Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus :)

Toliau dalinamės nuorodomis ir atsiliepimais 4u.gif

II tema čia 4u.gif
Atsakyti
4u.gif

kur man rast ta ER g.gif
Atsakyti
QUOTE(Verbena.. @ 2013 03 25, 21:20)
kur man rast ta ER  g.gif

kokia kalba? jeigu rusiškai- tai aš visus 15 sezonų radau rutracker.org ir geros kokybės thumbup.gif
Bet paieškoje dažniausiai reikia vesti pilną pavadinimą Emergency room arba rusiškom raidėm Skoraja pomaš` mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 03 26, 09:22)
kokia kalba? jeigu rusiškai- tai aš visus 15 sezonų radau rutracker.org ir geros kokybės thumbup.gif
Bet paieškoje dažniausiai reikia vesti pilną pavadinimą Emergency room arba rusiškom raidėm Skoraja pomaš` mirksiukas.gif

aciu
tiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2013 03 22, 22:39)
Šiandien pažiūrėjau Call the midwife 1 seriją ir prisiminiau, kad kažkas teiravosi apie mediciną ir apie 1960-tuosius. Čia 1957 m. Londonas ir akušerės smile.gif

Dėkui už rekomendaciją thumbup.gif jau baigiu žiūrėti ir man taip patinka thumbup.gif toks mielas, šiltas, moteriškas thumbup.gif tikrai, kad geras thumbup.gif
gal kažką panašaus dar rekomenduotumėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(happysmile @ 2013 03 21, 11:30)
Mano favoritas dabar Shameless (Begedis). Juodas humoras, gaslumas, nuolatines intrigos, nenupejami siuzeto vingiai. Jei pirma serija nepatiks, tai neverta tada antros ziuret, bet mane jau pirma nustebino.

Be to Begedis yra Linetes is Nusivylusiu Namu Seimininkiu vyras realiame gyvenime, viena stabiliausiu seimu Holivude tongue.gif  tongue.gif  Gal sudominsiu.

Serialas gaves daugybe apdovanojimu.


Čia jūs kaip suprantu apie US versiją, ar ne? O gal kartais UK originalą matėt?
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi prie jūsų ir noriu parekomenduoti visai neblogą serialą Tajni_Smolvilya(Тайны Смолвиля).
Vaidina ta pati gražioji aktorė iš serialo "Gražuolė ir pabaisa" (Beauty and the beast ) Kristin Kreuk.Pradėjau žiūrėti antrą sezona 4u.gif
Atsakyti
gal kas žinot, kur Hawthorne 3 sezoną galima pilną online rasti?
Atsakyti
Per BTV dabar rodo seriala Brolis uz broli, rekomenduoju, tikrai idomus detektyvas thumbup.gif
Atsakyti
Person of interest - labai itrauke, toks kitoks, rekomenduoju 4u.gif

Sitas
Atsakyti
QUOTE(Mandary @ 2013 04 15, 08:25)
Person of interest - labai itrauke, toks kitoks, rekomenduoju  4u.gif

Sitas

ziurejau
neblogas


___
as visgi prie to pacio griztu
man pats paciausias dabar Luna Calenda wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandary @ 2013 04 15, 07:25)
Person of interest - labai itrauke, toks kitoks, rekomenduoju  4u.gif
Sitas
Aš buvau pradėjusi, neužkabino ir numečiau. smile.gif Ir po Lost'ų Michael Emerson nesižiūri man čia. blush2.gif


QUOTE(Verbena.. @ 2013 04 15, 07:36)
as visgi prie to pacio griztu
man pats paciausias dabar Luna Calenda  wub.gif
Apie ką? bigsmile.gif

Pas mane dabar sukasi Entourage. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onyx: 15 balandžio 2013 - 09:50