Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (2)


Eurovizijos dainų konkursas 2015 – 60-tasis Eurovizijos dainų konkursas, kuris vyks Austrijoje. Austrija teisę rengti Eurovizijos dainų konkursą iškovojo po Conchita Wurst pergalės su daina „Rise Like a Phoenix“ 2014 m. Eurovizijoje.
user posted image

Eurovizija 2015 user posted image

user posted image

2015.01.10 iškrito "Rollikai', liko vienuolika atlikėjų:
1. Monika Linkytė
2. Neringa Šiaudikytė
3. Milita Daikerytė
4. Jurgis Brūzga
5. Tadas Juodsnukis
6. Mia
7. Edgaras Lubys
8. Liepa
9. Vaidas Baumila
10. Reda Striškaitė
11. Wilma La

Finalas įvyks vasario 20 dieną.

60-ąjį sykį vyksiantis „Eurovizijos“ konkursas gegužės 19–23 dienomis bus surengtas Vienos arenoje „Stadthalle“.

Eurovizijos pusfinalių datos yra 2015 m. gegužės 19 d. ir gegužės 21 d., finalas – gegužės 23 d.

Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 01 10, 23:44)
Tai čia gal tik Vaidukas galėtų marškinius plėšyt biggrin.gif Kitiems į jį pažiūrėjus gal nesinori pernelyg demonstruotis laugh.gif



Tado torsas irgi gražus tongue.gif blush2.gif blush2.gif Be to žmogus buvęs sportininkas, tai gražiai nuaugęs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 10, 23:45)
Ačiū už naują temą  4u.gif

Bet galvoju... nu kodėl Tadas taip nerokeriškai , slabnokai sudainavo  g.gif  Tame projekte dvi žvaigdžės net rodos geriau ją dainavo  g.gif 
Turint omeny šiaip jau, kad jis net ne rokeris, o metalistas. Bandžiau klausyti jo metalo, nu bet man per sunku ten  blush2.gif  blush2.gif  Vien jau plaukus kaip kratyti moka  biggrin.gif  Supratau tada, kam jiems ilgi plaukai  biggrin.gif  O dabar kažko netoks buvo, susikukulino  biggrin.gif  blush2.gif

jetus, ir man jau akis užpylė, perskaičiau nekorektiškai doh.gif biggrin.gif galvoju, kaip galima nekorektiškai dainą sudainuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 10, 23:48)
Tado torsas irgi gražus  tongue.gif  blush2.gif  blush2.gif  Be to žmogus buvęs sportininkas, tai gražiai nuaugęs  smile.gif

Rimtai? O kiek jam metukų? Ko nebesportuoja? Mane viskas domina biggrin.gif

Beje, jei esi metalistas, tai ir būk... Bet kad čia laužia kažką Lietuva iš tos atrankos, tai dar teks Tadui ne tuo pabūti doh.gif vos ne pupyte kokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 10, 23:48)
Tado torsas irgi gražus  tongue.gif  blush2.gif  blush2.gif  Be to žmogus buvęs sportininkas, tai gražiai nuaugęs  smile.gif

o Edgaras šiaip už Vaidą irgi sportiškesnis biggrin.gif taip kad dar klausimas, ar nebūtų Vaidui konkurencijos biggrin.gif
Atsakyti
O dar... galvoju, Giržadas Tadą pagyrė, tai gal ir kitiems nekurios orientacijos jamamas pasirodytų biggrin.gif blush2.gif blush2.gif

Nu negražiai aš čia biggrin.gif blush2.gif Bet... žinom, į ką nekurie EV balsuotojai dėmesį atkreipia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 11, 00:45)
Turint omeny šiaip jau, kad jis net ne rokeris, o metalistas. Bandžiau klausyti jo metalo, nu bet man per sunku ten  blush2.gif  blush2.gif  Vien jau plaukus kaip kratyti moka  biggrin.gif  Supratau tada, kam jiems ilgi plaukai  biggrin.gif  O dabar kažko netoks buvo, susikukulino  biggrin.gif  blush2.gif

nu tu matai, toks kukulis ir taip susikukulino biggrin.gif

Na bet tikrai kažkaip silpnokai šį sykį. Jiems gal ta EV scena baugi, jei kituose projektuose tiek Edgaras, tiek Tadas geriau atrodė g.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 11, 00:48)
Tado torsas irgi gražus  tongue.gif  blush2.gif  blush2.gif  Be to žmogus buvęs sportininkas, tai gražiai nuaugęs  smile.gif

nu tai parodyk tu mums tą Tado torsą laugh.gif Jei ten ne viešos nuotraukos, tai galvą nukirpk, o mes apsimesim, kad nežinom kieno tas torsas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 10, 23:50)
O dar... galvoju, Giržadas Tadą pagyrė, tai gal ir kitiems nekurios orientacijos jamamas pasirodytų  biggrin.gif blush2.gif  blush2.gif

