Įkraunama...
Įkraunama...

„Be namų negerai“


user posted image

Sveiki atvykę į Australų serialo gerbėjų temą! 4u.gif


Kadangi Lietuvos televizijos šio serialo neberodo, žiūrime per Youtube ir aptariame čia. Kurias serijas jau pažiūrėjome, užsižymime šiame dokumente.

Sena tema čia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Calaquendi: 13 rugpjūčio 2013 - 19:53
Graži tema smile.gif Ačiū, Calaquendi 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Calaquendi, labai graži nauja temutė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Senos temos aktyviausios dalyvės:

first.gif Calaquendi - 169 (=)
second.gif Zizija - 91 (+3)
third.gif Sivė - 77 (-1)
4 Sabalyte - 60 (=)
5 Neringiux - 40 (Nauja)
6 Elizad - 34 (Nauja)

Įdomumo dėlei prirašiau, kaip pasikeitė topų pozicija lyginant su praeita tema biggrin.gif Deja, iš Top 6 pasitraukė mitnick (liko 9 vietoj su 16 žinučių) ir Vilma4 (7 vieta su 33 žinučių).
Atsakyti
Per vasara bandysiu pasivyti kiek esu atsilikusi, o nuo rudens vel aktyviau dalyvausiu smile.gif
Aciu uz grazius namucius smile.gif
Atsakyti
Calaquendi, dėkui už naują temą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ir už statistiką biggrin.gif

Dėl BTV tai labai įdomu, tik kiek ten teisybės neaišku dar... Be to jei pradėtų rodyti, tai įdomu nuo kurios vietos g.gif
Atsakyti
Aš manau jei ir pradėtų rodyti, tai tikrai nuo ten, kur nutraukė, o mes jau labai toli pažengę nuo tų serijų. Taigi aš tikrai žiūrėčiau toliau per youtube, nes laukiant kol pasivytų, gali ir visi metai praeiti, o galiausiai ims ir vėl nutrauks. Tai nebent dėl tų žmonių, kurie negali pažiūrėti per youtube, džiaugčiausi.

4467

Dėl Tonio užpuolimo pirmiausia įtarimas krinta ant Džefo ir Anės senelio, ir pats Tonis mano, kad jį diedukas užpuolė. Džekas dar tą patį vakarą apklausia diedą, tas sako, kad turi alibi, važiavo parduoti ūkio atsargų, bet Džefas žino, kad ūkyje jokių atsargų nebuvo, o kitą dieną ir policija tai išsiaiškina, kad diedukas nieko nepardavinėjo. Jau nori jį suimti, bet paaiškėja, kad senukas tuo metu, kai buvo užpultas Tonis, buvo ligoninėje, nes jis turi širdies problemų, tik nesako apie tai savo anūkams, nes jie ir taip jau daug netekę.
Matilda nusivylusi, kad jai neleido gyventi su Riku. Rikas ją įkalba nors kelias dienas pagyventi savo senuose namuose, o po to gal ką sugalvos, bet kraustytis su Matilda gyventi atskirai nenori, sako, bus kaip Kesei su Meku, kai susidėjo, ne kas gavosi. Matilda vis tiek užsivedusi išsikraustyti, ieškosi sau buto. Rikas paprašo Alfo, kad jis pakalbėtų su Marta, kad ta priimtų Matildą gyventi kartu bute virš kavinės. Marta nelabai sužavėta šia mintimi, nes ir amžiaus skirtumas ir šiaip su paaugle gyventi galvoja gali būti sunku, bet kol ji pažada pagalvoti, Rikas jau prisakęs Matildai, kad ji galės gyventi su Marta. Matilda patenkinta, padėkoja Martai. Jai belieka tik pasakyti, kad galim pabandyti, "diena po dienos" kaip seksis kartu gyventi žiūrėsim.
Kadangi paaiškėja, kad diedukas nebuvo tas, kuris užpuolė Tonį, įtarimas krenta ant bandito-buvusio Sem vyro. Paaiškėja, kad jis buvo išleistas iš kalėjimo dalyvauti tėvo laidotuvėse ir pabėgo. Sem supanikavusi, kraustosi jau lagaminus išvažiuot. Paskambina Džekui, klausia, kur Roris, o Džekas jį palikęs su Marta, kad ši prižiūrėtų. Martą nervina, kad Roris vis kalba apie Džeką, todėl paprašo, kad vaikas padirbėtų lauke, padėtų Alfui, kol Alfas nusisuka, Rorį užkalbina kokia tai moteriškė, paprašo, kad padėtų jai sudėti daiktus į mašiną, o mašinoje jau laukia Rorio tėvas ir pagrobia vaiką.
Dar galima paminėti, kad Tonis ir Reičel gražiai pasišnekėjo ligoninėje apie savo vienišus gyvenimus. Reičel sako, kad Tonio situacija tikrai blogesnė, nes mirtis tai ne mylimojo palikimas, kai išeina pas kitą, dėl to ji dar gali ir save kaltinti, o mirtis toks staigus šokas, bet viskas susitvarkys Toniui, ji mano ax.gif Mezgasi jau čia kažkas, matyt mirksiukas.gif

