Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(Svajaaa @ 2010 05 04, 18:17)
sveikos,as cia vis ieidavau tik pasiskaityt,bet greit pribres ir man reikalas salint apacioje protinius,siandien pamaciau kaip jie dygsta baisiai doh.gif nesioju breketus,bet jau greit juos isims ir reiks man juos issitraukt,tik klausimas,kur juos traukti?Gyvenu vilniuje,ziurineju klinikas,kainos skiriasi vienur 300,kitur 150,labai buciau dekinga,jei parekomenduotumet gera gydytoja ir ,kad kainos nesikandziotu :)Dekui is anksto 4u.gif


Kaina priklauso nuo rovimo sudėtingumo. Mano abu labai lengvai pasidavė, todėl ir mokėjau mažai. Už pirmąjį 40 Lt, antrą rovė nemokamai, nes jame buvo plombuota skylutė, tačiau gydytoja nepadarė nuotraukos ir nematė, kad jis pūliuoja, todėl po savaitės teko grįžti pas gydytoją. O dar po poros savaičių jį pašalinti. g.gif
Atsakyti
Na va, praejo daugiau nei pora sav po danties traukimo.. tfu tfu viskas atrodo gerai.. graziai sugijo, neskaudejo po rovimo, net nekraujavo beveik.. svarbu bent ta diena neispjaut kresuliuko is skyles 4u.gif man ant rytojaus iskrito.. poto geriau vaistus, kad uzdegimo nebutu ir po valgymo skalavau su ramunelem smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

SIandien ir as patirsiu ta dziaugsma - protinio danties rovima blink.gif einu i privatu kabineta, tai kazkaip gana neramu, nes dauguma is jusu rovesi zalgirio klinikoje. Bet tikekimes, kad viskas bus gerai. Mano dantukas problematiskas, nes auga pasisukes visiskai sonu ( paprasciausiai guli), bet nors islindes, tai nereikes nieko pjauti. Grizusi papasakosiu visa rovimo istorija doh.gif
Atsakyti
jau guliu lovoj po siandienines "egzekucijos" blush2.gif bent man tai buvo ziauriai baisu doh.gif bet gydytoja ir visa personala galiu tik pagirti. Protini dantuka salino Zalgirio klinikoje, gydytoja A. Saikuviene - dirbo labai greitai, tiksliai, profesionaliai. 10 balu tikrai thumbup.gif dabar pakilo temperatura, bet sake, jog tai normali reakcija...ziuresiu, kas rytoj darysis...salia manes - antibiotikai, Ibumetinas ir sultys su siaudeliu biggrin.gif po siandien man jau nieks nebebaisu biggrin.gif

P. S. mokejau 100lt
Atsakyti
QUOTE(Eveli` @ 2010 04 16, 22:41)
Cia yra normalu  4u.gif  Gali ir temperatura pakilt, ir galva skaudet, ir kakla... Tokie jau tie protiniai dantys, kaip sake mano gydytoja. biggrin.gif  Aisku, patepimai nepakenks  4u.gif  Pabandyk Kamistad, juo daznai vaikuciams tepa dantenas kai dantukai dygsta  4u.gif  man padejo  ax.gif

