Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7


user posted image

Tema, toms kurios ziuri nuo rugsejo men.  4u.gif

Pasakojant i prieki -  teksta pazymeti geltonai


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 22 birželio 2014 - 10:57
QUOTE(Soled @ 2014 06 21, 20:12)
Sutinku absoliučiai drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Aš joje irgi nematau nieko teigiamo, egoizmui ribų nėra,

tai tik irodymas, kad blogi zmones visad gerai gyvena ir joks teisingumas neegzistuoja.

QUOTE(Soled @ 2014 06 21, 20:58)
Visai tuo nesistebiu. Hiurem visą laiką jai buvo kaip rakštis užpakaly, vietoj Hatidžės jau seniai ją būčiau atsikračius.

ir as drinks_cheers.gif na, negi sunku buvo dar anksciau pvz. is balkono nustumt, tipo nukrito? Ar pakviest vakarienes ir nunuodint? Oj, gal kas is tarnu ar visai nezinau del ko ji cia sitaip.... Ale Hatidze per gera, nesumaste sitaip.... Hiurem jos vietoj, jei butu norejus, tai visas butu per balkona ismetus.

QUOTE(Alekto @ 2014 06 22, 06:29)
Ką blogo Hatidže'i padarė Hiurem??? Apartt to, kad Ibrahimą bandė nužudyti? Pakolkas tai vienintelis dalykas.

Oj, vyra norejo nuzudyt, ir kas gi cia blogo? blink.gif doh.gif Menkniekis...
O jei neziuret vien sau padaryto blogio, o ka aplink Hiurem daro, tai negi galima ja megt? Sultono nemyli, ziuri kaip jo vyriausio sunaus atiskratyt (sunenas Hatidze!), visus kas trugdo sluoja nuo zemes pavirsiaus. Ar, kad ir drauge norejo subjaurot. Uz ka? Kad su sultonu permiegojo. O tai ji pati i sultono guoli pasisiule? Ar atsisakyt galejo? Ne. O kai kazkokia tipo ziniuone Hiurem paklause ar nenori ko paprasyt del drauges (kad veida pagydytu nuo zaizdu), ka Hiurem atsake? "Jai nereikia, jai ir taip gerai". Ot "drauge" doh.gif
Jei salia manes tokia gyvate butu, kad ir man nieko blogo nebut padarius, na kaip tokia megt galima? tikrai nenoreciau, ne tik, kad po vienu stogu butu, kad aplamai mano aplinkoj sukinetusi. Broliene tipo fear.gif
Papildyta:

Beja, o kur veliau dingo ta Hiurem apdeginta drauge?
Atsakyti
Tiek, kiek Ibrahimas pridirbęs Hiurem bei pasikėsinęs į jos gyvybę, tai tik gėlytes atgalios gauna nuo Hiurem.

Aš laukiu nesulaukiu kol Ibrahimo neliks cool.gif Man jis pasipūtęs arogantiškas šunsnukis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 06 22, 18:35)
Tiek, kiek Ibrahimas pridirbęs Hiurem bei pasikėsinęs į jos gyvybę, tai tik gėlytes atgalios gauna nuo Hiurem.



o kada ir kaip jis pasikesino i Hiurem?

As dar tik is pradziu ziuriu, dabar ji sultonas isake pargabent i pili, o tai tas i gimta sala paspruko, negaledamas susitaikyt, kad mylima moteris bus uz mokytojo istekinta. Taigi, kol kas man Ibrahimas gerietis. Dar nieko blogo nepadares. Tik Hiurem pati jau jam akis draske, kad tipo Ibrahimas is jos sultona atima. Mat gi ji, sugulove svarbesne uz valstybes reikalus biggrin.gif Tai, kaip sakoma, uz reikala jis jos nemegsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terroriste: 22 birželio 2014 - 18:59
tai perziurek visas serijas pirmiau mirksiukas.gif
norejau suzinot mehmetas ir mustafa dar spes susilaukt vaiku iki kol jie mirs? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabsiuke: 22 birželio 2014 - 19:19
QUOTE(gabsiuke @ 2014 06 22, 20:16)
tai perziurek visas serijas pirmiau mirksiukas.gif
norejau suzinot mehmetas ir mustafa dar spes susilaukt vaiku iki kol jie mirs? g.gif

