Įkraunama...
Įkraunama...

Lotynų Amerikos serialai

Lotynų Amerikos serialai
Toliau diskutuojame apie Lotynų Amerikoje pastatytus serialus smile.gif
user posted image
user posted image user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

Senoji tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Driade: 24 sausio 2012 - 23:22
QUOTE(Dinariuke @ 2012 01 22, 17:26)
Beje gal kas planuojat ziuret nauja telenovele Relaciones Peligrosas

user posted image

Aš planuoju, nes pažiūrėjau pirmą seriją ir labai patiko. Beje man čia Sandra pasirodė visai kitokia nei kituose savo serialuose, šuolaikiškesnė ir pan. lotuliukas.gif Tokia man ji daug labiau patinka:)
Jei kam įdomu galit pasižiūrėt pirmą seriją per youtube, čia linkas
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Ačiū už temą biggrin.gif
Kaip suprantu antros serijos dar nera unsure.gif RP, šiandien ieškojau bet neradau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dreaming*girl @ 2012 01 24, 21:12)
Originalas čia koks? g.gif  bigsmile.gif

Buvo "Canaveral de pasiones" kažkur '96 metais pastatyta su Dabiela Castro, Juan Soler ir Francisco Gattorno. Tik Lietuvoje nerodė smile.gif
user posted image
Atsakyti
As pabaigiau Manana es para siempre ir pradejau ziureti Pasion - tikiuosi, neblogas.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 25 sausio 2012 - 16:26
o aš per rusų torentus parsisiunčiaų ir peržiūrėjau kolumbijos Betė-bjaurus ančiukas....labai smagiai kelis vakarus praleidau.Nieko nepadarysi esu romantikė,o be to ir jumoro gražaus ten yra. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dreaming*girl @ 2012 01 25, 00:25)
Ačiū už temą  biggrin.gif
Kaip suprantu antros serijos dar nera  unsure.gif RP, šiandien ieškojau bet neradau  unsure.gif


Ne dar nėra, bet rytoj dieną jau turėtų pasirodyt internete. Vakar oficialiai per Telemundo buvo parodyta pirma serija, tačiau sulaukė labai mažų reitingų. Manoma dėlto, kad jau nuo penktadienio šią seriją buvo galima pasižiūrėti internete. Įdomu koki bus antros serijos reitingai g.gif Beje oficialioje serijoje iškirpta pati atviriausia Maurisijaus ir Mirandos meilės scenos vieta lotuliukas.gif
Atsakyti
Passion labai geras serialas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ką tik pasižiūrėjau 2 ir3serijas, jau tikrai įdomiau darosi, greičiau galėtų tie vaikai užaugti unsure.gif
Vietomis atrodo, kad veiksmas kažkur matytas unsure.gif
Ir toks jausmas kad Estefanijai kažkas atsitiks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(altomas23 @ 2012 01 24, 23:53)
Aš planuoju, nes pažiūrėjau pirmą seriją ir labai patiko. Beje man čia Sandra pasirodė visai kitokia nei kituose savo serialuose, šuolaikiškesnė ir pan. lotuliukas.gif  Tokia man ji daug labiau patinka:) 
Jei kam įdomu galit pasižiūrėt pirmą seriją per youtube, čia linkas
http://www.youtube.c...feature=related

Gal gali įdėti 2 serijos linką, nes randu nė dailymotion, nei youtubeje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 01 26, 09:56)
Passion labai geras serialas  thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Driade @ 2012 01 24, 23:21)

gal zinot sito serialo pavadinima? bigsmile.gif
Atsakyti
Abismo de pasión
Atsakyti