4468 (tik 1 dalis yra youtube, tai kaip baigėsi, pasiskaičiau)

Policija ieško Rorio, užtverti visi keliai, vedantys iš miestelio. Sem aišku panikoje. Marta irgi kaltina save, kad neprižiūrėjo vaiko. Policija gauna žinių, kad mašina, kuria buvo pagrobtas vaikas, pastebėta prieplaukoje. Džekas ir jo partnerė Fitsė nuvažiuoja ten, randa Šeiną (Sem ex-vyrą) lyg ir norinti lipti į laivą, pastebėjęs policiją Šeinas šoka atgal į mašiną ir nuvaro dideliu greičiu, o laivas irgi sprunka (ten ta moteriškė, kur su Šeinu pagrobė vaiką). Džekas vejasi Šeino mašiną, viršija leistiną greitį, jam liepia tiek Fitsė, tiek viršininkas stabdyti, nes vis tiek yra užtverti keliai, Šeinas nepabėgs, bet Džekas neklauso, lekia kaip pasiutęs. Nusuka iš kelio, Džekas iš paskos ir tada gauna žinių, kad policija pagavo laivą, bet ten vaiko nebuvo, taigi jis gali būti dar vis mašinoje. Džekas stabdo, bet per vėlu, mašina verčiasi. Šeinas žūsta, bet vaiko mašinoje nėra. Randami 3 padirbti pasai: Šeinui, Roriui ir tai moteriškei, kur dalyvavo pagrobime. Ji pagauta laive, todėl apklausiama pasako, kad vaikas vis dėlto buvo su ja laive, bet iššoko į vandenį. Visi ieško vaiko, galiausia randa Džekas. Roris sveikas, tačiau Džekas turės problemų darbe, nes neklausė viršininko nurodymų ir nesilaikė tvarkos, kaip turi būti persekiojama mašina.
Atsakyti
QUOTE(Elizad @ 2013 08 14, 20:48)
Aš manau jei ir pradėtų rodyti, tai tikrai nuo ten, kur nutraukė, o mes jau labai toli pažengę nuo tų serijų. Taigi aš tikrai žiūrėčiau toliau per youtube, nes laukiant kol pasivytų, gali ir visi metai praeiti, o galiausiai ims ir vėl nutrauks. Tai nebent dėl tų žmonių, kurie negali pažiūrėti per youtube, džiaugčiausi.