Mustafa tai net 2 tures, o Mechmetas lyg ir nespejo , kazkaip neuzstrigo blush2.gif g.gif
Atsakyti
o sita sultono sesuo atvaziavus pasireiks ar taip ramiai ir isvaziuos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gabsiuke @ 2014 06 22, 20:45)
o sita sultono sesuo atvaziavus pasireiks ar taip ramiai ir isvaziuos? unsure.gif

tikrai ramiai nesedes,nebus nuobodu, o dar kol ja pavyks iskrapstyti is cia tongue.gif
Atsakyti
4u.gif
Trečią kart žiūriu šį serialą. Ir daug naujų detalių pamatau. Beje, rusų kalba man labiau veža, nei lietuviškai. Kažkaip neiškalbingai išverčia. Taip man patinka šis sultoniškas gyvenimas, jog nusipirkau vėrinį, auskarus ir apyrankę (teminiui vakarėliui), kaip pas Sach sultan. Reikia ir karūnos, bet labai daug kainuoja ebay. Ieškau Mika Waltari knygos Mikaelis, sultono tarnas. Norisi nusipirkt, o ne iš bibliotekos paimti. O, Hiurem, tokia malačius. Kaip pasikeitė aktorė, pora serijų normaliai negalėjau žiūrėt, po to pripratau.

Gero žiūrėjimo mirksiukas.gif
Atsakyti
O man patinka Ibrahimas. Superinis personažas, kokio grožio jo monologai, mintys, o beto jis prie Hiurem vaikų nelenda ir jiems nieko blogo nedaro, o ta furija visų gyvenimus gadina, jau tokia pasipūtus aferistė fu doh.gif
Atsakyti
Na Ibrahimas tai siandien nustebino savo pasiputeliskumu, arogancija, Sultonas pasiule alga pakelti, o Ibrahimas ne kad padekojes, uzsimine kad va tam ir tam tai daugiau mokejo biggrin.gif Sultono veido mina daug ka pasake ta isgirdus, galas jau Ibrahimui ateina biggrin.gif Ir dar ta skandala sukele del korano, nesupratau visiskai jo, kas cia blogo kad jam dovana sugalvojo korana padovanot schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubbleghost: 22 birželio 2014 - 21:16
O man kazkaip Hiurrem nera baisi furija, nezinau kodel, bet jos veiksmus galima pateisinti smile.gif aisku tikrai ne visus, bet as ja suprantu, juk nera ko noreti kad ji niekada ramiai nesedejo sudejus ranku ir nuolat plesesi, juk ja i rumus atveze lygtais 15-16 metu, tai kas cia yra? dar visai jauna mergina buvo, kaip sakoma nei vaikas nei suauges rolleyes.gif juk ji neturejo mamos ar kazko kas jai patartu ir sudrausmintu, o nuo pat pradziu visi tik ir bande jos atsikratyti, tiek Mahidebran, tiek Ibrahimas, tiek Valide, ir jei ne Sultonas nezine kaip ten butu buve g.gif ir yra labai gera patarle kuri mano manymu puikiai tinka siais situacijai "su kuo bendrausi, toks ir tapsi" rolleyes.gif o furiju siame seriale pilna, tiek Hatidze, Mahi, Giulfem, Fatma, Nigar visos jos maziau ar daugiau nusideje, kad ir Hatidze, gi mato kad jai nepavyksta jei atsikratyt Hiurrem bet vistiek sypsosi kaip velnias ir bando, gi jau atsikersino su ta Firuze jao, bet ne vistiek... net sese pasikviete, kad tik atsikratytu, ir is kur pas ja tokia neapykanta? Juk Hiurrem ir anksciau kenke Ibrahimui, bet kai jau pasake kad tas su Nigar tai jau ta taip supyko lyg Hiurrem visa jos seima butu iszudzius blink.gif arbarba Nigar, gi Hiurrem jei gyvybe isgelbejo, bet neivertino ji to, bet viska isduodavo Hatidzei doh.gif o Hiurrem nevisada elgiasi protingai, ir su vaikais nelabai graziai bendrauja, ir itari dabar del kiekvienos smulkmenos, bet turbut ir as tokia tapciau po sitiek bandymu atsikratyti.... g.gif
Atsakyti