Įkraunama...
Įkraunama...

True Blood 6 sezonas

TRUE BLOOD

user posted image
Veiksmas vyksta:
user posted image
Pagrindiniai personažai
user posted image
user posted image
Tęsiamia diskusijas toliau. Sena tema: http://www.supermama...;#entry63187328
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šneider: 08 liepos 2013 - 18:48
Aš dar nežiūrejau 4, bet kai tik parsisiusiu su vertimu pažiuresiu bigsmile.gif nekantrauju


šneider, ačiū už naują temą 4u.gif Avataras tavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2013 07 08, 20:09)
Aš dar nežiūrejau 4, bet kai tik parsisiusiu su vertimu pažiuresiu  bigsmile.gif nekantrauju
šneider, ačiū už naują temą  4u.gif  Avataras tavo thumbup.gif

Aš dar irgi nežiūrėjau, bijojau skaityti komentarus buvusioje temoje, kad nesusidaryčiau nereikalingos nuomonės ar nusistatymo biggrin.gif bet vis tik...
galvoju pasitaupyti kelias serijas iš eilės pažiūrėti, bet jaučiu NEIŠKĘSIU doh.gif

kineziuke - ačiukas biggrin.gif avataras dažniausiai atspindi mano vidinį AŠ, tai tokia šiuo metu jaučiuosi - viliokė kaip ir Džesika blush2.gif
Atsakyti
Na serija gerulė buvo thumbup.gif labiausiai patiko pabaiga ir Sukės žodžiai:Okay, you can get off me now. Get the **** Off me or die Warlow. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Naujas promo
http://www.youtube.c...FAs7j-qcVYZQQXd
Atsakyti
ir knyga 13 labai idomiai vyniojasi bigsmile.gif
Atsakyti
As irgi jau suziurejau pries kelias dienas, tik niekap neprisiruosiau parasyti biggrin.gif

Labai patiko, tai visgi tas "fejas" ir yra..??? Man kylo del jo itarimas, bet galvojau kad jis koks Warlow snypas ar pan. o cia jis pats? blink.gif thumbup.gif

Man siame sezone labai truksta Lafaeto verysad.gif Na man jis toks liuksiskas, o taip mazai rodo..

Idomu kaip cia dabar su Eriko nauja "dukra" bus.. g.gif ir idomu kaip Pem priims "sese"? devil.gif

Tikiuosi serifo dukros gyvos, nes kazkaip be rysio jei nuzude visas unsure.gif
Atsakyti
Turiu tokį itarimą jog ta gubernatoriaus dukrelė bus patupdyta į tą koncentracijos stovyklą tik kad ne žydus ten degins o vampyrus biggrin.gif dėl šerifo dukreliu tai manau jos liko gyvos tačiau vos gyvos. Pastebėjau kad Lafaetas dabar tik kaip foninis aktorius tapo o ir baro Pas Merlote išvis mažai terodė, tačiau šiaip sezonas yra tikrai geras, nepalyginsi su praeitu. Beje liko sezone tik 10 serijų.
Atsakyti
QUOTE(gretuliuuxsas @ 2013 07 11, 21:08)
. Beje liko sezone tik 10 serijų.


Liko 10? Nes siaip sezone budavo po 12 sriju.. Ar isvis siame sezone 10, tai liko 6?
Atsakyti
Aš radau info kad iš viso 10 serijų šiame sezone sad.gif
Beje 7 serijos pavadinimas - Laidotuvės. Eina kalbos kad Erikas mirs mega_shok.gif Kaip minėjo režisierius, mirs senas veikėjas.
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2013 07 12, 13:32)
Aš radau info kad iš viso 10 serijų šiame sezone sad.gif
Beje 7 serijos pavadinimas - Laidotuvės. Eina kalbos kad Erikas mirs  mega_shok.gif Kaip minėjo režisierius, mirs senas veikėjas.


Skaičiau tas spėliones, kas mirs, šio veikėjo mirtis suartins visus. Nemanau, kad tai bus būtinai Erikas, galbūt Lafayette (vis mažiau jį rodo) arba Jason (stipriai paveiktų Sookie) g.gif arba Terry arba Andy unsure.gif arba Tara ar Sam (pvz. Alcide jį nužudo). Žodžiu, galima spėliot ir spėliot biggrin.gif
Atsakyti
kaip džiaugiuosi atgijusiu serialu thumbup.gif arba čia aš taip buvau pasiilgusi šio serialo, arba 6 sezonas tikrai n kartų geresnis už 5-ąjį biggrin.gif
įdomiai klostosi įvykiai, o kas mirs tai net sunku atspėti g.gif jokių įtarimų neturiu..
Atsakyti
Butu gerai, jei tai nebutu Erikas kaip jau buvo kalbama.. Nes apie jo mirti jau ejo kalbos sia ziema (kad iseina kitur filmuotis, todel mirs seriale) verysad.gif

Atsakyti