Įkraunama...
Įkraunama...

The Big Bang Theory

user posted image
„Didžiojo sprogimo teorija" yra amerikiečių komedijinis serialas apie keletą jaunų fizikų, IT žinovų, mokslininkų su labai aukštu intelektu, bet su labai ribotu supratimu apie realų gyvenimą, linksmybes. Čia netikėtai į jų gyvenimą įsiveržia paprasta, graži kaimynė, kuri neturi jokio supratimo apie mokslinius dalykus, bet padeda jiems po truputį atrasti ir socialinę gyvenimo pusę. O kai prie jų prisijungia moksliukas laikantis savo donžuanu ir užsienietis iš Indijos, kuris niekada nešneka su merginomis, būna išvis linksma.

user posted image
user posted image

user posted image user posted image
user posted image

Ar kas nors žiūrite? Patinka? Kuris personažas jūsų mylimiausias? smile.gif
Atsakyti
Labai labai labai patinka thumbup.gif thumbup.gif Ir pliusas, kad neprastėja su kiekvienu sezonu.
Atsakyti
QUOTE(Sinceraaa @ 2013 03 22, 19:09)
Labai labai labai patinka  thumbup.gif  thumbup.gif  Ir pliusas, kad neprastėja su kiekvienu sezonu.

O man kaip tik atrodo, kad pradėjo išsisemti blush2.gif Šį sezoną tik kelios serijos labiau patiko smile.gif O anksčiau tai iki ašarų priversdavo juoktis. Bet kuriuo atveju, vis vien atsisiunčiu kiekvieną penktadienį, kai tik būna nauja serija, ką jau tos 20 minučių biggrin.gif
Dėl mėgstamiausių personažų, tai turbūt Sheldon'as. Labai savotiškas, negaliu sakyt, kad esu anksčiau tokį mačiusi kitam seriale smile.gif Vis dėlto, mano mėgstamiausios scenos būtų tarp Sheldon ir Penny, tokia savotiška jų draugystė

Sheldon ir Penny ligoninėj (pamenu, kažkada būtent šitą sceną peržiūrinėdama juokiausi iki ašarų thumbup.gif )
Sheldon'as apkabina Penny (viena mėgstamiausių vietų seriale!)
Bazinga
ir t.t.
Atsakyti
tiesiog dievinu šį serialą. smile.gif
Atsakyti
Labai patinka biggrin.gif
daugiausiai iš visų serialų

Ar galima pažiūrėti tą serialą internete lietuviškai?
Atsakyti
QUOTE(monykas @ 2013 03 26, 10:56)
Labai patinka  biggrin.gif
daugiausiai iš visų serialų

Ar galima pažiūrėti tą serialą internete lietuviškai?

Dabar patikrinau ir pamačiau, kad linkomanijoje yra keturi sezonai lietuviškai įgarsinti. Daugiau nežinau kur smile.gif
Atsakyti
Ačiū tau, nesu lietuvė, man per sunku ieškoti lietuviškame internete smile.gif bet pabandysiu

Atsakyti
QUOTE(monykas @ 2013 03 26, 13:40)
Ačiū tau, nesu lietuvė, man per sunku ieškoti lietuviškame internete smile.gif bet pabandysiu

Tuomet gal neturite linkomanijos paskyros ir negalėsit parsisiųsti. unsure.gif
Dar pragooglinau, yra čia http://www.filmai.in...ig-bang-theory/ penki sezonai įgarsinti lietuviškai, šeštasis su lietuviškais subtitrais, galima žiūrėti online. Tik nelabai žinau, kaip tinklalapis veikia, turbūt reikia lankytis kasdien ir kaupti taškus, kurie leistų žiūrėti serijas, bent jau taip supratau veikimo principą

O čia šiaip, toks keistas personažas jis biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Ačiū, nesupratau, kas yra linkomanija biggrin.gif
jau žinau.
O kitas serialas arba filmas mergatei, kuria nori labiau mokytis lietuviškai?

Ačiū iš anksto tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(monykas @ 2013 03 26, 14:14)
Ačiū, nesupratau, kas yra linkomanija  biggrin.gif
jau žinau.
O kitas serialas arba filmas mergatei, kuria nori labiau mokytis lietuviškai?

Ačiū iš anksto  tongue.gif

Gal tiktų "Kaip aš susipažinau su jūsų mama" (How I met your mother). Žanras irgi komedija, labai užkabina wub.gif


Paskutinė TBBT serija! Nereali buvo, lengvai privertė juoktis, pagaliau vėl kokybė atsirado wub.gif
Atsakyti
kur 6sez su Ru vertimu rast? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2013 10 18, 05:36)
kur 6sez su Ru vertimu rast? ax.gif

Yra Linkomanijoje smile.gif
Atsakyti