Įkraunama...
Įkraunama...

Drąsi meilė

Nuo rugpjucio 24d.!

Traileris: http://www.youtube.c...h?v=fVOKK7gR7XM

ar bus ziurinciu?ar yra maciusiu si seriala? ax.gif

2012m. 120seriju.
user posted image
Atsakyti
Vajetau kiek daug serijų doh.gif Pagrindinė aktorė man nelabai, bet įdomu koks siužetas bus g.gif
Atsakyti
pagrindinė ir man nelabai. o kur pagrindinsi dar vaidinęs?
Papildyta:
Luisas Alberto vaidisn - jau gerai biggrin.gif

gaila, kad KAndės vaiko tėvas iškart žus, man jis fainuolis.
Papildyta:
ir šiaip aktoriai nieko.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 08 06, 20:06)
Vajetau kiek daug serijų doh.gif  Pagrindinė aktorė man nelabai, bet įdomu koks siužetas bus g.gif

Man taip pat pagrindine aktore nelabai.. g.gif Na,bet matysim,gal visai sauniai ji cia suvaidins smile.gif
Atsakyti
ji tokia labai į atlapus šokanti biggrin.gif bet nekaltos mergelės nevaidins, tai gal tikrai nieko bus, kiek iš anonso pasirodė.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 08 06, 19:06)
Vajetau kiek daug serijų doh.gif  Pagrindinė aktorė man nelabai, bet įdomu koks siužetas bus g.gif

Čia dar nedaug serijų, būna daugiau... biggrin.gif
Iki 50serijos esu mačius, reiktų kažkaip ir antrą pusę pasižiūrėt, ale įdomesnių atsirado, o ir laiko šiuo metu tiek nebera. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2012 08 10, 22:32)
Čia dar nedaug serijų, būna daugiau...  biggrin.gif
Iki 50serijos esu mačius, reiktų kažkaip ir antrą pusę pasižiūrėt, ale įdomesnių atsirado, o ir laiko šiuo metu tiek nebera.  cool.gif

Vadinasi ne toks ir vertas dėmesio turbūt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2012 08 06, 17:32)

ar bus ziurinciu?ar yra maciusiu si seriala?  ax.gif

2012m. 120seriju.
user posted image

Žiūrėsiu thumbup.gif

QUOTE(muminukas @ 2012 08 06, 20:39)

gaila, kad KAndės vaiko tėvas iškart žus, man jis fainuolis.
Papildyta:
ir šiaip aktoriai nieko.

Pagrindinė aktorė man be galo graži thumbup.gif O pagrindinis visai nepatinka, geriau jau būtų pirmasis jos vyras buvęs pagrindiniu unsure.gif
Atsakyti
Na,ir kaip jums serialas? rolleyes.gif
Atsakyti
Užkabino iš naujo, einu tolesnių serijų siūstis ir žiūrėti, gaila, kad per tv3 kaip visada iškarpytos serijos doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2012 08 24, 17:36)
Užkabino iš naujo, einu tolesnių serijų siūstis ir žiūrėti, gaila, kad per tv3 kaip visada iškarpytos serijos  doh.gif  unsure.gif


Kokia kalba siuntiesi?
Atsakyti
Kamilos sesuo tokia "pagerinta",vyras - isterikas. Zodziu, pradzia nebloga lotuliukas.gif
Gal kur online galima paziureti? g.gif
Atsakyti