4467

Dėl Tonio užpuolimo pirmiausia įtarimas krinta ant Džefo ir Anės senelio, ir pats Tonis mano, kad jį diedukas užpuolė. Džekas dar tą patį vakarą apklausia diedą, tas sako, kad turi alibi, važiavo parduoti ūkio atsargų, bet Džefas žino, kad ūkyje jokių atsargų nebuvo, o kitą dieną ir policija tai išsiaiškina, kad diedukas nieko nepardavinėjo. Jau nori jį suimti, bet paaiškėja, kad senukas tuo metu, kai buvo užpultas Tonis, buvo ligoninėje, nes jis turi širdies problemų, tik nesako apie tai savo anūkams, nes jie ir taip jau daug netekę.
Matilda nusivylusi, kad jai neleido gyventi su Riku. Rikas ją įkalba nors kelias dienas pagyventi savo senuose namuose, o po to gal ką sugalvos, bet kraustytis su Matilda gyventi atskirai nenori, sako, bus kaip Kesei su Meku, kai susidėjo, ne kas gavosi. Matilda vis tiek užsivedusi išsikraustyti, ieškosi sau buto. Rikas paprašo Alfo, kad jis pakalbėtų su Marta, kad ta priimtų Matildą gyventi kartu bute virš kavinės. Marta nelabai sužavėta šia mintimi, nes ir amžiaus skirtumas ir šiaip su paaugle gyventi galvoja gali būti sunku, bet kol ji pažada pagalvoti, Rikas jau prisakęs Matildai, kad ji galės gyventi su Marta. Matilda patenkinta, padėkoja Martai. Jai belieka tik pasakyti, kad galim pabandyti, "diena po dienos" kaip seksis kartu gyventi žiūrėsim.
Kadangi paaiškėja, kad diedukas nebuvo tas, kuris užpuolė Tonį, įtarimas krenta ant bandito-buvusio Sem vyro. Paaiškėja, kad jis buvo išleistas iš kalėjimo dalyvauti tėvo laidotuvėse ir pabėgo. Sem supanikavusi, kraustosi jau lagaminus išvažiuot. Paskambina Džekui, klausia, kur Roris, o Džekas jį palikęs su Marta, kad ši prižiūrėtų. Martą nervina, kad Roris vis kalba apie Džeką, todėl paprašo, kad vaikas padirbėtų lauke, padėtų Alfui, kol Alfas nusisuka, Rorį užkalbina kokia tai moteriškė, paprašo, kad padėtų jai sudėti daiktus į mašiną, o mašinoje jau laukia Rorio tėvas ir pagrobia vaiką.
Dar galima paminėti, kad Tonis ir Reičel gražiai pasišnekėjo ligoninėje apie savo vienišus gyvenimus. Reičel sako, kad Tonio situacija tikrai blogesnė, nes mirtis tai ne mylimojo palikimas, kai išeina pas kitą, dėl to ji dar gali ir save kaltinti, o mirtis toks staigus šokas, bet viskas susitvarkys Toniui, ji mano ax.gif Mezgasi jau čia kažkas, matyt mirksiukas.gif

4468 (tik 1 dalis yra youtube, tai kaip baigėsi, pasiskaičiau)

Policija ieško Rorio, užtverti visi keliai, vedantys iš miestelio. Sem aišku panikoje. Marta irgi kaltina save, kad neprižiūrėjo vaiko. Policija gauna žinių, kad mašina, kuria buvo pagrobtas vaikas, pastebėta prieplaukoje. Džekas ir jo partnerė Fitsė nuvažiuoja ten, randa Šeiną (Sem ex-vyrą) lyg ir norinti lipti į laivą, pastebėjęs policiją Šeinas šoka atgal į mašiną ir nuvaro dideliu greičiu, o laivas irgi sprunka (ten ta moteriškė, kur su Šeinu pagrobė vaiką). Džekas vejasi Šeino mašiną, viršija leistiną greitį, jam liepia tiek Fitsė, tiek viršininkas stabdyti, nes vis tiek yra užtverti keliai, Šeinas nepabėgs, bet Džekas neklauso, lekia kaip pasiutęs. Nusuka iš kelio, Džekas iš paskos ir tada gauna žinių, kad policija pagavo laivą, bet ten vaiko nebuvo, taigi jis gali būti dar vis mašinoje. Džekas stabdo, bet per vėlu, mašina verčiasi. Šeinas žūsta, bet vaiko mašinoje nėra. Randami 3 padirbti pasai: Šeinui, Roriui ir tai moteriškei, kur dalyvavo pagrobime. Ji pagauta laive, todėl apklausiama pasako, kad vaikas vis dėlto buvo su ja laive, bet iššoko į vandenį. Visi ieško vaiko, galiausia randa Džekas. Roris sveikas, tačiau Džekas turės problemų darbe, nes neklausė viršininko nurodymų ir nesilaikė tvarkos, kaip turi būti persekiojama mašina.

