Įkraunama...
Įkraunama...

Uždrausta meilė (Aşk-ı Memnu)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 11 07, 22:43)
Jei Bihter butu palikusi Bihliuli, bent kuriam laikui ramybeje, jis pats butu pas ja parsliauzes.



as ta pati galvoju drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

man cia erke tai ta durniuke Nihal, nepalieka nei minutei Behliulio, greit jam nusibostu "vaidinti" issimilejeli, nusibostu jos tie persekiojimai ir nepalikimas jo niekur.. kiek ilgai jis temptu, menesi? paskui greit vel ieskotu Bihter biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 08 lapkričio 2013 - 12:54
QUOTE(širlė @ 2013 11 08, 13:51)
as ta pati galvoju drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

man cia erke tai ta durniuke Nihal, nepalieka nei minutei Behliulio, greit jam nusibostu "vaidinti" issimilejeli, nusibostu jos tie persekiojimai ir nepalikimas jo niekur.. kiek ilgai jis temptu, menesi? paskui greit vel ieskotu Bihter  biggrin.gif

Jam jau dabar, igrysus jinai,pastoviai i nugara alsuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 11 07, 22:43)
Jei Bihter butu palikusi Bihliuli, bent kuriam laikui ramybeje, jis pats butu pas ja parsliauzes.


Matant, koks jis neabejingas Bihter, garantuotai! Kartais reikia atsisakyti, "paleisti"savo meilę, kad pas tave sugrįžtų. Ypač jei Bihter dabar tai būtų padariusi, ir dar jo kūdikėlį pagimdžiusi - Behlulis neužilgo būtų pats šliaužęs. Tačiau ir toliau tik paslapčiom? Tikriausiai....
Atsakyti
PRIE TV EKRANU MERGAITES!! lotuliukas.gif
Atsakyti
JEP!!!! Kur daugiau biggrin.gif pabliausim,paskui rinksimes aptarimui biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
MAN SU BLIOVIMAIS JAU PRAEJO,NES PRAZIUREJAU JI RUSISKAI 2 KARTUS,DABAR PER TV.ATSIZLIUMBIAU PIRMA PAKANKAMAI,VYRAS JAU NET VASTU SIULE NUO DEPRESIJOS:)))DABAR ZIURIU,BET ASAROS MATYT JAU ISVERKTOS lotuliukas.gif
GERAS KINAS JUODAI
BIHTER MEILE NUOSTABI,O BEHLIULIS MYZNIUS doh.gif O APIE MOTINA ISVIS TYLIU-NU NEDUOK NEDAVES TOKIOS NIEKAM,GI MATE KAD DUKRA ISIMYLEJO JUODAI,O PAGALIUS KAISIOJO
Atsakyti
QUOTE(ssilvanija @ 2013 11 08, 16:52)
MAN SU BLIOVIMAIS JAU PRAEJO,NES PRAZIUREJAU JI RUSISKAI 2 KARTUS,DABAR PER TV.ATSIZLIUMBIAU PIRMA PAKANKAMAI,VYRAS JAU NET VASTU SIULE NUO DEPRESIJOS:)))DABAR ZIURIU,BET ASAROS MATYT JAU ISVERKTOS lotuliukas.gif
GERAS KINAS JUODAI
BIHTER MEILE NUOSTABI,O BEHLIULIS MYZNIUS doh.gif O APIE MOTINA ISVIS TYLIU-NU NEDUOK NEDAVES TOKIOS NIEKAM,GI MATE KAD DUKRA ISIMYLEJO JUODAI,O PAGALIUS KAISIOJO

As tik antra karta ziuriu,tai asaru dar i valias turiu lotuliukas.gif as ziuriu ir galvoju,man turbut blogiukai patinka,nes man Bichter personazas nerealus,na tik galetu Adnano tiek nedrozt del pasitikejimo/napasitikejimo ��
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2013 11 08, 17:15)
As tik antra karta ziuriu,tai asaru dar i valias turiu lotuliukas.gif as ziuriu ir galvoju,man turbut blogiukai patinka,nes man Bichter personazas nerealus,na tik galetu Adnano tiek nedrozt del pasitikejimo/napasitikejimo ��

MAN JIE IRGI TOBULI ABU wub.gif ,TIK KAD BAILYS TAS GRAZUOLIS doh.gif
VA DABAR BUS ASARU KALNAI VISOMS KA TUOJ RODYS(NENORIU ISDUOT PASLAPTIES tongue.gif )LEKIU I DARZELI PAS SUNU,O VAKARE BUS IDOMU CIA PASKAITYTI
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2013 11 08, 16:15)
As tik antra karta ziuriu,tai asaru dar i valias turiu lotuliukas.gif as ziuriu ir galvoju,man turbut blogiukai patinka,nes man Bichter personazas nerealus,na tik galetu Adnano tiek nedrozt del pasitikejimo/napasitikejimo ��

drinks_cheers.gif

Dar labai prajuokino kazkas anoj temoj, kad jei Bihter butu isejus, tai Behliulis i seima butu grizes ir laimingai gyvenes biggrin.gif Serk vilka kiek nori, vis tiek i miska ziuri biggrin.gif O ypac su tokia nuobodybe ir ikyrybe kaip Nihal, tai tikrai jau butu ilgai netempes. Jei ne Bihter, tai kita ir dar kita butu atsiradus. Garantuotai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 08 lapkričio 2013 - 16:43
Na šiaip, šeima jam ne tik Nihal, bet ir dėdė ir Biulentas.. Šiaip aš pirmą kartą girdžiu tokį dalyką, kad mylintis vyras, mylimai moteriai lieptų abortą darytis, kad žemintų kaip kokią šiukšlę, kad taip lengvai numotų ranka.. Pagal Nihal uodegą kažkodėl tai laksto, kankinys tas .. biggrin.gif Kad paskui kitą auką būtų nuzyliojęs, net neabejoju, o štai pas Bihter tikrai būtų negrįžęs, nes tokie tipai kaip jis save temyli.. Paskutinėje serijoje galėjo gi grįžti, ar grįžo? Turėjo visus gi šansus.. nemylėjo jis jos, ir ji pati tai suprato, dėl to tą išvalymą ir darėsi. Suprantu, kad jūsų moteriškas naivumas tobulos pabaigos prašyte prašosi, tačiau šis atvėjis paprasčiausiai ne tas.
Atsakyti
oho kiek pripliurpėm blink.gif naujos temos prireikė lotuliukas.gif tai štai,torto gabalėlis,pjaukitės,kad nesukūstumėm beaptarinėdamos mirksiukas.gif user posted image
aš jau pradedu savo psichine būkle abejot wacko.gif lotuliukas.gif na,žiūrėjau aš šiandien,žiūrėjau ir nė velnio man bihter nebuvo gaila blush2.gif jau,sakau,gal man su smegenim kas negerai g.gif lotuliukas.gif žiūrėjau į ją ir galvojau-"gavai,mergaite"ko norėjai"... ax.gif mamulė jos,aišku,tai superinė,bet kaltint kad viskas per ją g.gif ...žinoma,mamulė Nihal su behliuliu suporavo ir kad pačios gyvenimas toliau ramiai eitų,bet bihter tai buvo ir puiki proga baikti savo"meiles"...
ant beširo šiandien labai pykau aggressive.gif putos jau per nasrus dribo,kad nutylėjo aggressive.gif
ir ant tetulytės tos putojau,kad madmuazel apdergė aggressive.gif
taip gražu šiandien buvo į Nihatą su peiker žiūrėt wub.gif labai patiko,kad jis motinai pamelavo,o ir ji-taip tvirtai pasakė,kad nebenori intrigų žinot...tik gaila,kad jų gyvenimas vis dar neramus verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(fainulkina @ 2013 11 08, 19:18)
Na šiaip, šeima jam ne tik Nihal, bet ir dėdė ir Biulentas.. Šiaip aš pirmą kartą girdžiu tokį dalyką, kad mylintis vyras, mylimai moteriai lieptų abortą darytis, kad žemintų kaip kokią šiukšlę, kad taip lengvai numotų ranka.. Pagal Nihal uodegą kažkodėl tai laksto, kankinys tas .. biggrin.gif Kad paskui kitą auką būtų nuzyliojęs, net neabejoju, o štai pas Bihter tikrai būtų negrįžęs, nes tokie tipai kaip jis save temyli.. Paskutinėje serijoje galėjo gi grįžti, ar grįžo? Turėjo visus gi šansus.. nemylėjo jis jos, ir ji pati tai suprato, dėl to tą išvalymą ir darėsi. Suprantu, kad jūsų moteriškas naivumas tobulos pabaigos prašyte prašosi, tačiau šis atvėjis paprasčiausiai ne tas.

man jis iš tos vyrų padermės,kurie tiesiog nemoka ir neįstengia mylėti moters ax.gif gali mylėti dėdę,tetą,pusseserę ir pan.,bet niekad nepamils moters verysad.gif tiesiog to nesugeba...gali jausti aistrą,susižavėjimą,bet tik tiek-greitai viskas praeina...ir aš vistik linkus abejot,kad bihter tai buvo meilė ax.gif man atrodo,kad jai tai buvo kaip koks apsėdimas,užgautos ambicijos ir pan. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audrikea: 08 lapkričio 2013 - 17:41