Įkraunama...
Įkraunama...

"Topmodeliai"

Pradedam naują temą. 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
I-X smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nu va, pažiūrėjau naują seriją, nuobodoka buvo, keistai pasirinko, aš kaip tik būčiau blondę metus biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi, bet iš to kaip ją tempė jos originaliame sezone, nenustebsiu jei ilgai trauks g.gif
Atsakyti
Man irgi nuobodoka serija buvo, norėtųsi, kad sugalvotų kokią įdomesnę fotosesiją. g.gif

Įdėsiu fotosesijos nuotraukas pasigrožėti. smile.gif

Nuotrauka - laimėtoja. biggrin.gif
user posted image

Bianca buvo pakviesta trečia, nors man nei kiek nepatiko jos nuotrauka. g.gif
user posted image

Laurą labai sukritikavo, bet man atrodo, kad jai atiteko sunkiausia rolė - nelengva gražiai atrodyti krentant. biggrin.gif
user posted image

Allison kaip visada labai fotogeniška, nors tikrai jau maniau, kad šią savaitę nekaip gausis.
user posted image

Alexandria be abejonės prasčiausiai nuotraukoj atrodė, bet džiaugiuosi, kad neiškrito, nes ankstesnėse fotosesijos gerai pasirodydavo. smile.gif
user posted image
Atsakyti
bet tikroji "manekenka" tai super buvo. Toks skirtumas matėsi tarp jos ir topmodelių.

O už ką Biancą gyrė tai nesupratau. Man tai tos visos išsivėpusios foto negražios schmoll.gif
Papildyta:
beje, kodėl tik 1-10 ciklų nugalėtojos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 10 20, 19:38)
beje, kodėl tik 1-10 ciklų nugalėtojos?  biggrin.gif

turbūt todėl kad kitų lietuvoj nerodė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2011 10 20, 19:04)
Bianca buvo pakviesta trečia, nors man nei kiek nepatiko jos nuotrauka.  g.gif

Laurą labai sukritikavo, bet man atrodo, kad jai atiteko sunkiausia rolė - nelengva gražiai atrodyti krentant. biggrin.gif

Alexandria be abejonės prasčiausiai nuotraukoj atrodė, bet džiaugiuosi, kad neiškrito, nes ankstesnėse fotosesijos gerai pasirodydavo. smile.gif

Man irgi jos nuotrauka buvo viena prasciausiu schmoll.gif

Man tai uzkliuvo "nelygybe", vienos poros galejo kaitalioti pozas, o kitos turejo simta kartu ta pati kadra kartoti g.gif

O man dar ne karto nepatiko jos nuotraukos schmoll.gif

QUOTE(Isila @ 2011 10 20, 20:38)
beje, kodėl tik 1-10 ciklų nugalėtojos?  biggrin.gif

Kad "neperkrauti" posto, be to, situs sezonus visos maciusios, nebus priekaistu uz info paviesinima lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(l'eau @ 2011 10 20, 22:50)
turbūt todėl kad kitų lietuvoj nerodė smile.gif

Rode berods 14 sezonu smile.gif
Atsakyti
Klausimukas o dabar ar rodo per tv šią laidą ar jau nebe?jei rodo tai per kurį kanalą ir kuriuo metu?Ačiū kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
O kur jus ziurit sitas laidas internete? Gal kur lietuviskai senos yra sudetos?
Atsakyti
reikėjo pavadinime parašyt, kad aptarinėjamas naujausias sezonas hihihi.gif nes tie geltoninimai labai nusibosta biggrin.gif
Atsakyti
tai kad parašyta 'ir seni ir nauji" smile.gif

--------------------------
BALSUOJAM FOTOKONKURSE ! user posted image
Atsakyti