiskaityt,bet greit pribres ir man reikalas salint apacioje protinius,siandien pamaciau kaip jie dygsta baisiai doh.gif nesioju breketus,bet jau greit juos isims ir reiks man juos issitraukt,tik klausimas,kur juos traukti?Gyvenu vilniuje,ziurineju klinikas,kainos skiriasi vienur 300,kitur 150,labai buciau dekinga,jei parekomenduotumet gera gydytoja ir ,kad kainos nesikandziotu :)Dekui is anksto 4u.gif
Florestina
QUOTE(Svajaaa @ 2010 05 04, 18:17)
sveikos,as cia vis ieidavau tik pasiskaityt,bet greit pribres ir man reikalas salint apacioje protinius,siandien pamaciau kaip jie dygsta baisiai doh.gif nesioju breketus,bet jau greit juos isims ir reiks man juos issitraukt,tik klausimas,kur juos traukti?Gyvenu vilniuje,ziurineju klinikas,kainos skiriasi vienur 300,kitur 150,labai buciau dekinga,jei parekomenduotumet gera gydytoja ir ,kad kainos nesikandziotu :)Dekui is anksto 4u.gif
*

Kaina priklauso nuo rovimo sudėtingumo. Mano abu labai lengvai pasidavė, todėl ir mokėjau mažai. Už pirmąjį 40 Lt, antrą rovė nemokamai, nes jame buvo plombuota skylutė, tačiau gydytoja nepadarė nuotraukos ir nematė, kad jis pūliuoja, todėl po savaitės teko grįžti pas gydytoją. O dar po poros savaičių jį pašalinti. g.gif
amberr.
Na va, praejo daugiau nei pora sav po danties traukimo.. tfu tfu viskas atrodo gerai.. graziai sugijo, neskaudejo po rovimo, net nekraujavo beveik.. svarbu bent ta diena neispjaut kresuliuko is skyles 4u.gif man ant rytojaus iskrito.. poto geriau vaistus, kad uzdegimo nebutu ir po valgymo skalavau su ramunelem smile.gif
girios_egle
Sveikos,

SIandien ir as patirsiu ta dziaugsma - protinio danties rovima blink.gif einu i privatu kabineta, tai kazkaip gana neramu, nes dauguma is jusu rovesi zalgirio klinikoje. Bet tikekimes, kad viskas bus gerai. Mano dantukas problematiskas, nes auga pasisukes visiskai sonu ( paprasciausiai guli), bet nors islindes, tai nereikes nieko pjauti. Grizusi papasakosiu visa rovimo istorija doh.gif
Brazile
jau guliu lovoj po siandienines "egzekucijos" blush2.gif bent man tai buvo ziauriai baisu doh.gif bet gydytoja ir visa personala galiu tik pagirti. Protini dantuka salino Zalgirio klinikoje, gydytoja A. Saikuviene - dirbo labai greitai, tiksliai, profesionaliai. 10 balu tikrai thumbup.gif dabar pakilo temperatura, bet sake, jog tai normali reakcija...ziuresiu, kas rytoj darysis...salia manes - antibiotikai, Ibumetinas ir sultys su siaudeliu biggrin.gif po siandien man jau nieks nebebaisu biggrin.gif

P. S. mokejau 100lt
TeQuiLa
QUOTE(Eveli` @ 2010 04 16, 22:41)
Cia yra normalu  4u.gif  Gali ir temperatura pakilt, ir galva skaudet, ir kakla... Tokie jau tie protiniai dantys, kaip sake mano gydytoja. biggrin.gif  Aisku, patepimai nepakenks  4u.gif  Pabandyk Kamistad, juo daznai vaikuciams tepa dantenas kai dantukai dygsta  4u.gif  man padejo  ax.gif
*

turiu ir as beda sad.gif pradjo kakla skaudeti, tada lyg ausi ir aplink ja ir tada i galva skausmas pereina, pirmiausiai pamaniau, kad ausu uzdegimas, lasinu lasiukus, nieko nepadeda, tada prisigalvojau n kitu ligu, kol nuvariau pas gydytoja ir patvirtino kad ne ausys, galbut perpute kakla todel gavosi nervo uzdegimas, tepliojau kakla tepalais, geriau kelais dienas priezuzdegiminius vaistus, bet vis tiek nurimdavo tik kazkuriam laikui, kol viena diena dilg apatinio protinio vietoje, kita diena dilgt, o sianakt jau nemenkai isiskaudejo ta neisdygusi danti, pasiziurejau veidrodyje, dantena patinus, tokia kaip duobute pasidariusi ir vos ne violetine ta vieta sad.gif prie viso sito nezymiai, bet patino zandas, ir pakilo tempa iki 37,5 sad.gif zande jauciu karsti ir skausma, kuris pereina i ausi, su pakraupimu lauksiu pirmadienio kol nueisiu pas stomatologe doh.gif sakykit, jei kazkada operuojantis chirusrgas traukes virsutini protini, pasake, kad apatinis (tas kuris dabar mane kankina) susiformaves ir niekada jau nebeisdygs (man 28 metai), tai manes laukia operacija? blink.gif scare.gif ar dabar jis cia dygimo zenklus rodo ir kaip nors gal isdygs ir tik tuo pasibaigs mano bedos? unsure.gif
*Amelie*
QUOTE(Brazile @ 2010 05 06, 22:36)
P. S. mokejau 100lt
*

