Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas ''Kerštas''

Sveikutes,
Vakar nespejau paziureti sio serialo pirmos serijos verysad.gif gal zinote ar internete online galima perziureti si seriala g.gif
Atsakyti
Man gan įdomus visai. Iki antros reklamos biggrin.gif Po dienos su dviem mažamečiais kaip atsipalaiduoju prie TV, taip ir nubundu vidurnakty smile.gif Tai net nežinau, kaip baigėsi, irgi norėčiau sužinoti, ar galima kažkur peržiūrėti internete per pietų miegą unsure.gif
Atsakyti
Stai prasom smile.gif

O cia sito filmo aptarimu temute mirksiukas.gif

Sita tema kaip ir dubliuojasi dabar..
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2013 02 26, 10:05)
Stai prasom smile.gif

Sita tema kaip ir dubliuojasi dabar..


O kaip pasijungti perziureti serija blush2.gif 4u.gif

Neuzmaciau kad jau yra sukurta blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2013 02 26, 10:36)
O kaip pasijungti perziureti serija blush2.gif  4u.gif

Tiesiog prisiregistravus..

Prisiregistravus gausite berods 3 taskus, o paskui uzejus i ta puslapi kasdien po 0,5 tasko..Uz 1 taska galima ziureti online 1 serija..uz 2 atsisiusti serialo serija arba paziureti filma online..Jei nesinori laukti ir taupytis tasku..galima nusipirkti..
Atsakyti
arti, ne gi pradejai ziureti? bigsmile.gif

tegu tema lieka, kas ziuri nuo pirmos serijos, nes ten susiplaks labai..
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 02 26, 11:45)
arti, ne gi pradejai ziureti? bigsmile.gif

tegu tema lieka, kas ziuri nuo pirmos serijos, nes ten susiplaks labai..

Aha biggrin.gif Bet sakiau ziuresiu per telika.."letu rezimu" biggrin.gif

O del temos, tai gal ir gera mintis..anoj temoj jau 2 sezona narplioja..sita tema gali buti "pradedanciosioms" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2013 02 26, 12:59)
Aha biggrin.gif Bet sakiau ziuresiu per telika.."letu rezimu" biggrin.gif

O del temos, tai gal ir gera mintis..anoj temoj jau 2 sezona narplioja..sita tema gali buti "pradedanciosioms" smile.gif

Patiko?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 02 26, 12:00)

Aij nu taip..nei labai patiko, nei labai nepatiko g.gif reik "isivaziuot", o tada ziuresim smile.gif

pasikvieciau ir vyra kartu ziuret..bet tas didziaja laiko dali i telefona ilindes buvo doh.gif nesutvertas mano vyras serialams, bet panasu, kad ir serialas sitas vyrams nepritaikytas..pletkai ir intrigeles bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2013 02 26, 13:05)
Aij nu taip..nei labai patiko, nei labai nepatiko g.gif reik "isivaziuot", o tada ziuresim smile.gif

pasikvieciau ir vyra kartu ziuret..bet tas didziaja laiko dali i telefona ilindes buvo doh.gif nesutvertas mano vyras serialams, bet panasu, kad ir serialas sitas vyrams nepritaikytas..pletkai ir intrigeles bus biggrin.gif

Nea, pletku nebus.. Ir intrigos ne bobiskos.
Pirma serija man klaidinga ispudi buvo palikus, po to isivaizuoja.
Atsakyti
yra tv3play įdėta serija:)
Atsakyti
prazioplinau vakar dienos pirma serija, gal zinot, kur ja paziureti ar kada bus kartojama?tv3play nerandu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupute: 01 rugsėjo 2015 - 10:40