Ačiū už 4467 serijos aprašymą, kai ko aš ten nesupratau biggrin.gif. Na, kad Sem grįžo tai man nepatinka. Jau Marta lyg su Džeku būtų susiėjusi ir vėl jaučiu ilgam išsiskyrė schmoll.gif
Dėl Matildos ir Martos gyvenimo kartu - na jos tikrai skirtingo amžiaus, interesai skirtingi, pilnai suprantu Martą, kad ji nenori gyventi kartu.
O 4468 serijos pabaigos nebuvo, tai pagaliau aišku, kaip ten išlaisvino Rorį. Beje, dabar dar kelių serijų po šitos nebus youtube, tai susiraskit jas per dailymotion.com, ten jos tikrai yra thumbup.gif
Atsakyti
Mane pasieke zinios, kad naujame BTV sezona itin dideliu pakeitimu nebus, o toliau bus rodomi serialai, kurie buvo rodyti ankstesniame sezone. BE NAMU NEGERAI seriju yra nupirktas dar vienas sezonas. Jie ir tada ji turejo, bet nerode del prastu reitingu. Taigi, sezonas dar neparodytas. Na, tiketis geru reitingu, kai rodo 9 val. arba 15 val. ir nereiketu. O LNK nusipirko BTV del reklamos pajamu, reitingai svarbu, bet ne svarbiausia. Nelikus daug BTV laidu, net ziniu, programa bus uzkista serialais, filmais, uzsienio laidomis ir pan. Taigi, laukiame ir ziurime ar sie gandai pasitvirtins.
Atsakyti
QUOTE(SchnappiLT @ 2013 08 14, 23:49)
Mane pasieke zinios, kad naujame BTV sezona itin dideliu pakeitimu nebus, o toliau bus rodomi serialai, kurie buvo rodyti ankstesniame sezone. BE NAMU NEGERAI seriju yra nupirktas dar vienas sezonas. Jie ir tada ji turejo, bet nerode del prastu reitingu. Taigi, sezonas dar neparodytas. Na, tiketis geru reitingu, kai rodo 9 val. arba 15 val. ir nereiketu. O LNK nusipirko BTV del reklamos pajamu, reitingai svarbu, bet ne svarbiausia. Nelikus daug BTV laidu, net ziniu, programa bus uzkista serialais, filmais, uzsienio laidomis ir pan. Taigi, laukiame ir ziurime ar sie gandai pasitvirtins.

Oi tikiuos,kad pasitvirtins clap_1.gif Bet jei tik vieno sezono serijas parodys ir kito nenupirks, tai nieko gero g.gif
Atsakyti
Jei tik vienas sezonas, tai tikrai nekažkas..Mes jau tą sezoną peržiūrėję per youtube'ą esame mirksiukas.gif