Turėjote siuntimą iš šeimos gydytojo? 4u.gif
girios_egle
Sveikos,

as jau irgi po traukimo. Trauke satrijos stomatologijos klinikoje smile.gif viskas ivyko labai greitai ir neskausmingai. Tik kad turejo man suskaldyti ta danti blink.gif tai vos vos suskaudus iskarto antra ukola ivare biggrin.gif . visas procesas truko max 10min. ir paleido keliauti namo. buvau labai prigasdinta, kad gali smarkiai skaudeti, kai viskas atitirps. Bet aciu dievui nieko nebuvo. O ir dabar tik kazkiek maudzia ta vieta ir aplinkinius dantis, bet nieko tokio siaubingo tikrai nera smile.gif . Sumokejau 160 lt. cia turbut del to kad du ukolus suleido g.gif
Brazile
siuntima turejau, bet is poliklinikos stomatologo smile.gif
Florestina
QUOTE(girios_egle @ 2010 05 08, 22:14)
Sveikos,

as jau irgi po traukimo. Trauke satrijos stomatologijos klinikoje  smile.gif viskas ivyko labai greitai ir neskausmingai. Tik kad turejo man suskaldyti ta danti  blink.gif tai vos vos suskaudus iskarto antra ukola ivare  biggrin.gif . visas procesas truko max 10min. ir paleido keliauti namo. buvau labai prigasdinta, kad gali smarkiai skaudeti, kai viskas atitirps. Bet aciu dievui nieko nebuvo. O ir dabar tik kazkiek maudzia ta vieta ir aplinkinius dantis, bet nieko tokio siaubingo tikrai nera  smile.gif . Sumokejau 160 lt. cia turbut del to kad du ukolus suleido  g.gif
*

Kadangi reikėjo skaldyti- tai jau kaina iš karto didesnė, nes sudėtingesnė procedūra.
MAVa
Sveikutes 4u.gif

Siandiena atsisveikinau su protiniu dantuku. Visa menesi drebejau vien nuo minties, kad man ji raus! doh.gif Paskaiciau internete visokiu istoriju, isties kai kurios nedziugino, bet pasirinkau vienos merginos istorija, ir apie ja tegalvojau bigsmile.gif Kad greitai ir lengvai viskas bigsmile.gif

Viskas ivyko labai greitai, jokio skausmo nejutau, gydytojo darbu esu labai patenkinta, matesi kad tikras profesionalas. Dancio neskalde, sumokejau i kasa 3,22 Lt bigsmile.gif - poliklinikoje ax.gif

Taigi noriu padrasinti tas kurios dar tik ruosis traukti, skaitys ir bijos taip kaip as bijojau. Nebijokite 4u.gif

Dabar 4 val po traukimo, skausma jauciu, bet kenteti galima, idomu ar skaudes labiau, ar galima tiketis tokios busenos ir toliau kaip dabar? g.gif
Svajaaa
QUOTE(Florestina @ 2010 05 09, 19:32)
Kadangi reikėjo skaldyti- tai jau kaina iš karto didesnė, nes sudėtingesnė procedūra.
*

o kur cia trauke dantuka?
Florestina
QUOTE(Svajaaa @ 2010 05 11, 18:44)
o kur cia trauke dantuka?
*

Taigi autorė rašė, kad Šatrijos Somatologinėj klinikoj.
TeQuiLa
QUOTE(MAVa @ 2010 05 11, 11:50)
Sveikutes 4u.gif

Siandiena atsisveikinau su protiniu dantuku. Visa menesi drebejau vien nuo minties, kad man ji raus! doh.gif Paskaiciau internete visokiu istoriju, isties kai kurios nedziugino, bet pasirinkau vienos merginos istorija, ir apie ja tegalvojau bigsmile.gif Kad greitai ir lengvai viskas bigsmile.gif

Viskas ivyko labai greitai, jokio skausmo nejutau, gydytojo darbu esu labai patenkinta, matesi kad tikras profesionalas. Dancio neskalde, sumokejau i kasa 3,22 Lt bigsmile.gif - poliklinikoje ax.gif

