Įkraunama...
Įkraunama...

Breaking Bad

user posted image
Serialo veiksmas sukasi apie chemijos mokytoją Volterį, kuriam netikėtai aptinkamas pažengęs plaučių vėžys, o likęs gyventi laikas - tik mėnesių klausimas. Jo svainis Henkas - policininkas, gaudantis narkotikų platintojus. Iš jo Volteris sužino, jog narkotikų prekeiviai uždirba didžiausius pinigus, nelegaliai gamindami ir pardavinėdami narkotikus gatvėse. Vieną dieną Volteris pamato savo buvusį mokinį Džesį, sprunkantį iš Henko surengto narkotikų reido. Supratęs, jog Džesis yra įsisukęs į narkotikų pasaulį ir pamatęs kaip jis gamina narkotikus, Volteris susiranda jį ir pasisiūlo per savo gyvenimą sukauptomis žiniomis apie chemiją pagaminti geriausią metamfetaminą apylinkėje, siekdamas užsidirbti pinigų skurstančiai šeimai, kuriuos paliktų jiems po mirties.
user posted image

user posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

Kas nors žiūrite? Dalinkimės įspūdžiais 4u.gif
Atsakyti
Man praejusi (5x11) serija buvo tieisog pritrenkianti. Tikrai, senojo Walto is 1 sezono nebeliko ir sitas neturi jokiu skrupulu net pries sunu, ka jau kalbet apie Hanko iklampinima. Ir daro tai saltakraujiskai. Tas irasas Hankui ir Marie - na, tieisog seniai maciau kazka tokio ispudingi serialuose.
Tiesa pasakius, net nesiryztu speliot, kaip viskas toliau klostysis, manau, kad serialo pabaigoje Walter mirs, tik klausimas, nuo vezio ar pvz nuo kulkos.
Atsakyti
Pritariu, ta serija buvo viena iš pačių geriausių. Džiaugiuosi kad Džesis pradeda sužinoti visus dalykus, kuriuos padarė Waltas. Ir manau, kad galiausiai vienas kurį nors kitą nužudys, tik belieka spėlioti kuris kurį.
Atsakyti
Waltui nera kitos iseities kaip numirti, manau, simboliska butu, jei ji nudetu pats mokinys. Tik klausimas, kas pries tai nutiks jo seimai, turiu nuojauta, , galbut Dzesis kersydamas ka nors jiems visies padarys? Tokia seriale laimingos pabaigos but negali schmoll.gif
Atsakyti
Pradėjau žiūrėt 5 sezoną, bet net pataupyti jau norisi, nenoriu, kad baigtųsi biggrin.gif nes laaabai užkabino, nesitikėjau, kad toks įtraukiantis bus smile.gif
Atsakyti
Žiūriu ir aš ax.gif Šiaip, serialas dar nepasibaigęs, bet jau dabar drįstu sakyt, jog veikiausiai vienas geriausių mano matytų bus. Dabar kai žiūri 5 sezoną ir mintyse prisimeni 1-ąjį, tai tokie skirtingi sezonai atrodo.. Pradedant savo atmosfera ir tonu (pirmuosiuose ir humoro netrūko), baigiant drastiškais personažų pokyčiais. Jau laukiu paskutinės serijos, labai knieti sužinot, kaip čia gi viskas baigsis. Atsižvelgiant į kūrėjus ir visa kita, tai pabaiga greičiausiai bus su "trenksmu" biggrin.gif
Atsakyti
12 serija bus paskutinė 5-am sezone? kada naujas sezonas?
Žiūrėjau aš 11 serija ir irgi galvojau, kaip kardinaliai viskas pasikeitė, kaip pasikeitė pats žmogus- visai kitos vertybės, visai kiti norai, visai kiti tikslai jau dabar.
Super serialas, toks be durnų intrigų, bet kiekvienai serijai pasibaigus net šiurpuliukai nueina per kūną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kredo. @ 2013 09 08, 21:23)
12 serija bus paskutinė 5-am sezone? kada naujas sezonas?
Žiūrėjau aš 11 serija ir irgi galvojau, kaip kardinaliai viskas pasikeitė, kaip pasikeitė pats žmogus- visai kitos vertybės, visai kiti norai, visai kiti tikslai jau dabar.
Super serialas, toks be durnų intrigų, bet kiekvienai serijai pasibaigus net šiurpuliukai nueina per kūną smile.gif

5 sezone iš viso bus 16 serijų ir tai paskutinis sezonas, po kurio baigsis serialas.

Kaip jums 13 serija? Mane visai nustebino, jei lygint su 11 "Confessions" serija, tai šios dvi kone mėgstamiausios mano šiame sezone kol kas.
Drįsiu spėt, kad bent vienas iš susišaudyme dalyvavusių policininkų jau mirė. Hank'as greičiausiai liko gyvas, tačiau dėl jo partnerio jau abejoju..
Atsakyti
Na taip, irgi ispudinga, scena dykumoj buvo tokia, kad siurpuliukai lakste 4u.gif Atrode, Walteris jau visiskai pazemintas ir priciuptas, kaip sake Hank, i got him. Beliko 3 serijos, o cia neaisku, ko tiketis finale g.gif
Atsakyti
oi kaip nuliūdinot, kad čia paskutinis sezonas.. schmoll.gif
tik ką pamačiau, kad vakar apsižipplinau ir atsisiunčiau tik 12 seriją, tai dabar su džiaugsmu einu 13 siųstis smile.gif)
Atsakyti
Peržiūrėjau 1 sezoną, nelabai užkabino, kažin ar verta žiūrėti toliau g.gif
Atsakyti
aš tai džiaugiuos, kad baiginėjas jau, nes nebebuvo kur betęst jo. viskas rituliavos jau link pabaigos. dažniausiai kūrėjai kai mato, jog serialas populiarus bando kuo ilgiau jį išlaikyt taip sugadindami viską, bet dabar nedaro šios klaidos..
Atsakyti