4469

Į miestelį sugrįžta Donaldas Fišeris (jei yra nebeatsimenančių, nors sunku būtų pamiršti tokį personažą smile.gif , tai buvęs mokyklos direktorius, nuo pirmų serijų buvęs labai svarbus veikėjas, jis išvažiavo iš miestelio tose serijose, kurių mes taip ir nepamatėme, jau po TV1 nutrauktų serijų, bet dar prieš tas, nuo kurių BTV pradėjo rodyti). Pasirodo jis buvo dar kartą vedęs (po Merlinos, kuri irgi buvai labai įspūdingas personažas, beje, apie ją Fišeris papasakoja, kad jai diagnozavo krūties vėžį, todėl jai nekokie laikai unsure.gif ), kažkoką moterį Džiun, bet aš jos nepamenu, matyt tai jau įvyko tose serijose, kurių nematėme g.gif Dabar jis jau išsiskyręs su Džiun. Kai išėjo į pensiją, Fišeris, visus savo pinigus investavo į viešbučių verslą, bet investicija neatsipirko, todėl jis dabar subankrutavęs, neturi net pinigų už pietus susimokėti, todėl paprašo Selės, kad priimtų jį atgal į darbą mokykloje.
Bredas labai užsivedęs vestuvių planavimu, nori ištaigingų vestuvių bažnyčioje su daugybe svečių, tačiau Selė akivaizdžiai to nenori, kaip po to prisipažįsta, ji jau turėjo tokias vestuves su Flynu ir antrą kartą norėtų ko nors paprastesnio. Tačiau Lėja ją įkalba ieškoti kompromisų, nes Bredas pirmųjų vestuvių neturėjo ištaigingų, todėl jis dabar ir nori visko.
Džes duoda Driu bilietus į kokį tai koncertą, kuris labai populiarus, visi bilietai išpirkti, o Belė labai norėtų ten nueiti. Driu parodo Belei bilietus, ji sužavėta, tačiau apie bilietus nugirsta Domas, tas durnelis mechanikas, kur prie Riko pirmomis darbo dienomis kabinėjosi, ir specialiai, kad panervintų Belę pasiūlo Driu suorganizuoti kokią tai 600 dol vertės mašinos detalę nemokamai, jei Driu jam atiduotų bilietus į koncertą. Driu sutinka, bet apie tai sužinojusi Belė įsiutusi. Iš tikro ir aš būčiau įsiutusi blink.gif
Selė bando padaryti Bredą savo pavaduotoju mokykloje, tačiau departamentas nesutinka, o kadangi Fišeris paprašo duoti jam darbą, Selė pasiūlo direktoriaus pavaduotojo vietą Fišeriui. Taigi jis grįžta į mokyklą. smile.gif

4470

Pirma Fišerio darbo diena. Jis susipažįsta su Ane, sužino apie jos skaitymo problemas, truputėlį pamoko ją ir peržiūrėjęs tvarkaraščius sukritikuoja Bredo sprendimus, kad papildomų skaitymo pamokų yra tik 3 berods per savaitę, mano, kad reikia dar vienos papildomos pamokos ir organizuoja tuo klausimu susirinkimą, į kurį liepia ateiti Bredui. Taigi parodo, kad dabar jis čia bosas, o Bredas tik paprastas mokytojas doh.gif
Belė toliau siunta dėl Driu praganytų bilietų. Lukas įtikina ją nueiti pasišnekėti su Driu, nes sako, taigi jūsų tokia stipri meilė, negalit dėl bilietų taip susikirsti. Belė nueina, bet pamato baseine tą paną, su kuria Driu kažkada bučiavosi per vakarėlį. Vėl supyksta, išlekia. Tačiau paaiškėja, kad tuo metu Driu net nebuvo namuose, o ta merga buvo pakviesta Driu mamos, nes jos tėvas turi irgi kokių tai pažinčių, kurių dėka Džes suorganizavo dar 2 bilietus į koncertą, į kurį Belė taip nori nueiti. Taigi Driu pradeda atrodyti, kad mama iš tikro dėl jo labai stengiasi, bet kaip paaiškėja serijos gale, visa tai tik vaidinimas, nes iš tikro Driu yra vienintelis savo močiutės milijoninio turto paveldėtojas ir matyt, kad Džes galėtų kažkaip prie šito turto prikišti rankeles, jai reikia prisigretinti prie Driu ir gal net kažkaip perimti tą palikimą (kitaip sakant, rezga ji kažką ir visai ne iš meilės sūnui sugrįžo doh.gif ).
Marta visiškai nepatenkinta Matildos apsigyvenimu kartu, nes ji su Riku suvalgo visą maistą, Rikas išnaudoja visą karštą vandenį, dar TV žiūri garsiai iki išnaktų. Jau atrodo, kad Marta išprašys Matildą, tačiau išsišnekėjusi su Alfu Marta prisipažįsta, kad bėda joje pačioje. Ji tiesiog ir toliau depresuoja dėl aborto, o kai su Džeku jau nebegali leisti laiko, nes jis visada su Sem, jai lieka tik liūdėti, ką kai viena gyveno galėjo daryti, tiesiog vaikštinėti namuose ir depresuoti viena. O kai su kažkuo gyvena, turi apsimesti laiminga ir miela. Todėl ji nusprendžia pabandyti iš naujo su Matilda, aišku susitars dėl tam tikrų taisyklių, bet kadangi Matilda nėra kalta dėl jos nuotaikos, tai ji nenusipelno ir būti išvaryta iš buto (šiaip įdomiai čia susisuko istorija, nes aš irgi būčiau įpykusi Martos vietoje, nes matosi, kad Matilda tokia pripratusi, kad viskas paduota paauglė, suvalgo viską iš šaldytuvo ir patenkinta sėdi, taigi turėtų susiprasti, kad taip nelabai galima, ypač kai ne pati ir pirko tą maistą lotuliukas.gif ).
Atsakyti
Elizad, dėkui 4u.gif