Taigi noriu padrasinti tas kurios dar tik ruosis traukti, skaitys ir bijos taip kaip as bijojau. Nebijokite 4u.gif

Dabar 4 val po traukimo, skausma jauciu, bet kenteti galima, idomu ar skaudes labiau, ar galima tiketis tokios busenos ir toliau kaip dabar? g.gif
*

zinok tyliai gali tiketis, nes man pries metus irgi trauke protini su susipynusiomis saknimis, tai neprireike nei vienos nuskausminamosios tabletes, saziningai skalavau ramuneliu nuoviru po kiekvieno pakramsnojimo ir po dienos ar keliu net jokio diskomforto neliko, tiek kad prireike laiko kol prie tos skylutes pripratau, nes taip ir kliudavo ten liezuvis. Tik man turbut greze ar nzn ka ten dare, nes 1,5 h su prakaitu ant kaktos daktariukas tai trauke, tai greze, tai su kazkokiu chirurginiu siurbliuku ten siurbe kol pasidave tas dantis.

Man vakar niekaip neprasikalanciam dantukui dantenas prapjove ir isplove ten viska, tai irgi negaliu patiketi, kad siandien net zenklo nera kad ten kas buvo daryta thumbup.gif tiek kad dabar turiu savaite laiko antibus gerti, turi viskas ten sugyti ir reikia ji issioperuoti, nes dalis netelpa ir kazkaip i skruosta auga pagal nuotrauka, nors kitu dantu neliecia unsure.gif
JaunaDvynukuMamyte
Sveikos.. Noriu ir as pasidalinti ispudziais. Pries 2 savaites, pirmadieni atsiguliau i Zalgirio klinika. Traukt reikejo 3 protinius, vienas is ju buvo pagedes, augo horizontaliai ir buvo vos islindes.
Prisiskaiciau baisybiu, ir labai bijojau.... Antradieni isoperavo su pilna narkoze. Po poros valandu po operacijos jau atnese ir pertrintos sriubos smile.gif Siaip maistas visai skanus, neskaitant to, kad 3 diena po operacijos jau teko valgyti ten baltaja misraine biggrin.gif Vienu zodziu po operacijos dave laikyti leda.. Nei karta nesuleido jokiu nuskausminamuju, bei neisgeriau nei vienos tabletes, nes skausmo iki siol nebuvo jokio. Skaitydama istorijas, dauguma rase, kad veidas ziauriai istynes buna.. melynes per visus zandus, nepakenciamas skausmas.. NEBUVO !!! 3 diena po operacijos, nakciai veidas aisku patino... bet po pjankes atrodau blogiau smile.gif Nes man paciai net nesimate, o kai atvaziavo aplankyti, sako na vos vos matosi... Penktadieni 9 val ryte buvau jau israsyta. Pats nemaloniausias dalykas buvo "kompresu skyleje keitimas, ir tai tik 1 sekunde juntamas nemalonumas, kuris jau po 2 sekundziu praeina. Melyne irgi turejau, bet gal 1 cm diametro ir tai po zandikauliu, bei ji buvo sviesiai geltona (nes skalde danti, iseme kaulo gabala smile.gif ) Siules istrauke po 7 dienu, nei skausmo nebuvo, nei nemalonu smile.gif Tik viena problema kuri yra islikusi iki siol, bei apie kuria perspejo pries operacija - as nejauciu puses liezuvio... bet tai tikrai netrukdo gyvent, kalbet, valgyt ar dar kazka.. Jau gereja, ir manau per menesi atsistatys. saknis buvo sulipes su nervu, todel ji pazeide. Kaip pati skaiciau, kad po tokiu operaciju valgo jogurtus 2 menesius... Briedas!!!! As pirma savaite po operacijos maitinausi ligonineje, ir to pakako per akis. Atvaziavus namo dar kelias dienas valgiau susmulkinta maista... silke, kepta vista.. tik po kiekvieno valgio begau skalauti smile.gif O po 10 dienu jau valgiau ir saslykus.. Dabar praejo 16 dienu po operacijos, ir valgau absoliuciai viska, chipsus, saldainius. Taip kad nebijokite tu operaciju, ir neskaitykite ka raso smile.gif Nes raso dauguma tik tuo atveju jei kazkas blogai.. o geru istoriju neraso, nes pamirsta smile.gif Kas apie Zalgirio klinikas - Gydytojai visi malonus, seseles irgi smile.gif Ziauriai bijau injekciju, todel kai ateidavo suleisti i uzpakali vaistu nuo tinimo, ar dar pvz neurorubino (man ji leido del liezuvio) tai seseles man dantis uzkalbinedavo suniukais ir pauksciukais.. buvo ziauriai juokinga, nes man juk ne 10 metu smile.gif Bet visties labai stengesi gerai padaryti viska.. Jei kas turite operuotis - tikrai nera ko bijoti.. medicina dabar pazengusi smile.gif Papasakojau apie save, bet ir taip pat palatoje gulejau su panele. Mus operavo viena po kitos.. Ispudziai tokie pat - jai visus 4 trauke smile.gif Irgi jokio skausmo nebuvo, jokiu komplikaciju - liezuvis pas ja sveikas, bei melyniu pas ja taip ir neatsirado smile.gif Jei kas turite kokiu kitu klausimu - drasiai rasykite AZ!!! Sekmes visoms ir kuo maziau skaitykite blogu istoriju!!!!!!!!
tirpi17
ajaj
pries dvi dienas prasidejo siaubingas dantenu skausmas, desineje puseje virsuje... pagalvojau gal koks dantenu uzdegimas, bet per jauna... 19 metu... patikrinau kur labiausiai skauda, o gi ten kur protinis dantis turetu atsirast... dabar mastau, ar pradzioje ir turi skaudeti? ar cia jau zenklas, kad man tas dantis dygsta kreivai?
TeQuiLa
QUOTE(tirpi17 @ 2010 05 23, 04:28)
ajaj
pries dvi dienas prasidejo siaubingas dantenu skausmas, desineje puseje virsuje... pagalvojau gal koks dantenu uzdegimas, bet per jauna... 19 metu... patikrinau kur labiausiai skauda, o gi ten kur protinis dantis turetu atsirast... dabar mastau, ar pradzioje ir turi skaudeti? ar cia jau zenklas, kad man tas dantis dygsta kreivai?
*