Nu negražiai aš čia  biggrin.gif  blush2.gif  Bet... žinom, į ką nekurie EV balsuotojai dėmesį atkreipia  biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif doh.gif bet ką gali žinot, kiek tikrų gėjų tarp dalyvių bus šiaip metais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 10, 23:49)
Rimtai? O kiek jam metukų? Ko nebesportuoja? Mane viskas domina biggrin.gif

Beje, jei esi metalistas, tai ir būk... Bet kad čia laužia kažką Lietuva iš tos atrankos, tai dar teks Tadui ne tuo pabūti doh.gif vos ne pupyte kokia biggrin.gif


23, kaip suprantu.
Jis buvo krepšininkas, bet patyrė traumą ir nebegalėjo sportuoti, vat...

Matai, čia savo taisyklės. Ir visai gali būti, kad dar ne visai jas supranta g.gif Iš šio vakaro mąstau.

O dėl pupytės lotuliukas.gif lotuliukas.gif Sako, sunkiausia buvo, kai kartą Cicino dainą reikėjo dainuoti biggrin.gif Bet padainavo humoro forma biggrin.gif


QUOTE(blackkiss @ 2015 01 10, 23:50)
o Edgaras šiaip už Vaidą irgi sportiškesnis biggrin.gif taip kad dar klausimas, ar nebūtų Vaidui konkurencijos  biggrin.gif


Tegul kurią nors laidą visi apsinuogina lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2015 01 10, 23:51)

nu tai parodyk tu mums tą Tado torsą laugh.gif Jei ten ne viešos nuotraukos, tai galvą nukirpk, o mes apsimesim, kad nežinom kieno tas torsas lotuliukas.gif


Tik į AŽ biggrin.gif blush2.gif Nes dar užblokuos mane biggrin.gif doh.gif blush2.gif


QUOTE(blackkiss @ 2015 01 10, 23:51)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  doh.gif bet ką gali žinot, kiek tikrų gėjų tarp dalyvių bus šiaip metais biggrin.gif


Nu bet ne tik gėjams patiktų biggrin.gif Ir kai kurioms moterims biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 01 10, 23:51)
nu tu matai, toks kukulis ir taip susikukulino  biggrin.gif
--------------
Na bet tikrai kažkaip silpnokai šį sykį. Jiems gal ta EV scena baugi, jei kituose projektuose tiek Edgaras, tiek Tadas geriau atrodė g.gif
----------------
nu tai parodyk tu mums tą Tado torsą laugh.gif Jei ten ne viešos nuotraukos, tai galvą nukirpk, o mes apsimesim, kad nežinom kieno tas torsas lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tuoj nugriūsiu lotuliukas.gif doh.gif
----------------
ne, aš dar tikiu Edgaru biggrin.gif manau šiaip jam šiandien kažkas ne taip buvo... nu kiek žiūrėdavau auksinį balsą, laisvai jautėsi unsure.gif
----------------
lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif nu bet žiauri tu šiandien, tuktuk biggrin.gif vienam galvą nukirst, kitam kad nugarą susuktų lotuliukas.gif doh.gif kiba labai nori strrrrriškaitę prastumt? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 10, 23:45)
O dabar kažko netoks buvo, susikukulino  biggrin.gif  blush2.gif

EV - ne vieta kukulintis. va, Vaiduks šiandien ir nupjovė biški, ir vienoj vietoj atrodė, kad žodžiai susimakalavo, bet varė toliau užtikrintai. taip ir reik cool.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 01 10, 23:55)

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif nu bet žiauri tu šiandien, tuktuk biggrin.gif vienam galvą nukirst, kitam kad nugarą susuktų lotuliukas.gif  doh.gif kiba labai nori strrrrriškaitę prastumt? laugh.gif



nu drinks_cheers.gif biggrin.gif biggrin.gif

Strrrrrrikšaitės gerbėja lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti