Įkraunama...
Įkraunama...

How i met your mother

2030-eji. Tedas prisimena savo jaunystę ir pasakoja savo vaikams istoriją, kaip jis įgijo žmoną, savo vaikų motiną. Jis, kai buvo 27-erių metų architektas, tiesiog negalėjo pakęsti vienatvės. Kai Tedo geriausias draugas Maršalas pasipiršo savo ilgametei draugei, Tedas suvokė ir pats trokštantis atrasti tai, ką turi Maršalas, - tikrąją meilę.

user posted image

Na, ar yra ziurinciu si seriala?smile.gif As kazkaip buvau gan skeptiskai nusiteikusi, bet pradejau ziureti ir tikraja ta zodzio prasme uzsikabliavau lotuliukas.gif
Atsakyti
Žiūrėjau šį serialą kol rodė per tv. Tikiuos ,kad ir šį sezoną rodys , jei ne teks per internetą žiūrėt smile.gif .
Atsakyti
Astai dabar ir ziuriu per interneta pirmaji sezona lietuviu kalba:) Nezinau kiek sezonu i lietuviu yra isversta, bet po to tada ziuresiu anglu, nes kaip ir sakiau, labai uzsikabliavau lotuliukas.gif
Atsakyti
Man rodos 5 rodė , tai tiek ir bus išversta 4u.gif
Atsakyti
Ojj labai laukiu naujo sezono angliškai, labai smagiai man susižiūrėjo visi, o jau personažai tokie skirtingi, saviti, su savo bajeriais kaip sakoma smile.gif .
Atsakyti
Oj kokia as dar "zalia" sitame serijale. Jus jau visus sezonus suziurejusios, o as dar tik 1ipusejau 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kažkaip per tv kiek ištraukų mačiau, tai nesužavėjo, bet, kad jau čia taip visos giria, mėgint reikės per netą žiūrėti smile.gif
Atsakyti
Labai geras tongue.gif
6 sezonus perziurejau, nekantriai laukiu septintojo.. Ziuredavau, ir viena pati garsiai juokdavausi biggrin.gif
Atsakyti
Neblogas serialas, linksmas, bet mano manymu kaip ir visiems ilgesniems su daug sezonų (o jų bus bent 2 dar) sunku išlaikyti lygį. Juolab, knieti sužinot, kas ta motina, o apie ją taip beveik nieko ir neparodo. O šiaip, pamąstymui, jie jau greit turėtų susispažint, nes juk tie vaikai, kuriems Tedas istoriją pasakoja, paaugliukai tokie, bent 15 metų atrodo.
Atsakyti
Labai smagus serialas, peržiūrėjau visus sezonus biggrin.gif Tiek prisijuokiau, ir svarbiausia niekada nebūdavo nuobodu jį žiūrėti. thumbup.gif
Atsakyti
maciau visus sezonus angliskai, tai paskutiniai truputi priduse, bet siaip thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dalis seriju savo juokais labai artima "Draugu" lygiui thumbup.gif tik kiek Lt maciau, vertimu aisku kaip visus serialus pagadino schmoll.gif gaila, kad stipriai neispopliarejo pas mus
Atsakyti
Buvau parsisiuntusi 1 sezona, bet tik puse iveikiau biggrin.gif reikes prisiminti is naujo lotuliukas.gif
Atsakyti