Įkraunama...
Įkraunama...

Uždrausta meile

Tęsiame diskusijas biggrin.gif
Apie gražų ir negražų Behliulį, kas ką mylėjo ir ko ne, ir kodėl, ir kaip viskas turėjo būti iš tikrųjų biggrin.gif
user posted image

QUOTE(atverklanga @ 2014 02 19, 16:44)
Beje, atpildo temoj paskaiciau, kad jau reklamuoja po atpildo nauja turkiska - "Meile ir bausme" berods  g.gif  Gal zinot, koks cia originalo kalba?

Oi, nerealus serialas Meilė ir bausmė. Būtent jis ir buvo tas mano minėtas, kuris uždraustą meilę nukonkuravo smile.gif Originalo kalba Aşk ve ceza. Dabar jau tikrai man reikia organizuotis lietuvišką televiziją bigsmile.gif Nudžiuginot 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 19 vasario 2014 - 17:52
QUOTE(Milagra @ 2014 02 19, 18:48)
Tęsiame diskusijas biggrin.gif
Oi, nerealus serialas Meilė ir bausmė. Būtent jis ir buvo tas mano minėtas, kuris uždraustą meilę nukonkuravo  smile.gif Originalo kalba Aşk ve ceza. Dabar jau tikrai man reikia organizuotis lietuvišką televiziją  bigsmile.gif Nudžiuginot  4u.gif

Jaigu tikrai idomus tai labai fainai, reiskiasi bus apie ka diskutuot thumbup.gif 000164.gif
Atsakyti
Kaip tik Milagrai norejau rasyt, kad nauja tema kurtu, nes as negaliu, per mazai zinuciu ax.gif

Del to naujo serialo tai pati nezinau, reklamos nemaciau, tik atpildo temoj perskaiciau 4u.gif O jis toks su kriminalais? Ta prasme, is esmes labiau i UM ar i atpilda panasus? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 02 19, 17:54)
Kaip tik Milagrai norejau rasyt, kad nauja tema kurtu, nes as negaliu, per mazai zinuciu  ax.gif

Del to naujo serialo tai pati nezinau, reklamos nemaciau, tik atpildo temoj perskaiciau  4u.gif  O jis toks su kriminalais? Ta prasme, is esmes labiau i UM ar i atpilda panasus?  rolleyes.gif

kiek supratau i Atpilda, vel bus visokiu mafijozu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 02 19, 16:54)
Kaip tik Milagrai norejau rasyt, kad nauja tema kurtu, nes as negaliu, per mazai zinuciu  ax.gif

Del to naujo serialo tai pati nezinau, reklamos nemaciau, tik atpildo temoj perskaiciau  4u.gif  O jis toks su kriminalais? Ta prasme, is esmes labiau i UM ar i atpilda panasus?  rolleyes.gif


Atpildo nemačiau tai negaliu palygint, bet su kriminalais ax.gif Ir nemažai ten jų, bet taip pat daug ir labai gražios, begalinės meilės biggrin.gif Ir tobulas vyras biggrin.gif Žodžiu, labai geras serialas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 19, 17:56)
kiek supratau i Atpilda, vel bus visokiu mafijozu  tongue.gif

O ne, nejaugi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 02 19, 18:58)
Atpildo nemačiau tai negaliu palygint, bet su kriminalais  ax.gif Ir nemažai ten jų, bet taip pat daug ir labai gražios, begalinės meilės biggrin.gif Ir tobulas vyras biggrin.gif Žodžiu, labai geras serialas  ax.gif


Turbut reiks patiket Jusu zodziais, nes dabar paskaiciau aprasyma, tai visiskai nesuzavejo rolleyes.gif Na, pagyvensim, pamatysim smile.gif Bent jau as ir UM, ir "atpilda" ziurejau ne nuo pradziu, bet paskui kaip uzkabino, tai atsitraukt negaliu blush2.gif

Man trimete panele dabar praktiskai vercia ziuret "Bihter", kaip ji vadina lotuliukas.gif Tai ziuriu seriala antra karta ir kazkaip tikrai visiskai kitaip kai kurie dalykai ziurisi smile.gif

Bet Nihal vistiek nervina labiausiai, tevelio islepinta siltnamio gelele doh.gif blush2.gif
Atsakyti
o as isijungiau ji du vakarus dar karta paziuret, nu ir negaliu ziuret:)Man iskart itampa jauciasi :)Kazkaip psichologiskai slegia mane viskas, kai zinau, kokia atitis ten visu laukia:)Ziauriai geras buvo man tas serialas, bet per daug"sunkus" antram kartui:)Kazkokios emocijos keistos lieka man ji ziurint:)Ir nuo prazdiu man matosi, kad ne pescia ta Bither:)Matosi, kad geruoju viskas nesibaigs:)
Atsakyti
Ir man kazkokia itampa jauciasi. Vis prisimenu, kuo cia baigsis, dar kartais kokioj youtubej paziurineju. Bet man, kaip Bihter palaikytojai, labiausiai jos ir gaila. Dabar tokia tvirta, kieta motera, o kaip baigsis... Bet labai noriu bent iki vidurio paziuret, kur dar grazu viskas. Ir bandysiu isivaizduot, kad tais grazumais viskas ir baigiasi. Ilgai ir laimingai... bigsmile.gif
Atsakyti
Ojej, kaip negera tokius vaizdelius paziurejus... Bet negaliu neziuret, pati ieskau ir kankinuosi unsure.gif

Ps: jei yra dar nemaciusiu pabaigos, tai neziurekit.
Atsakyti
ir man lygiai tas pats fool.gif žiūrint skauda širdį, o nežiūrėt negaliu doh.gif reikėtų uždraust tokius serialus lotuliukas.gif

kadangi vakarais teliką okupuoja MB tai vis internete žiūrinėju. N taji kartą pažiūrėjus pirmą seriją ne tik ant mamos babkes mest užsinorėjo o dar labiau kaltint Adnaną. Ne ji prie jo lindo, o jis sakyčiau pasinaudojo jos skausmu dėl tėvo. O ji tik ieškojo užuovėjos nuo motinos. Ir dar labiau neapkenčiu Behliulio nu grynas brudas, kaip jis elgėsi su Peiker? Tipo ženijies bet manęs neužmirši? Ir mano galva Peiker kaip sesuo turėjo daugiau kažką karyt pati pagrasint Behliuliui kad viską papasakos jei neatstos ar dar ką kai jau suprato kad sesuo įklimpo. Dabar tik savo lizdeliu rūpinos nuo Behliulio išsivadavus.
Atsakyti
QUOTE(ewaldina @ 2014 02 21, 08:11)
o dar labiau kaltint Adnaną. Ne ji prie jo lindo, o jis sakyčiau pasinaudojo jos skausmu dėl tėvo. O ji tik ieškojo užuovėjos nuo motinos.

drinks_cheers.gif
Atsakyti