Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinis projektas ,,Dainų daina"

Ar Deivydo Zvonkaus šviežiai iškeptas hitas gali populiarumu aplenkti 1977-aisiais sukurtą Algimanto Raudonikio „Skinsiu raudoną rožę“? Tai nuspręsti galės visų amžiaus kategorijų žiūrovai, LRT eteryje stebėsiantys naują muzikinį projektą „Dainų daina“.

Projekte dalyvauja dvi skirtingų kartų kompozitorių komandos. Praeityje ar specialiai projektui jų sukurtas dainas atlieka kaskart vis kiti žinomi atlikėjai.

Koncertų ciklą veda Arūnas Valinskas ir Beata Tiškevič.

„Pastebėjau, kad niekas taip nevienija žmonių, kaip muzika. Muzika geba ir sutaikyti, padeda rasti bendrą kalbą tarp skirtingų požiūrių ir skirtingų kartų. Todėl, manau, šis projektas yra labai aktualus, – sako toleranciją skatinančiomis akcijomis garsėjanti ir didžiulį būrį sekėjų socialiniuose tinkluose turinti Beata. – Susitiks dvi kartos ir dalinsis savo kūryba! Man visada toks susitikimas atrodo labai gražus ir brangus. O kas man belieka – dainų nekuriu, nedainuoju, – man belieka stebėti visa tai ir vesti juos iš vieno koncerto į kitą“.


Ar žiūrite šį projektą? 4u.gif
Atsakyti
žiūrėsiu po Dainuok mano dainą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 03 14, 22:44)
žiūrėsiu po Dainuok mano dainą wink.gif

muminukas šiandien pavaro lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif viską pavėluotai lotuliukas.gif

Man patiko. visos daugiau mažiau girdėtos dainos vienoj vietoj. super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2015 03 14, 22:46)
muminukas šiandien pavaro lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  viską pavėluotai  lotuliukas.gif


smile.gif reklamų nereikia žiūrėti, vis tiek nebalsuoju.
Atsakyti
Man patinka Beata. Anksciau galvodavau,kad cia vaidyba. Bet pasirodo ne.
Siaip as uz jaunima. O kita puse tegu mano mama ir baba palaiko.
Atsakyti
ajajaj, kad kiek gi metų tam jaunimui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 03 14, 23:03)
Man patinka Beata. Anksciau galvodavau,kad cia vaidyba. Bet pasirodo ne.
Siaip as uz jaunima. O kita puse tegu mano mama ir baba palaiko.


Aš ir už jaunimą 4u.gif kaip pažiūrėjau kaip jie dirba tai blink.gif ir muziką ir žodžius patys rašo, kompu kiek dirba, aranžuotes daro patys. o anos kartos, kas sau. kas žodžius sukūrė,kas muziką. rolleyes.gif
QUOTE(muminukas @ 2015 03 15, 00:12)
ajajaj, kad kiek gi metų tam jaunimui lotuliukas.gif

nu jaunimas palyginus su tais diedukais lotuliukas.gif
Atsakyti
Nuo vaikystės man patiko ta Dar širdyje ne sutema. vienose vestuvėse su ja net laimėjome žaidimą - reikėjo dviem grupėms padainuoti kuo daugiau dainų, kuriose minimas žirgas, arklys. ir juodbėriai žirgai atnešė pergalę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 03 22, 02:39)
Nuo vaikystės man patiko ta Dar širdyje ne sutema. vienose vestuvėse su ja net laimėjome žaidimą - reikėjo dviem grupėms padainuoti kuo daugiau dainų, kuriose minimas žirgas, arklys. ir juodbėriai žirgai atnešė pergalę smile.gif

Ilgam atsiminsite šitą dainą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2015 03 22, 02:50)
Ilgam atsiminsite šitą dainą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


jau tos vestuvės buvo prieš 15 metų biggrin.gif man Algis Frankonis vaikystėje buvo grožio idealas biggrin.gif
Papildyta:
ar Žalioj stotelėje su Deiviu dainavo NEringos Čereškevičienės dukra?
Atsakyti
Ar čia man vienai atrodo, kad Laimonas buvo gana gerai apsinešęs?

Aš tai palaikau senuosiuos hitus, nes iš naujų dainų tai vos viena kita gal atras savo vietą, bet tikrai man niekada neprilygs kokių pop ladies ar 69 eilinės dainelės, tokiems hitams kaip žalioj stotelėj, skinsiu raudoną rožę ir pan. Gal aš visai senamadiška biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 03 22, 03:00)
ar Žalioj stotelėje su Deiviu dainavo NEringos Čereškevičienės dukra?

Rimtai? nežinau aš.......

QUOTE(Levereti @ 2015 03 22, 06:55)
Ar čia man vienai atrodo, kad Laimonas buvo gana gerai apsinešęs?

Aš tai palaikau senuosiuos hitus, nes iš naujų dainų tai vos viena kita gal atras savo vietą, bet tikrai man niekada neprilygs kokių pop ladies ar 69 eilinės dainelės, tokiems hitams kaip žalioj stotelėj, skinsiu raudoną rožę ir pan. Gal aš visai senamadiška biggrin.gif

labai keistas buvo Laimonas vakar, o tas Rėklaitis tai man nepilno proto.... blush2.gif

Man turbūt jau antra vaikystė prasidėjo.... lotuliukas.gif atsibodo šitos senos dainos..... aš už jaunimą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinkrose: 22 kovo 2015 - 13:30