turiu ir as beda sad.gif pradjo kakla skaudeti, tada lyg ausi ir aplink ja ir tada i galva skausmas pereina, pirmiausiai pamaniau, kad ausu uzdegimas, lasinu lasiukus, nieko nepadeda, tada prisigalvojau n kitu ligu, kol nuvariau pas gydytoja ir patvirtino kad ne ausys, galbut perpute kakla todel gavosi nervo uzdegimas, tepliojau kakla tepalais, geriau kelais dienas priezuzdegiminius vaistus, bet vis tiek nurimdavo tik kazkuriam laikui, kol viena diena dilg apatinio protinio vietoje, kita diena dilgt, o sianakt jau nemenkai isiskaudejo ta neisdygusi danti, pasiziurejau veidrodyje, dantena patinus, tokia kaip duobute pasidariusi ir vos ne violetine ta vieta sad.gif prie viso sito nezymiai, bet patino zandas, ir pakilo tempa iki 37,5 sad.gif zande jauciu karsti ir skausma, kuris pereina i ausi, su pakraupimu lauksiu pirmadienio kol nueisiu pas stomatologe doh.gif sakykit, jei kazkada operuojantis chirusrgas traukes virsutini protini, pasake, kad apatinis (tas kuris dabar mane kankina) susiformaves ir niekada jau nebeisdygs (man 28 metai), tai manes laukia operacija? blink.gif scare.gif ar dabar jis cia dygimo zenklus rodo ir kaip nors gal isdygs ir tik tuo pasibaigs mano bedos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2010 05 06, 22:36)
P. S. mokejau 100lt


Turėjote siuntimą iš šeimos gydytojo? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

as jau irgi po traukimo. Trauke satrijos stomatologijos klinikoje smile.gif viskas ivyko labai greitai ir neskausmingai. Tik kad turejo man suskaldyti ta danti blink.gif tai vos vos suskaudus iskarto antra ukola ivare biggrin.gif . visas procesas truko max 10min. ir paleido keliauti namo. buvau labai prigasdinta, kad gali smarkiai skaudeti, kai viskas atitirps. Bet aciu dievui nieko nebuvo. O ir dabar tik kazkiek maudzia ta vieta ir aplinkinius dantis, bet nieko tokio siaubingo tikrai nera smile.gif . Sumokejau 160 lt. cia turbut del to kad du ukolus suleido g.gif
Atsakyti
siuntima turejau, bet is poliklinikos stomatologo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(girios_egle @ 2010 05 08, 22:14)
Sveikos,

as jau irgi po traukimo. Trauke satrijos stomatologijos klinikoje  smile.gif viskas ivyko labai greitai ir neskausmingai. Tik kad turejo man suskaldyti ta danti  blink.gif tai vos vos suskaudus iskarto antra ukola ivare  biggrin.gif . visas procesas truko max 10min. ir paleido keliauti namo. buvau labai prigasdinta, kad gali smarkiai skaudeti, kai viskas atitirps. Bet aciu dievui nieko nebuvo. O ir dabar tik kazkiek maudzia ta vieta ir aplinkinius dantis, bet nieko tokio siaubingo tikrai nera  smile.gif . Sumokejau 160 lt. cia turbut del to kad du ukolus suleido  g.gif


Kadangi reikėjo skaldyti- tai jau kaina iš karto didesnė, nes sudėtingesnė procedūra.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Siandiena atsisveikinau su protiniu dantuku. Visa menesi drebejau vien nuo minties, kad man ji raus! doh.gif Paskaiciau internete visokiu istoriju, isties kai kurios nedziugino, bet pasirinkau vienos merginos istorija, ir apie ja tegalvojau bigsmile.gif Kad greitai ir lengvai viskas bigsmile.gif

Viskas ivyko labai greitai, jokio skausmo nejutau, gydytojo darbu esu labai patenkinta, matesi kad tikras profesionalas. Dancio neskalde, sumokejau i kasa 3,22 Lt bigsmile.gif - poliklinikoje ax.gif

Taigi noriu padrasinti tas kurios dar tik ruosis traukti, skaitys ir bijos taip kaip as bijojau. Nebijokite 4u.gif

Dabar 4 val po traukimo, skausma jauciu, bet kenteti galima, idomu ar skaudes labiau, ar galima tiketis tokios busenos ir toliau kaip dabar? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 05 09, 19:32)
Kadangi reikėjo skaldyti- tai jau kaina iš karto didesnė, nes sudėtingesnė procedūra.

o kur cia trauke dantuka?
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 05 11, 18:44)
o kur cia trauke dantuka?


Taigi autorė rašė, kad Šatrijos Somatologinėj klinikoj.
Atsakyti