Įkraunama...
Įkraunama...

TV3 serialas Pamiršk mane

Naujas serialas per TV3.

Jau įdėta pirma serija tv3 play, tai pirma serija tokia nebloga.
Faina matyti Dalią Marozaitę kitokiąsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2013 01 02, 03:46)
Naujas serialas per TV3.

Jau įdėta pirma serija tv3 play, tai pirma serija tokia nebloga.
Faina matyti Dalią Marozaitę kitokiąsmile.gif


Na, patiko ir man pirmoji serija, vis žiūrėdama jaučiau kažkokį virpuliuką ir nerimą, intriguojančiai pasibaigė gan. blink.gif O Dalia tikrai čia faina. Manau, žiūrėsiu šitą serialą bigsmile.gif
Atsakyti
As ir paziurejau pirma serija 4u.gif labai patiko, idomus. smile.gif Kaip supratau tai Rutos vyrelis ir neistikimas ir smurtautojas....

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 02 sausio 2013 - 11:35
Na, pagaliau kazkas sukurta vertasdemesio. Taip manau po pirmos serijos. Net virsijo lukescius mano. Pirma serija SUPER!!!!!
Atsakyti
Paskutiniai TV3 serialai tikrai liečia Lietuvos problemas, tai vaikų namus, o va dabar ir smurtą šeimoje. Pirma serija labai patiko, manau bus tikrai geras ir vertas dėmesio serialas
Atsakyti
Super serialas,patiko is pat pirmos serijos clap.gif Aktoriai visi tokie geri surinkti wub.gif Bet jei gerai supratau,tai tik dvi dienas per savaite ji rodys? g.gif
Atsakyti
rodys pirmadieni-antradieni-treciadieni-ketvirtadieni wink.gif
Atsakyti
Vertas dėmesio rolleyes.gif
Atsakyti
tikrai labai geras:) Kažkaip patiko man pirmos dvi serijos:)
Atsakyti
Ir as kol kas priekaistu neturiu good.gif
Atsakyti
galetu ilgiau rodyti bigsmile.gif tik isijauti ir baiges ax.gif
Atsakyti
Gal ir neblogas, turi minti, galima ziureti biggrin.gif Man tik misle viena-ko rutos mama taip danieliui informacija pateikineja? ka tik suzino is rutos svarbesnio, tuoj skambina zentui ir skundzia. Na niekaip neismastau del ko taip?
Atsakyti