skausmas nebutinai reiskia, kad jis dygsta kreivai, man skaudejo, maude, padarius nuotrauka paaiskejo, jog jis lenda normaliai, tik niekaip nepralenda pro dantenas, todel jas ispjove toje vietoje doh.gif bet vis tiek maudzia kartais zandikaluli verysad.gif

tirpi, o kaip dantenu uzdegimas susijes su amziumi? g.gif manau tai visai vienas nuo kito nepriklausomi dalykai schmoll.gif
LinMer
Sveikos,
Skauda protini danti apatini, dar nera labai baisus skausmas, bet jau darosi nemalonu, reikia traukti, bet tragiskai bijau, vien pagalvojus, jau silpna darosi doh.gif gal galit rekomenduoti koki gera gyd Vilniuje, kuris butu profesionalas sioje srityje ir kantrus su pacia didziausia Vilniaus baile smile.gif
Gal kokiu raminanciu galima pagerti pries rovima ? nes as jau praktiskai esu tikra, kad ten nualpsiu smile.gif
Florestina
QUOTE(LinMer @ 2010 05 30, 23:56)
Sveikos,
Skauda protini danti apatini, dar nera labai baisus skausmas, bet jau darosi nemalonu, reikia traukti, bet tragiskai bijau, vien pagalvojus, jau silpna darosi  doh.gif  gal galit rekomenduoti koki gera gyd Vilniuje, kuris butu profesionalas sioje srityje ir kantrus su pacia didziausia Vilniaus baile smile.gif
Gal kokiu raminanciu galima pagerti pries rovima ? nes as jau praktiskai esu tikra, kad ten nualpsiu smile.gif
*

Man rovė čia. Gydytojas Gintautas Gumbelevičius. Raminamųjų nereikėjo, nors save laikiau didžiausia Vilniaus baile. O kartą nuėjau visa persigandus rauti protinį, o paaiškėjo, kad problema visai kitur. Nenustatęs tikros skausmo priežasties, gydytojas neskuba rauti. 4u.gif
Magnifique
Dievaži,mano istorija su protinio danties išpjovimu dar nesibaigė doh.gif Dabar,kadangi pas mane keistai gyja žaizdos,atsivėrė 7 danties nervas doh.gif Tai pliku nervu sėdžiu ir galvoju ką daryt...Odontologė sakė,kad per pusę metų susitvarkys,bet aš tiek laukt nenoriu,nes skauda.Bandysiu pas burnos chirurgę vėl nueit...gal apsiuvinės kaip nors...ar dar ką padarys doh.gif unsure.gif
LinMer
QUOTE(Florestina @ 2010 05 31, 15:05)
Man rovė čia. Gydytojas Gintautas Gumbelevičius. Raminamųjų nereikėjo, nors save laikiau didžiausia Vilniaus baile. O kartą nuėjau visa persigandus rauti protinį, o paaiškėjo, kad problema visai kitur. Nenustatęs tikros skausmo priežasties, gydytojas neskuba rauti. 4u.gif
*

Aciu 4u.gif reiks gal jam pasukti smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.