QUOTE(Elizad @ 2013 08 14, 20:48)

4467


Dar galima paminėti, kad Tonis ir Reičel gražiai pasišnekėjo ligoninėje apie savo vienišus gyvenimus. Reičel sako, kad Tonio situacija tikrai blogesnė, nes mirtis tai ne mylimojo palikimas, kai išeina pas kitą, dėl to ji dar gali ir save kaltinti, o mirtis toks staigus šokas, bet viskas susitvarkys Toniui, ji mano ax.gif Mezgasi jau čia kažkas, matyt mirksiukas.gif


Šaunu, jei pradeda jau po truputį megztis Tonio ir Reičel santykiai thumbup.gif

QUOTE(Sabalyte @ 2013 08 14, 21:52)
Ačiū už 4467 serijos aprašymą, kai ko aš ten nesupratau . Na, kad Sem grįžo tai man nepatinka. Jau Marta lyg su Džeku būtų susiėjusi ir vėl jaučiu ilgam išsiskyrė  schmoll.gif

O 4468 serijos pabaigos nebuvo, tai pagaliau aišku, kaip ten išlaisvino Rorį. Beje, dabar dar kelių serijų po šitos nebus youtube, tai susiraskit jas per dailymotion.com, ten jos tikrai yra  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Man irgi nepatiko, kad grįžo Sem doh.gif Sugadino viską...

Dėkui už patarimą 4u.gif


Fišeris tikrai nepamirštamas biggrin.gif Vis prisimenu kaip jį "kietakakčiu" vadino lotuliukas.gif Pažiūrėsim kaip jam seksis, pripratęs vadovaut...

Man Lėja kuo toliau tuo labiau patinka. Tokia rami, protinga, viską apsvarstanti, gerų patarimų moka duot, kaip ir dabar Selei dėl vestuvių.

Nepatinka, kad grįžo Domas. Jis jau spėjo sukiršinti Belę su Driu doh.gif Nors Belės vietoje aš irgi supykčiau...

Matilda nelabai gražiai elgiasi, gal ir nepagalvodama, bet išnaudoja Martą... Gal susiprotės, kad gyvena ne viena. O Martos dabar jau pasidarė gaila... Čia vis dėl Sem. Manau Marta jau išsidūko ir susitupėjo, būtų jau tikrai galėję gyventi gražiai su Džeku, tuo labiau, kad jausmai dar neišblėsę.

O Džes doh.gif Nėra žodžių... Nors ir galvojau, kad iš jos nieko gero, bet kad tiek savanaudė, tai net baisu...
Atsakyti